Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zestaw noworodkowych Apple cheeks, Ecopi, Imse Vimse i inne

Chusteryczka Awatar agum
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów

Domyślnie Zestaw noworodkowych Apple cheeks, Ecopi, Imse Vimse i inne

Mam do sprzedania najchętniej jako zestaw komplet dla noworodka. Wszystko było kupione nowe.
    Stan bardzo dobry (w opisie zaznaczone jeśli jest jakas plamka)

Cena za zestaw 210 zl plus wysylka gratis.

1. Otulacze/kieszonki Apple Cheeks rozm U nas ideał - miękkie, cieniutkie, trzymały wszystko. Stan idealny. Cena za sztukę 25 zl

2. Formowanki z bawełny organicznej IMSE VIMSE. Rozm S. Miękkie i mega chłonne. Cena za sztukę 15 zl. Mam 4. Jedna z nich za 12 zl - ma niewielkie przebarwienie.

3. Prefoldy bawełniane Ecopi najmniejszy rozmiar. Stan właściwie idealny. Mam 10 sztuk. Cena za sztukę 5 zl

4. Formowanka Kokosi z dwoma wkładami wpinanymi.Wierzchnia tkanina wyblakla w praniu. Roz one size ale u nas stosowana na początku i szybko wyrośli dlatego dorzucam jako raczej wczesnoniemowlęcy rozmiar. Stan dobry. Cena 8zl

5. Formowanka bawełna Ecopi zapinana na napy. Język ma przebarwienie. Cena 5 zl

6. Formowanka welur, wewnątrz bawełna z kieszonką na dodatkowy wklad -nie widzę metki i nie pamietam co to bylo, jest lekkie niewielkie jedno zażółcenie/plama. Stan idealny. Cena 10 zl

7. Wkład solidna bawełna, Mummy Mouse 3 zl

8. Otulacz Bambino Mio Pul na rzepy z podwójnymi gumeczkami.rozm 5kg, Cena 13 zl

9. Otulacz Imse Vimse pul. Tu wydaje mi się że zdarzył nam się przeciek- cena 5 zl.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez agum ; 21-10-2018 o 07:52
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

Chustonówka

Domyślnie

Dormowanka ecopi i kokosi dostepne?