Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: nerka indio

Chustomanka Awatar kura
    Miejscowość
    Pociecha :)

Domyślnie nerka indio

Najchętniej dużą. Mam też małą nerkę z aurory, którą mogłabym zamienić na inną.

Chustoholiczka Awatar annia
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin

Domyślnie

Mam nerkę z AHI, dużą - ale jest w średnim stanie - trochę się popruła przy szwach (a ja nie miałam cierpliwości do jej cerowania). Mogę zrobić zdjęcia wieczorem. Oddam za koszt wysyłki.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

Chustomanka Awatar kura
    Miejscowość

Domyślnie

Oj tak, poproszę o zdjęcia. Jeśli da się pozszywać tak, żeby nic nie wypadało to z chęcią przygarnę!

Chustoholiczka Awatar annia
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin

Domyślnie

No to jestem ze zdjęciami, przepraszam za poślizg. Nerka Mio Unico, rozmiar duży, mieści duży portfel, chusteczki, małą butelkę wody. Używana bardzo intensywnie. Podszewka ma jedno przetarcie, widoczne na zdjęciu. Strona wierzchnia jest w gorszym stanie, a niestety struktura indiowego materiału nie ułatwiała cerowania - przy pierwszym przetarciu próbowałam, potem już się poddałam. Przetarcia w warstwie zewnętrznej są trzy, pokazałam je na zdjęciach.

Natomiast nic nie wypada, bo przetarcia w podszewce i w warstwie zewnętrznej są w innych miejscach.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

Chustomanka Awatar kura
    Miejscowość

Domyślnie

Och, rzeczywiście sponiewierałaś tę nereczkę . Spróbuję jakoś ją zrewitalizować, chociaż na to pierwsze przetarcie to chyba tylko lata by pomogła... Piszę pw.

Uprawnienia umieszczania postów