Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36

Wątek: Punkty reputacji - lajki

  1. #21
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    oj pamiętam te awantury. Niektórzy specjalnie prowokowali dyskusje by co niektórym dać łapkę w dół w ilości hurtowej
    Choć z drugiej strony tego towarzystwa awanturującego się już nie ma
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  2. #22
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    To ciekawe nie pamiętam tego, nastałam, widząc po postach, po tym jak jazzoo wyłączyła te "reputy". Trudno mi sobie wyobrazić, jak te prowokacje wyglądały, oczywiście wierzę, że tak było

    Mi brakuje takiego "lajka" albo "dislajka", żeby wyrazić to, że zgadzam się z jakąś opinią, albo się nie zgadzam. Nie odczuwam potrzeby za każdym razem, aby zostawić ślad w postaci komentarza, taka forma by mi się podobała.

    Może by coś na jakiś krótki czas włączyć i spróbować jak będzie działać?

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  3. #23
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,050

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    były reputy, oj były, w innych czasach, ale gosiu w jak najbardziej Twoich, bo to już w moich było.
    marjen, myslę, że niekoniecznie musialoby dojść do wynaturzeń tym razem... inne towarzystwo...
    ja ich nie lubiłam, wolę lajki na fb i kciuka w górę mi brakuje tutaj
    patrząc na daty to faktycznie tak było ale chyba byłam zajęta czymś innym bo kompetentnie ich nie pamiętam ;p i w sumie myślałam, że to chodziło o takie samo coś jak lajki na fb bo z czymś takim spotkałam się na innym forum



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  4. #24
    ChustoTata Awatar Jasiek
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    912

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia2809 Zobacz posta
    patrząc na daty to faktycznie tak było ale chyba byłam zajęta czymś innym bo kompetentnie ich nie pamiętam ;p i w sumie myślałam, że to chodziło o takie samo coś jak lajki na fb bo z czymś takim spotkałam się na innym forum
    Istnieje funkcja (wtyczka) typu kciuk w górę i osobiście mi się też znacznie bardziej podoba.

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Po aktualizacji mam jakieś kiny. Czycto są takie tapatalkowe reputy? Ktoś wie o co chodzi z nimi? Dostaję za założenie wątku, odpowiedź, mogę dać czyjemuś postowi, bez sensu.
    A co do reputow, to tych tutaj nie miałam okazji poznać, ale na wch są i były używane (przy większej aktywności forumowej) i całkiem spoko to było.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Marcysia '13 Janka '18

  6. #26
    ChustoTata Awatar Jasiek
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    912

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nika023 Zobacz posta
    Po aktualizacji mam jakieś kiny. Czycto są takie tapatalkowe reputy? Ktoś wie o co chodzi z nimi? Dostaję za założenie wątku, odpowiedź, mogę dać czyjemuś postowi, bez sensu.
    A co do reputow, to tych tutaj nie miałam okazji poznać, ale na wch są i były używane (przy większej aktywności forumowej) i całkiem spoko to było.
    Nic o kinach nie wiem, ale to może być że to jakieś wewnątrz-Tapatalkowe ustrojstwo.

    W 'Like'-ach (vs Reputy) podoba mi się to, że - jak pisze muzakate - mogą zastąpić posty typu "Ale fajnie", czy "Popieram". Czyli bardziej dotyczą danej wypowiedzi niż osoby jako takiej.

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasiek Zobacz posta
    Nic o kinach nie wiem, ale to może być że to jakieś wewnątrz-Tapatalkowe ustrojstwo.

    W 'Like'-ach (vs Reputy) podoba mi się to, że - jak pisze muzakate - mogą zastąpić posty typu "Ale fajnie", czy "Popieram". Czyli bardziej dotyczą danej wypowiedzi niż osoby jako takiej.
    Też myślę że to od tt.
    Dla mnie reputy też są fajne w sytuacji, gdy podczytuję z doskoku jakąś żwawą dyskusję i jak już mam czas żeby odpisać, to wątek jest 10 stron dalej, już zupełnie o czym innym. I się wbijam ze swoim postem, który wraca do zagadnienia, o którym już wszyscy wszystko powiedzieli a tak to bym reputnęła, dodała komentarz ewentualnie

