Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 126

Wątek: Wątek wspominkowy dla pieluchopróchen - aaa jakie to pieluszki drzewiej bywały?

  1. #21
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,188

    Domyślnie

    No jak miło mi A wiecie, że kilka razy kopałam się z samą sobą, czy do tego wracać. Sprzęcior caly leży na strychu i całe know how, ale wtedy z 3 dzieci mnie to przerosło. Cieszę się, że Waszym dzieciom w moje pielusKi sie dobrze s....ikało
    A biblioteki pieluchowe to dla mnie jakas masakra. Zaspokajanie matczynej ciekawości kosztem dzieciaków, ktore musza nosic te gacie po kimś...
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  2. #22
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Ja niespełna 5lat temu zaczęłam ale znam wszystkie opisywane przez Ciebie, Anyczko

    welniaki storcha mam, czekają aż najmłodsze podrośnie, teraz używam imse vimse miedzy innymi

    jul, ja nie jestem za bardzo ogarnięta w tym co teraz jest na topie, bo używam tego co mi się najbardziej przy starszych sprawdziło ostatecznie. W przypadku noworodzia - formowanki na troczki + otulacze wełniane.
    Z resztą chyba wełniaki są trochę popularne co wnioskuję z ilości firm szyjących (puppi, wełniaste, wełniane mi, magabi i jeszcze znane sprzed lat kokosi, ecodidi). No i chinki samodzielnie ściągane z aliexpress też popularne oraz ostatnio widziałam sporo wątków na FB o ściąganiu z USA ale to nie moja bajka, ja się na pul obraziłam, nawet ten polski "markowy" i tylko z rzadka używam przy kryzysie praniowym


  3. #23
    Chustomanka Awatar pasquda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    Petit dessous jeszcze kiedys na forum były la mode
    Początki Babyetta tu na forum były, pamietam.

    Ręczniczki z Ikei

    Szycie wkłądów ze sciereczek z mikorfibry.

    Polarowe otulacze.
    Ostatnio edytowane przez pasquda ; 12-02-2018 o 09:50
    Zakończyłyśmy cysianie w wieku okrągłych 4 lat
    M1 X 2007, M2 V 2016

  4. #24
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Fajny wątek

    Wszystkie kojarzę, używałam sama niewiele, bo od początku sprawdził się u mnie zestaw tetra + otulacz I tego zestawu używałam do końca wielopieluchowania Franka . Żadne kieszonki, Aio czy jakieś wkłady. Prościacka tetra
    Bo tetra muślinowa Ecopi I Flipy wciąż na topie?

  5. #25
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pasquda Zobacz posta
    Petit dessous jeszcze kiedys na forum były la mode
    Początki Babyetta tu na forum były, pamietam.

    Ręczniczki z Ikei

    Szycie wkłądów ze sciereczek z mikorfibry.

    Polarowe otulacze.
    o, a polarowe otulacze chyba wracają, w każdym razie widziałam na FB że któraś z miliona pieluchowych firm teraz wypuszczała na testy taki produkt

    ręczniki z ikei mam! I przedwczoraj pocięłam ściereczkę z mikrofibry na wkład


  6. #26
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,876

    Domyślnie

    Ja też kojarzę firmy, niektóre miałam. Niezapomniany amstardam! Ale jakoś nie szalałam nigdy. Sprawdziła mi się tetra i welniaki i z małymi wyjątkami tak pieluchowalam 4 dzieci.

    Nie widzę nic ohydnego w wymianie pieluch. Jeśli sprzedajemy / kupujemy używane to nie jest to to samo?

    F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  7. #27
    Chustomanka Awatar pasquda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    o, a polarowe otulacze chyba wracają, w każdym razie widziałam na FB że któraś z miliona pieluchowych firm teraz wypuszczała na testy taki produkt
    Rilli? Myślałam, że już sabardzo passe
    ręczniki z ikei mam! I przedwczoraj pocięłam ściereczkę z mikrofibry na wkład
    Ha ha old schoolowo
    Zakończyłyśmy cysianie w wieku okrągłych 4 lat
    M1 X 2007, M2 V 2016

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,933

    Domyślnie

    Cha,cha...zrobiłam.kawę, siadam zobaczyć co tam słychać,a tu wątek w sam raz do kawy pamiętam chyba wszystko z wymienionych,mnóstwo też było faktycznie na hm,jeszcze mi się kolacze po głowie jakiś australijski mercedes,nic z wyżej wymienionych,same wkłady miałam, takie dość pancerne,obszyte tęczowa nitka i z misiem w logo,można było w to tydzień sikac, no będzie mnie teraz męczyć ta nazwa...

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  9. #29
    Chustomanka Awatar pasquda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madagaskar Zobacz posta
    Cha,cha...zrobiłam.kawę, siadam zobaczyć co tam słychać,a tu wątek w sam raz do kawy pamiętam chyba wszystko z wymienionych,mnóstwo też było faktycznie na hm,jeszcze mi się kolacze po głowie jakiś australijski mercedes,nic z wyżej wymienionych,same wkłady miałam, takie dość pancerne,obszyte tęczowa nitka i z misiem w logo,można było w to tydzień sikac, no będzie mnie teraz męczyć ta nazwa...
    Issy Bear?
    Zakończyłyśmy cysianie w wieku okrągłych 4 lat
    M1 X 2007, M2 V 2016

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,933

    Domyślnie

    Dzięki ci dobra kobieto

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  11. #31
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ha ja jestem chyba najstarsze pieluchoprochno so far - 10+ mi stuknelo

    i kompletnie nie jestem topowa, bo Sz donasza pieluchy m.in. po Franku i po corce jednej naszej bylej forumki (choc te to niby oficjalnie po Wojtku...).

    przy F uzywalam glownie kieszonek, BumGeniusy i P'tits Dessous - nie wiem czemu moje ulubione przy F, bo teraz jakos mi wcale nie podchodza. Tzn. kieszonki mi nie podchodza, bo formowanki ich mam rozne i sa na top liscie od zawsze.

    Itti bitti nie lubilam, zawsze mi ciekly za szybko. ale byly cudne za to, takie na szpanerskie wyjscie Wonderoosy za szerokie mi sie zdawaly, poszly w swiat od razu. Monkey mam formowanki, dwie wiekowe staruszki i dwie nowsze, troche kroj zmienily - lubie bardzo.

    welna nie, nigdy - za duzo zachodu, a ja leniwa jestem. stad od zawsze mam system wielo w dzien, jedno na noc. plus ostatnio jedno na dluzsze wyjsca z cala trojka, bo sie za duzo klamotow zrobilo...

    i musze zrobic coming out - przy dziecku nr trzy odkrylam, ze istanieje cos takeigo jak kieszonki z przeszyciem albo bez malo tego, okazalo sie, ze kiedys ulubione PD sa wlasnie bez

    a baby junge wlasnie testujemy fajne sa... (q )
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #32
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Oj pamietam wszystko. I wspomniane wełniaki tero, imse vimse, issy bear, itti bitti, BBH, BG, kokosi, mio unico, napime, babyettę, ptits dessou, charlie banana, wonderosy v.1 i v.2 a także fuzzi bunz, babykicks, bambinex i mnóstwo innych. Pamiętam otulacze polarowe, pamiętam jak szyłam pieluchy dla syna. Pamiętam zamawianie zbiorowe materiałów i akcesoriów do szycia pieluch
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Ja też pamiętam, choć nie czuję się pieluchopróchnem, bo młodego odpieluchowałam raptem 1,5 roku temu

    Wiew, ja przede wszystkim pamiętam twój "kilometrowy" wątek sprzedażowy na forumowym bazarku wielorazówek. Byłam pod wrażeniem, że można tyle tego mieć / ogarniać



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  14. #34
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Ja też pamiętam, choć nie czuję się pieluchopróchnem, bo młodego odpieluchowałam raptem 1,5 roku temu

    Wiew, ja przede wszystkim pamiętam twój "kilometrowy" wątek sprzedażowy na forumowym bazarku wielorazówek. Byłam pod wrażeniem, że można tyle tego mieć / ogarniać
    Ja też go pamiętam
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  15. #35
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    chyba nie widziałam wątku wiewiórki, ale pamiętam, jak Demona się wyprzedawała - zebrała na dobry fotelik samochodowy Niektóre to były niezłe cacka, kombinowane po całym świecie ciekawostki i ładności pieluchowe - coś tam do nas trafiło, zapewne trzeci jeszcze będzie z tego korzystać...
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Wszystko to pamiętam
    nie tetris, a tetro - wyobraziłam sobie pieluszki w kolorowe figury geometryczne, jak w grze...
    i australijskie baby bee hinds, i moje ulubione itti bitti, i wełniane otulacze amsterdam, i polskie szyte przez Yettę (i awantury z kimś oskarżanym o podrabianie kroju) - sprawdziłam, że sklep wciąż istnieje, francuskie lulu nature, i kolorowe bambusowe amerykańskie formowanki, których nazwy nie pamiętam, ale pamiętam duże zamówienie zbiorowe, które przeszło przez moje mieszkanie - stos kolorowych pieluch leżący na kanapie...?
    jeśli chodzi o oskarżenia o podrabianie wzoru (nie kroju) to był spór Yetta-MonikaK

    czy ktoś pamięta darie i jej Mio Unico?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  17. #37
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Ale nie chyba tak bardzo kilometrowy jak obecny ubraniowy? Ogarniałam go tylko dlatego że byłam na urlopie wychowawczym
    Miałam całą dużą szufladę pieluch. Był taki czas że pieluchowałam jednocześnie dwójkę dzieci (choć krótko). Ale za to nie używałam pampków
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  18. #38
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    U nas na początku były chrlie banana - gumki przy nożkach były genialne!
    Ale młody błyskawicznie z nich wyrósł.

    Prefoldy, ręczniki z ikei.

    Bardzo lubilismy die z Tots Bots i otulaczami i formowankami.

    Miałam jeszcze takie bardzo bardzo puchate i milutkie formowanki w kremowym kolorze - nie wiem jakiej firmy.

    Lubilismy Close Parents bardzo. AIO to chyba były. Czy kieszonki ?

    No i wełniaki te w paski

    Nie pamiętam co jeszcze...

  19. #39
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    jul- kupowałaś u mnie, nawet pamiętam że wełniaka BBH. A zamówienia i wątki sprzedażowe Demony pamiętam bardzo dobrze
    Pamiętam Mio unico, miałam z jedną pieluszkę ale mi nie podpasowała bawełna naszywana na pul
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  20. #40
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Ale nie chyba tak bardzo kilometrowy jak obecny ubraniowy? Ogarniałam go tylko dlatego że byłam na urlopie wychowawczym
    Miałam całą dużą szufladę pieluch. Był taki czas że pieluchowałam jednocześnie dwójkę dzieci (choć krótko). Ale za to nie używałam pampków
    nie był, to prawda
    Mamamaria tez miała sporą kolekcję na bazarku, ale ona więcej pup wielopieluchowała



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Podobne wątki

  1. jakie pieluszki na wiosna /lato
    Przez swebe w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 205
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 08:48
  2. jakie pieluszki dla chłopca, co polecacie?
    Przez emma w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 19:50
  3. A dla mini noworodka jakie pieluszki??
    Przez barbamama w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 11:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •