Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 126

Wątek: Wątek wspominkowy dla pieluchopróchen - aaa jakie to pieluszki drzewiej bywały?

  1. #61
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    ME tak, popolini nie.
    A pupeko? Bambusowy puch to była najlepsza formowanka ever
    ja pamiętam popolini i franiszki i mothereasy.
    bambusowy puch kokosi to już według mojej pamięcie późniejsze dzieje...

    o, bambino mio - IMHO najlepsze noworodkowe otulacze mieli
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  2. #62

    Domyślnie

    Wiewórko, dzięki, widzę, że nie tylko mnie się bambusowy puch zniszczył ekstremalnie szybko - całe obszycie sprane, został się ino wkład

    Nympha to ja u Ciebie w pieluszkarni wtedy zakupy musiałam robić, ach te czasy, kiedyś prałam w nappi fresh i orzechach, heh.

    Petit dessous i wełniane otulacz bbh i swaddlebees moje ukochane do dzisiaj, w spadku po najstarszym najmłodszy używa. Nie wyobrażam sobie poza Petit dessous nic innego na noc, jak się zniszczą na amen to się popłaczę chucham na nie i dmucham.
    I nasze pierwsze every formowanki żółciutkie i w tygryskowy wzór od MonikiK

    I jeszcze były pieluchy od ekomamy, tak to się nazywało?

  3. #63
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Dla mnie Bambusowy puch ro był kicz forever. Co prawda chłonął, ale pielucha tak sie szybko zniszczyła że migiem osiągnęła dno śmietnika
    Pacz pani, a u mnie to była pielucha nie do zdarcia... no i wersja xl dla starszych pup, chyba nie było większej formowanki. Ale pamiętam, ze widywałam na bazarku BP straszliwie wyłysiałe, więc pewnie był okres, gdy były szyte z gorszej froty.

    BBH były jeszcze rewelacyjne, jakże żałowałam, że nie mam suszarki, która mogłaby przywrócić im pierwotna miękkość. Bez tego niestety były twarde jak deska i długo u nas nie zabawiły.

    I jeszcze czeskie "podróbki" MS czyli Anava (?). Pamiętam, że rozważałyśmy z żukiem ich zamówienie od producenta



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  4. #64
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    Ekomama się nazywała ekomama, jeszcze dwie formowanki od niej mam

    Franiszki, heh, cudowne, starannie szyte, niedrogie, pełna możliwość personalizacji - to wtedy czad był! Ale firma się zlikwidowała zupełnie, przy Kaziu już jej nie było...

  5. #65
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Tak, nappy fresh i orzechy, też miałam w domu taki zestaw.
    Bambusowy puch troszkę później, też tak mi się wydaje.

    W pieluszkarni najczęściej byłam w tej w szpitalu na Madalińskiego, czasami w tej na Nowym Świecie. Ach, jakież to było miejsce!
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  6. #66
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Bbh...a jakie polowania na nie były na bazarku

    Ja bardzo lubiłam bumgeniusy, dla mnie to były najlepsze na świecie kieszonki. No i to były moje pierwsze pieluchy jakie kupiłam tu na bazarku, od Dianek, jeszcze się targowałam, a co!
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  7. #67

    Domyślnie

    Ja dostałam 5 bumgeniusów w spadku po córce koleżanki i tak się zaczęło nasze wielopieluchowanie.

  8. #68
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Pacz pani, a u mnie to była pielucha nie do zdarcia... no i wersja xl dla starszych pup, chyba nie było większej formowanki. Ale pamiętam, ze widywałam na bazarku BP straszliwie wyłysiałe, więc pewnie był okres, gdy były szyte z gorszej froty.

    BBH były jeszcze rewelacyjne, jakże żałowałam, że nie mam suszarki, która mogłaby przywrócić im pierwotna miękkość. Bez tego niestety były twarde jak deska i długo u nas nie zabawiły.