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Marcysia '13 Janka '18

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    @muzakate @zulam tutaj @Jasiek pisze, że jakieś wtyczki (w tamtym momencie) typu „like” były dostępne
    Marcysia '13 Janka '18

  9. #29
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Nawet się tu wypowiedziałam

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  10. #30
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Ale nie są. My w ogóle mamy to forum ciut nielegalnie od zamierzchłych czasów, jeszcze przed Sakahet, hasła zgubiły sie do obsługi platformy. Np próbowałam dodać emotikony i nie dało rady. Serwer i domenę to już ogarniamy na bieżąco ale samo narzędzie jest niekoniecznie aktualne. Może zgłębię temat zmiany platformy ale jeśli się ktoś zna to chętnie przyjmę dobre rady.


  11. #31
    ChustoTata Awatar Jasiek
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    912

    Domyślnie

    A jakie było pytanie?

  12. #32
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasiek Zobacz posta
    A jakie było pytanie?

    Czy mozna zrobić opcję "like" za posta, jak na twarzoksiążce
    - w komputerowej wersji forum
    - w mobilnej wersji forum
    - w taptalkowej wersji forum.


  13. #33
    ChustoTata Awatar Jasiek
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    912

    Domyślnie

    A jest konsensus że chcemy? [ja tam uważam że ma sens, korzystam z innego forum które to robi - choć oni upgradeowali się do czegoś innego niedawno]
    Jak tak to kiedyś popatrzę (nie obiecuję żadnych terminów) czy się da.

    Już nie pamiętam na czym utknęliśmy w kwestii licencji na vBulletin.

  14. #34
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zulam Zobacz posta
    Ale nie są. My w ogóle mamy to forum ciut nielegalnie od zamierzchłych czasów, jeszcze przed Sakahet, hasła zgubiły sie do obsługi platformy. .
    A co się w ogóle dzieje z właścicielką naszego forum, bo czyz nie jest nią wciąż kornflejka...? Czy też może zulam niepostrzeżenie została i głównym adminem, i właścicielem, a mi to umkneło?) Wiecie, ja myślę, ze my to w ogóle taki dinozaur jestesmy, że czapki z glów. Jak komuś opowiadam o forum, to młodszym muszę wyjasnić, że wiecie, przed fb były takie miejsca w necie, które nazywały się fora...

  15. #35
    ChustoTata Awatar Jasiek
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    912

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    A co się w ogóle dzieje z właścicielką naszego forum, bo czyz nie jest nią wciąż kornflejka...?
    Chyba ma się dobrze. Przesyła mi regularnie korespondencje techniczną dot. forum - jeśli taka się pojawia.

  16. #36
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasiek Zobacz posta
    A jest konsensus że chcemy? [ja tam uważam że ma sens, korzystam z innego forum które to robi - choć oni upgradeowali się do czegoś innego niedawno]
    Jak tak to kiedyś popatrzę (nie obiecuję żadnych terminów) czy się da.

    Już nie pamiętam na czym utknęliśmy w kwestii licencji na vBulletin.
    Na niczym, zgubiły się.
    Jak masz zasoby czasowe możemy przemyśleć przejście na inną platformę, jeśli ma taki układ jak tu, a daje więcej możliwości np można łatwiej wgrać zdjęcia. Ale musi mieć multicytaty

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    A co się w ogóle dzieje z właścicielką naszego forum, bo czyz nie jest nią wciąż kornflejka...? Czy też może zulam niepostrzeżenie została i głównym adminem, i właścicielem, a mi to umkneło?) Wiecie, ja myślę, ze my to w ogóle taki dinozaur jestesmy, że czapki z glów. Jak komuś opowiadam o forum, to młodszym muszę wyjasnić, że wiecie, przed fb były takie miejsca w necie, które nazywały się fora...
    Kornflejka jest właścicielem, ja głównym adminem, Jasiek głównym technicznym, konto forumowe ma dwóch właścicieli i wszystko hula.


Podobne wątki

  1. Nie umiem dać punktu reputacji??
    Przez nautika w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-01-2013, 13:58
  2. Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 03-12-2012, 13:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •