Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 109

Wątek: El Beso, świece z ekologicznego wosku sojowego: dla zmysłów i do masażu, zamówienia świąteczne przyjmuję do 15 grudnia

Domyślnie

Niech sprawia Wam radość użytkowanie ich!
    Przygotowałam świąteczną ofertę, jestem ciekawa Waszej opinii, czy łatwiej byłoby Wam wybrać świece, gdybym miała tylko kilka zapachów i to nazywanych tak, jak na tej ulotce, i co jakiś czas zmieniała ofertę? Np w zależności od pory roku.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    T. 10.2002, J. 02.2013 i J. 03.2015

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl
    Moje świece: www.facebook.com/elbesoswiece/

Domyślnie

Zaniedbałam ten wątek, bo robiłam zamówienie na 120 świec, ale melduję, że własnie wysłałam dwie duże paczki i znów mam moce przerobowe, więc jeśli macie ochotę na świece to dajcie znać .
    Pochwalę się Wam jeszcze, jak się zmieniają moje świece.
    Po pierwsze skład drukuję teraz czcionką, która bardzo się podoba
    a po drugie, dzięki naszej forumce, która wraz z mężem ma artystyczną pracownię stolarską, moje świece doczekały się drewnianych wieczek, o których od dawna marzyłam . Świece z wieczkiem są trochę droższe, ale moim zdaniem pięknie wyglądają no i zapach się nie ulatnia, a świeca nie kurzy. Jak Wam się podoba?
    Ostatnio edytowane przez maldita ; 01-12-2017 o 18:56

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl

Chustofanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Oj tak, wieczka to super pomysł. Nawet na prezent komuś dać z wieczkiem o wiele lepiej.

U mnie świece często w użyciu (ostatnio dłuższa przerwa), ale zauważyłam, że po drzewo różane bergamotka mnie głowa zaczyna boleć, hmmm nie wiem czemu.

Trzeba będzie chyba za niedługo świąteczną odpalić

Córka 03.2017

Chustoholiczka Awatar Paprotka
    Miejscowość
    Rybnik

Domyślnie

Piękne to wieczko!
    Rety, ja chce świece, ale nie mogę się zdecydować!
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ

Domyślnie

A ile kosztuje świeca z wieczkiem?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    U. (2000) T. (2005) J. (2008) K. (2013)

Chustomanka Awatar Sowa
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Maldito, a jak byś opisała zapach Królowa Nocy? Drzewny, ciepły? Drzewo różnane i bergamotka to coś co znam i bardzo lubię, ale geranium nie mam pojęcia jak pachnie i tak dumam Będę zamawiać na pewno co najmniej dwie świece, tylko niechże się zdecyduję... Ceny z wieczkiem też jestem ciekawa.
    A. VI 2014

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Paprotka Zobacz posta
    Piękne to wieczko!
    Rety, ja chce świece, ale nie mogę się zdecydować!
    Może łatwiej będzie Ci z tej świątecznej oferty coś wybrać? Tam jest tylko 6 zapachów

Cytat Zamieszczone przez Tuja Zobacz posta
    A ile kosztuje świeca z wieczkiem?
    Cytat Zamieszczone przez Sowa Zobacz posta
    Maldito, a jak byś opisała zapach Królowa Nocy? Drzewny, ciepły? Drzewo różnane i bergamotka to coś co znam i bardzo lubię, ale geranium nie mam pojęcia jak pachnie i tak dumam Będę zamawiać na pewno co najmniej dwie świece, tylko niechże się zdecyduję... Ceny z wieczkiem też jestem ciekawa.
    5 zł dodatkowo za wieczko.
    A co do zapachu to geranium ma zapach podobny do różanego, ale do Królowej Nocy nie dodaję do dużo, więc bardziej wzmacnia zapach drzewa różanego, który jest ciepły, raczej delikatny i kwiatowy, mniej drzewny.
    Edit. jak dałam mojej siostrze powąchać, nie mówiąc co to jest, to powiedziała, że "jakieś drzewo"

Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Oj tak, wieczka to super pomysł. Nawet na prezent komuś dać z wieczkiem o wiele lepiej.

U mnie świece często w użyciu (ostatnio dłuższa przerwa), ale zauważyłam, że po drzewo różane bergamotka mnie głowa zaczyna boleć, hmmm nie wiem czemu.

Trzeba będzie chyba za niedługo świąteczną odpalić
    Bardzo dawno marzyłam o wieczkam i w końcu się udało. Jak zrobię ładne zdjęcia z wieczkami to wrzucę .
    Olejek z drzewa różanego działa na niskie ciśnienie i ospałość, może to ma związek z bólem główy, który odczuwasz? Tego olejku jest w tej świecy najwięcej.

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl

Chustofanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maldita Zobacz posta
    Olejek z drzewa różanego działa na niskie ciśnienie i ospałość, może to ma związek z bólem główy, który odczuwasz? Tego olejku jest w tej świecy najwięcej.
    Ospałość - może coś w tym jest.
    Głowa mnie boli i taka rozdrażniona jakaś jestem po niej. No dziwnie na mnie działa

Na razie u mnie nr 1 to sosna mięta zielona. Ale w kolejce czeka cynamon albo goździk

Córka 03.2017

Domyślnie

Jakie zapachy wchodza w sklad "dzikosc serca"?

Chustoholiczka Awatar Hester
    Miejscowość
    Podwarszawa

Domyślnie

Chciałabym zamówić świece Jeszcze myśle nad zapachami - teraz są dostępne te z grafiki oferty świątecznej? Czy wszystkie już tu wymienione?

No i jaka cena?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A 2007, M 2009, Z 2010, A 2011, H 2017

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dinki Zobacz posta
    Jakie zapachy wchodza w sklad "dzikosc serca"?
    Ten zapach wyczarowałam, kiedy robiłam większe zamówienie dla jednej naszej forumki, która zostawiła mi wolna rękę w tworzeniu . W jej skład wchodzi pomarańcza, rozmaryn i olejek z nasion dzikiej marchwi. Te dwa ostatnie nadały rzeczywiście nieco dzikości, a może trafniej byłoby powiedzieć ostrości, pomarańczy i wyszło, jak dla mnie coś cudownego. A ta nazwa sama do mnie przypłynęła.
    Aha, skład tych świec z nazwami naklejam zawsze od spodu.

Cytat Zamieszczone przez Hester Zobacz posta
    Chciałabym zamówić świece Jeszcze myśle nad zapachami - teraz są dostępne te z grafiki oferty świątecznej? Czy wszystkie już tu wymienione?

No i jaka cena?

Dostępne są wszystkie, nawet więcej niż tutaj wymieniłam, bo jestem fanką olejków i mam ich już ponad czterdzieści. Mogłabym zrobić sto świec i każdą inną . Ta świąteczna oferta powstała, żeby ułatwić wybór, zwłaszcza przez internet, kiedy nie możemy powąchać świec.
    Cena taka, jak w pierwszym poście, nie edytowałam jeszcze informacji o wieczkach - ale jest to opcja. Drewniane wieczko robione przez Pracownię Smoków kosztuje 5 zł dodatkowo za sztukę.

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl

Miejscowość
    Podwarszawa

Domyślnie

Może niedowidzę ale 3 razy sprawdzałam i nie znalazłam ceny Możesz podać?

Domyślnie

Może niedowidzę ale 3 razy sprawdzałam i nie znalazłam ceny Możesz podać?

Chyba za dużo tam informacji, czas uporządkować pierwszy post.
    Przeklejam:

Ile kosztują?

• Pojedyncza świeca przeciętnie kosztuje 35 zł
    • Przy zakupie trzech zapłacicie 30 zł od sztuki
    • Świece z drogich olejków (jak np. olejek z kadzidłowca) są droższe i wyceniam je indywidualnie.
    • Do tego należy doliczyć koszt przesyłki. Paczkomat około 10 zł, kurier około 15 zl, paczka48 16,5.

Plus ewentualne wieczko.

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl

Miejscowość
    Podwarszawa

Domyślnie

Maltido, dzięki. Chciałabym zamówić na pewno 3 sztuki, do wieczora napisze na PW które Ok?

A to, co wkleilas z cena, nie wyświetla mi się w Tapatalk. Nie wyświetlają się tez 2 zdjęcia. Serio, patrze teraz znów na ten post i tego fragmentu nie mam na telefonie - może innym osobom tez się nie wyświetla? Bo kilka osób Cię pytało o cenę... Tak bywa przy długich postach, mój opis porodu w Tapa tez się wyświetla nie w całości.

Domyślnie

Maltido, dzięki. Chciałabym zamówić na pewno 3 sztuki, do wieczora napisze na PW które Ok?

A to, co wkleilas z cena, nie wyświetla mi się w Tapatalk. Nie wyświetlają się tez 2 zdjęcia. Serio, patrze teraz znów na ten post i tego fragmentu nie mam na telefonie - może innym osobom tez się nie wyświetla? Bo kilka osób Cię pytało o cenę... Tak bywa przy długich postach, mój opis porodu w Tapa tez się wyświetla nie w całości.
    Ok. dzięki za wiadomość, że się nie wyświetla. Przekleiłam na początek pierwszego posta, może teraz już nie umknie nikomu

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl

Miejscowość
    Podwarszawa

Domyślnie

Wysłałam PW Miały być 3, a już będą co najmniej 4.

Domyślnie

Wysłałam PW Miały być 3, a już będą co najmniej 4.
    odpisałam

...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl

Chusteryczka Awatar Chani
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle

Domyślnie

Ja bym chciała 3, ze świątecznych piernikową, lawendową i może do tego pomarańczę z melisą
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maldita Zobacz posta
    Zaniedbałam ten wątek, bo robiłam zamówienie na 120 świec, ale melduję, że własnie wysłałam dwie duże paczki i znów mam moce przerobowe, więc jeśli macie ochotę na świece to dajcie znać .
    Pochwalę się Wam jeszcze, jak się zmieniają moje świece.
    Po pierwsze skład drukuję teraz czcionką, która bardzo się podoba
    a po drugie, dzięki naszej forumce, która wraz z mężem ma artystyczną pracownię stolarską, moje świece doczekały się drewnianych wieczek, o których od dawna marzyłam . Świece z wieczkiem są trochę droższe, ale moim zdaniem pięknie wyglądają no i zapach się nie ulatnia, a świeca nie kurzy. Jak Wam się podoba?
    Jeśli chodzi o wieczka i o kogoś kto się do nich przyczynił to byłam ja i Dawid

A jeśli chodzi o świeczki to mam już trzecią i uwielbiam ich piękny płomień i delikatny zapach. A woskiem smaruję sobie dłonie i one też tak pachną....
    Ostatnio edytowane przez zuzayana ; 05-12-2017 o 22:33
    Kalina 15.06.2013 Lilianna 14.08.2016
    Rodzina Smoków www.pracowniasmokow.com

Chusteryczka Awatar Chani
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle

Domyślnie

A ja się przypomnę delikatnie
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

Uprawnienia umieszczania postów