    I jeszcze czeskie "podróbki" MS czyli Anava (?). Pamiętam, że rozważałyśmy z żukiem ich zamówienie od producenta
    BBH to były te konopne? nie żałuj że nie miałaś suszarki, ,ja je suszyłam w suszarce i się szybko zaczęły wydzierać
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  9. #69
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Ja nic nie pamiętam
    Ale bumgeniusy bardzo lubilismy. Na rzepy chyba wszystkie mieliśmy bo mąż sobie palca potraktował piła tarczowa jak młody miał 1.5 miesiąca i nie radził sobie z napami

  10. #70
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    tak, była ekomama. Na kieszonki naszywała na pul bawełnę.
    BBH to było cudo. I wełniak pancerny i konopna formowanka która u mnie po praniu była miękka (stąd nie cierpiałam bambusu, a kochałam konopie, był również stosowny watek). Z BBH też miałam AIO i wiem do kogo poleciały. Franiszki się zlikwidowały jak mój Maciek się urodził. Miałam franiszki noworodkowe i otulacz wełniany one size jeże w wersji zielonej i czarnej
    Dianek, pamiętam twoje ciśnienie na pieluchy tylko na rzepy a nie na napy
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  11. #71
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    No, a wy wszystkie tutaj z góry na dół napy mialyscie jak tylko się rzep pojawił na bazarku to biegłam kupować

  12. #72
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    No, a wy wszystkie tutaj z góry na dół napy mialyscie jak tylko się rzep pojawił na bazarku to biegłam kupować
    a pa miętam nawet dlaczego - Twój ma nie do końca sprawną rękę jedną - pamiętam jak pisałaś że napa dla niego nie do zapięcia a rzepy owszem. Nawet sama próbowałam jedną ręką napy zapinać po tym wpisie
    Ja tam lubiłam i rzepy i napy
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  13. #73
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    No bo z rzepami się nie sprzedwały (ty byłaś wyjątkiem od reguły). Pamiętam jak sprzedałam ci bumgeniusy.
    No ale napy do regulacji rozmiaru to ci chyba nie przeszkadzały?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  14. #74
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    No, a wy wszystkie tutaj z góry na dół napy mialyscie jak tylko się rzep pojawił na bazarku to biegłam kupować

    a pamiętacie kłótnie o pieluchy? kto pierwszy stanął/wziął, czyja kolejka itp? czasami moderacja musiała interweniować. to były emocje, rodem z piaskownicy



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  15. #75
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    oj pamiętam. Kto minutę wcześniej stanął i komu właśnie minęła kolejka. Dziś tego nie ma?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  16. #76
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    a pamiętacie kłótnie o pieluchy? kto pierwszy stanął/wziął, czyja kolejka itp? czasami moderacja musiała interweniować. to były emocje, rodem z piaskownicy
    pamiętam słynny spór - zarzewie wielkiego konfliktu demona versus dziewczyna z wysp (green naranja chyba jej było) - zaczęło się od sprzedania przez jedną drugiej zaśmierdziałych pieluch podobno. Nie pamiętam kto komu sprzedał i czy śmierdziały oraz czyn (no nie wąchałam ich)
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  17. #77
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    nie, po zmianie regulaminu bazarkowego nie ma już kolejek (o ile sprzedający nie zaznaczy wyraźnie, że takowe dopuszcza). kto pierwszy, ten lepszy.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #78
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marjen Zobacz posta
    a pa miętam nawet dlaczego - Twój ma nie do końca sprawną rękę jedną - pamiętam jak pisałaś że napa dla niego nie do zapięcia a rzepy owszem. Nawet sama próbowałam jedną ręką napy zapinać po tym wpisie
    Ja tam lubiłam i rzepy i napy
    Tak, wsadził palca pod piłę i upilowal do połowy na szerokość obcinajac mięśnie, kawałek sciegna i kości teraz po prawie 6 latach i rehabilitacji nie jest źle ale wtedy guziki i napy to był dla niego koszmar

    On dał rady nape zapiąć śle zajmowało mu to ładnych kilka minut. A B. uciekał przy przewijaniu


    Wojny o to kto pierwszy pamiętam pamiętam nawet kilka sytuacji gdy sprawdzałam w tym samym czasie czy są takie pieluszki na allegro i 2 razy się zdążyło ze były i to w lepszym stanie i taniej

    Eh śmiesznie było

  19. #79
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,933

    Domyślnie

    I właśnie sobie uświadomiłam ile ja tu lat już spedzilam

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  20. #80
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Aaa, no spory o pierwszeństwo to i ja pamiętam!
    I te emocje, gdy się pojawiał nowy wątek na bazarku.
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

Podobne wątki

  1. jakie pieluszki na wiosna /lato
    Przez swebe w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 205
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 08:48
  2. jakie pieluszki dla chłopca, co polecacie?
    Przez emma w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 19:50
  3. A dla mini noworodka jakie pieluszki??
    Przez barbamama w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 11:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •