Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Chusty Luna Dream, Ivette Slings - ktoś zna?

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar MiodowaKropelka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Głogów
    Posty
    3,793

    Domyślnie Chusty Luna Dream, Ivette Slings - ktoś zna?

    Polskie i dla mnie przystępne cenowo, fajne wzory, ale chciałabym się zorientować, czy któraś z Was z bliska macala?

    Marta, mama Ani (06.2012) , Ambrożego (11.2014) oraz Ignasia (09.2018)


  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Leszno Rawicz
    Posty
    2,046

    Domyślnie

    Znam
    Mialam Listki cyklamena noca, z pierwszego wypustu. Bardzo fajna, miesista. Miekka i nosna.
    Mialam tez na macankach jodelke 100%lnu. Taka cienka i lejaca ale mi nie przypasowala jako chusta.
    Kolezanka kupila wafelka i nie jest zadowolona bo na samym srodku ma wystajace nitki, jakby koniec przedzy...

    Lunadream mialam tez kilka w rekach, pasiaki. Szybko miekna, dobrze sie motaly.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ja znam i mam mam bambusa i wełnę od luny. Wełną dość szorstka akurat mam z alpaką ale niesamowicie nośna. Bambus inny niż te które miałam do tej pory. Miękki ale zwarty. Fajnie pracuje i przyzwoicie nosi. Bardzo fajne chusty

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar MiodowaKropelka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Głogów
    Posty
    3,793

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo jeśli chodzi o chusty to wiedzę mam tylko stąd, ale pewnie przyjdzie czas, że dołączę do jakiejś grupy na fb "kupię sprzedam" czy coś w tym stylu.
    Wolę sytuację, kiedy firma ma sklep, przejrzyściej jest, rozmiar, gramatura, skład, mogę raz dwa kupić to, co jest na stanie, odesłać w razie czego. W przypadku Ivette strasznie enigmatyczne są te zamówienia, długo się czeka i dziewczyna chyba słabo już ogarnia ogrom pracy, poza tym w ciemno bym się chyba nie zapisała na preorder bez wypróbowania... dołączyłam do grupy fanek, czasem można coś odkupić z drugiej ręki, ale trudno zgrać kolor i długość, jakie by mi pasowały. Może się kiedyś doczekam na jakieś testy wafelek dla noworodka chyba i tak średnio, luna ma za to fajne geometryczne wzory, tym razem nie chcę pasiaka

    Marta, mama Ani (06.2012) , Ambrożego (11.2014) oraz Ignasia (09.2018)


  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Leszno Rawicz
    Posty
    2,046

    Domyślnie

    O wlasnie welne od Luny tez raz mialam. Jak dla mnie najgorsza welniana chusta jaka macalam nawet jej nie zamotalam bo byla bardzo nieprzyjemna w dotyku.
    Lunadream ma sklep internetowy i czesto promocje -25% przykladowo wiec jesli chcesz nowa chuste od nich to warto poczekac

    Ivette tylko preordery ale zdarza sie ze cos zostaje, najlepiej pisac do niej na priv

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Amefa masz jakiś pomysł na te wełnę od luny? Mam kołkową i nie wiem co z nią zrobić.

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Leszno Rawicz
    Posty
    2,046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Amefa masz jakiś pomysł na te wełnę od luny? Mam kołkową i nie wiem co z nią zrobić.
    Wiesz... ja wszystko moge uszyc

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Kuszące! Skrobnę priv w wolnej chwili

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Wypadłam totalnie z obiegu. Niektóre chusty Luna mają bardzo ładne wzory. Czo ona nadają się dla maluszka?
    Michał - 16.03.2014

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar MiodowaKropelka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Głogów
    Posty
    3,793

    Domyślnie

    Na to Ci nie odpowiem fachowo, bo mam małe doswiadczenie z chustami, Luna ma faktycznie ładne wzory. Kupiłam Maze 3.6 na kangurka, moja pierwsza chusta nieuzywana. Z wielkim trudem mi się motalo, nie wiem czy za cienka czy za śliska, pewnie najbardziej brak wprawy, choć z uzywana i nieco grubsza indygo cube z LF idzie mi dobrze. Po kilku nieudanych próbach odeslalam przed uplywem 14dni. I tu niemiła historia ze sklepem. Nie uznano mi zwrotu... Pod pretekstem że chusta wg nich zostala wyprana(nieprawda). Pieniądze zwrócili dopiero po wezwaniu do zapłaty z pieczątka kancelarii prawnej. Przyszły przeprosiny, że to była pomyłka, bo była inna reklamacja tego dnia, ze jeszcze raz sprawdzili i przepraszają. Byc może. Ale na mój mail nie było wcześniej odpowiedzi...Także chusty ładne i niedrogie, ale mnie ta sytuacja zniechęciła na przyszłość.

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MiodowaKropelka Zobacz posta
    Na to Ci nie odpowiem fachowo, bo mam małe doswiadczenie z chustami, Luna ma faktycznie ładne wzory. Kupiłam Maze 3.6 na kangurka, moja pierwsza chusta nieuzywana. Z wielkim trudem mi się motalo, nie wiem czy za cienka czy za śliska, pewnie najbardziej brak wprawy, choć z uzywana i nieco grubsza indygo cube z LF idzie mi dobrze. Po kilku nieudanych próbach odeslalam przed uplywem 14dni. I tu niemiła historia ze sklepem. Nie uznano mi zwrotu... Pod pretekstem że chusta wg nich zostala wyprana(nieprawda). Pieniądze zwrócili dopiero po wezwaniu do zapłaty z pieczątka kancelarii prawnej. Przyszły przeprosiny, że to była pomyłka, bo była inna reklamacja tego dnia, ze jeszcze raz sprawdzili i przepraszają. Byc może. Ale na mój mail nie było wcześniej odpowiedzi...Także chusty ładne i niedrogie, ale mnie ta sytuacja zniechęciła na przyszłość.
    Dziękuję. Faktycznie firma się słabo zachowała. I Twoja odpowiedź mnie te ż zniechęciła do zakupu tych chust. Wygoglowałam tą indygo cube - śliczna jest
    Michał - 16.03.2014

Podobne wątki

  1. Luna
    Przez aginia w dziale Nati
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •