Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Otulacze Bambinex one size - proszę o opinie

  1. #1
    Chustofanka Awatar herbal2
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków / Frankfurt nad Menem
    Posty
    381

    Domyślnie Otulacze Bambinex one size - proszę o opinie

    Chcę zamówić na próbę, zastanawiam się jednak czy nie będą wielkie na pupie 2 miesięcznej dzidzi? No i jak się sprawują, będę wdzięczna za opinie.
    Cztery Aniołki w Niebie.

    30 kwietnia 2009 - Julka, nasze wytęsknione szczęście





    Jeżeli wierzysz, że pływanie wyszczupla to zobacz jak wieloryb wygląda.(Tytus de Zoo)

  2. #2
    Chustofanka Awatar AgaPe
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Racibórz/ Mikołów
    Posty
    463

    Domyślnie

    Ja mam i używam na pupie miesięcznej Lu. Zaczęłam, jak miała jakieś 2 tygodnie - sprawdzają się świetnie! Mimo, że patrzyłam na to dość sceptycznie
    "Wszystko trzeba odkryć samemu. I również przejść przez to zupełnie samemu". [Too-tiki]


    Mój świat mieści się w moich ramionach.

  3. #3
    Chustofanka Awatar AgaPe
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Racibórz/ Mikołów
    Posty
    463

    Domyślnie

    A przy okazji - Twoje szczęście jest dokładnie o miesiąc starsze od naszego
    "Wszystko trzeba odkryć samemu. I również przejść przez to zupełnie samemu". [Too-tiki]


    Mój świat mieści się w moich ramionach.

  4. #4
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    zgadzam się z AgaPe! Super leżą na małej dupince, jak i na dwulatkowej pupce i migusiem schną! Szybciej niż pul imse vimse. Aaaa no i fajna cena jak za otulacz one size

  5. #5
    Chustofanka Awatar herbal2
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków / Frankfurt nad Menem
    Posty
    381

    Domyślnie

    Dziewczyny, super, że napisałyście, w takim razie zamawiam. Oprócz tego myślę o jakiejś wełence, np gatkach Storchenkinder, czy to też dobry wybór? Z tego co czytałam, to bardzo chwalona rzecz
    Cztery Aniołki w Niebie.

    30 kwietnia 2009 - Julka, nasze wytęsknione szczęście





    Jeżeli wierzysz, że pływanie wyszczupla to zobacz jak wieloryb wygląda.(Tytus de Zoo)

  6. #6
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    storcheny bardzo chwalone! Polecam! Mam dużo lepsze niż disana, ale to poczytasz tu: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=13136

  7. #7
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Ja też mam Bambinexy - Tosia ma dużą pupę ośmiomiesięczniaka i leżą świetnie. No i wygląda na to, że jeszcze nam dobrą chwilę posłużą. Schną rzeczywiście rewelacyjnie. Jak dla mnie inwestycja lepsza niż IV.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    A ja jakoś nie jestem z niego zadowolona, przecieka i wydaje się mały (mój syn waży 9 kg). Wolę IV.

  9. #9
    Chustofanka Awatar herbal2
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków / Frankfurt nad Menem
    Posty
    381

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mamusia Jasia Zobacz posta
    A ja jakoś nie jestem z niego zadowolona, przecieka i wydaje się mały (mój syn waży 9 kg). Wolę IV.
    Materiał przepuszcza wilgoć czy gumki nie trzymają i zawartość się wydostaje na zew.? Kurcze blade już głupieję
    Cztery Aniołki w Niebie.

    30 kwietnia 2009 - Julka, nasze wytęsknione szczęście





    Jeżeli wierzysz, że pływanie wyszczupla to zobacz jak wieloryb wygląda.(Tytus de Zoo)

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    667

    Domyślnie

    Moje dziecię ma rok i waży prawie 11 kg. Otulacze niby pasują, ale rzepy się odginają (jak siada, rusza się), i drapią nóżki

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez herbal2 Zobacz posta
    Materiał przepuszcza wilgoć czy gumki nie trzymają i zawartość się wydostaje na zew.? Kurcze blade już głupieję
    Materiał szybko wilgotnieje, zwłaszcza w kroku, po boczkach i przy rzepie na brzuszku. Przy otulaczach IV mi się to raczej nie zdarza. Gumki są ok, trzymają mocno tylko jeśli to ma być otulacz dla noworodka to nie polecam bo nie ma on zabazpieczeń - falbanek tak jak Imse Vimse i rzadka kupa może wypłynąć.

  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Wadowic
    Posty
    202

    Domyślnie

    Co do rozmiaru to pasuje zarówno dla miesięcznej jak i dwuletniej córki (13 kg) z tym że dla starszej to jedynie z jakaś cienką pieluchą np z tetrówką pasuje, formowana się nie zmieści
    Nie przecieka ale szybko wilgotnieje. Moje obawy odnośnie tego otulacza dotyczą rzepów - jakieś takie grube i obawiam się ze dla siedzącego niemowlaka mogą być niewygodne dla leżącej jest OK i dla biegającej tez OK. Nie wiem jak trwałość rzepów - czy naprawdę na 2 lata wystarczą
    Mama Anieli- 8 lipca 2007 i Antosi - 15 sierpnia 2009

  13. #13

    Domyślnie

    odkopałam temat
    mam otulacz bambinex i w zasadzie wolę go od blueberry onesize bo jednak rzepy są dla mnie wygodniejsze niż dziesiątki napów Niestety pul nad rzepem ciągle się wywija i drapie małą w brzuszek - musze go poprawiać często. Jest na to sposób?

  14. #14
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    89

    Domyślnie

    bardzo dobry otulacz, na 2 miesiecznej dzidzi jest ok



    szczęśliwa podwojna chustomamka, na dodatek nosimy się w pieluszkach wielo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •