Strona 19 z 72 PierwszyPierwszy ... 911121314151617181920212223242526272969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #361
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    A ja się zgłaszam po piórnik? Wyślę Ci zdjęcia kredek, a wymiary są takie:
    kostki: 4x2x1cm
    "paluszki" średnica 1cm, długość 8-9cm

    Dasz radę coś pokombinować?

    Inspiracje: https://www.foxmarket.pl/pl/p/FABER-...-zwijany/12983

    https://www.facebook.com/59269915087...8462027631954/

    http://okiemokkko.blogspot.com/2016/...dorfskiej.html

    Kredki paluszkowe tak wyglądają:
    https://www.google.com/imgres?imgurl...MygJegUIARC2Aw
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  2. #362
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    Jeszcze ilość kredek. 22 kostki i 16 paluszkó, ale fajnie, jakby było więcej dziurek.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  3. #363
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Trochę żałuję, że też wcześniej nie uzgodniłyśmy koloru podszewki
    A powiedz mi czy marjen zdecydowała się na tego złoto turkusowego didka? A może został jakiś kawałek, który nadałby się na wkomponowanie w okładkę, chociaż część? Bo może bym jeszcze zdecydowała się na ten oragnizer/przybornik.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  4. #364
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Trochę żałuję, że też wcześniej nie uzgodniłyśmy koloru podszewki
    A powiedz mi czy marjen zdecydowała się na tego złoto turkusowego didka? A może został jakiś kawałek, który nadałby się na wkomponowanie w okładkę, chociaż część? Bo może bym jeszcze zdecydowała się na ten oragnizer/przybornik.
    tak zdecydowałam się, uzgadniamy szczegóły na prv
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  5. #365
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Trochę żałuję, że też wcześniej nie uzgodniłyśmy koloru podszewki
    A powiedz mi czy marjen zdecydowała się na tego złoto turkusowego didka? A może został jakiś kawałek, który nadałby się na wkomponowanie w okładkę, chociaż część? Bo może bym jeszcze zdecydowała się na ten oragnizer/przybornik.
    eM. tak szczerze, to nie pomyślałam nawet, żeby się skontaktować w sprawie podszewki. Jeśli kolory Ci nie odpowiadają, zrozumiem. Napisz co byś wolała.
    Z marjen ustaliłysmy szczegóły na pw.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  6. #366
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    eM. tak szczerze, to nie pomyślałam nawet, żeby się skontaktować w sprawie podszewki. Jeśli kolory Ci nie odpowiadają, zrozumiem. Napisz co byś wolała.
    Z marjen ustaliłysmy szczegóły na pw.
    Biorę ten. A powiedz mi tylko czy ta kieszonka na monety się rozszerza chociaż trochę, tak żeby był łatwy dostęp do monet?

    A jak z tym didkiem? Został jakiś kawałek/pasek żeby można było wkomponować w okładkę z inną chustą? Ewentualnie jak nie, to pokażesz inne skrawki chust?
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  7. #367
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Didek idzie w całości do marjen, bo to był skrawek.
    Jutro będę robić zdjęcia podszewek, to pokaże co jeszcze mam. Przybornik Marysi miał wielkość A5, to i tak chyba by zabrakło na całość.
    Kieszonka od strony bilonu jest z zakładkami, nie jest płaska, chociaż nie wyszła na zdjęciach.

    franado, jakieś opcje kolorystyczne napiszesz? Ewentualnie czy patrzyłaś na zdjęcia z bawełną maseczkową?
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  8. #368
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Kasiu a czy u mnie dałoby się tak kieszonkę na monety zrobić?

  9. #369
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    franado, jakieś opcje kolorystyczne napiszesz? Ewentualnie czy patrzyłaś na zdjęcia z bawełną maseczkową?
    Jest szansa na uszycie z tego materiału chustowego? Na zewnątrz, a w środku liski (te z bawełny maseczkowej)?
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  10. #370
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Kasiu a czy u mnie dałoby się tak kieszonkę na monety zrobić?
    Tak, spróbuje wypchać kieszeń drobniakami, żeby było ją dokładnie widać, ale dopiero jak Zu położę, bo dziś wyjątkowo marudząca jest.
    Cytat Zamieszczone przez franada Zobacz posta
    Jest szansa na uszycie z tego materiału chustowego? Na zewnątrz, a w środku liski (te z bawełny maseczkowej)?
    Zmierzę ile zostanie po wykrojeniu portfela dla murmle i dam znać. Cena chustowo-bawełnianego będzie porównywalna do portfela, czyli 60 zł. Liski mam.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  11. #371
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    Kieszonka od strony bilonu jest z zakładkami, nie jest płaska, chociaż nie wyszła na zdjęciach.
    Super.
    W takim razie czekam na zdjęcia skrawków
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  12. #372
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Na razie portfel. W roli bilonu szpula nici



    Skrawki większe na przybornik:




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 04-06-2020 o 12:42
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  13. #373
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Ach, nie mogę się doczekać

    Widzę, że skrawki dodane. Przyjrzę się bliżej jak do domu dotrę

  14. #374
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Zaglądam tu od kilku dni i pytam nieśmiało czy mogę się wpisać w kolejkę na portfel?

    Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  15. #375
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Bawełna z jodełką:


    Karo. no pewnie

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  16. #376
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Super, to ja sobie popatrzę na zdjęcia (chciałabym chustowy) i jak będzie moja kolej to ustalimy szczegóły

    Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  17. #377
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Czy to moje opcje podszewki? Jeśli tak to super.
    Czy można by zrobić podszewkę wielokolorową?

    W sensie że kolorem wiodącym byłby granatowy a zielony ten trawiasty pomarańczowy i żółty najbardziej po prawej byłyby na kieszonki te w głębi bo pierwsze dwie też granatowe? Do tego suwak do kieszonki na monety w odcieniu tym samym co któraś z kolorowych kieszonek?
    A suwak zapinajácy portfel w jakimś odcieniu pasującym do chustowego materiału może granatowy? Albo zielony tylko w pasującym odcieniu do tego zielonego z chusty.
    Nie wiem czy nie zawiłe napisałam jakby ci to pisz.

  18. #378
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Zacznę od końca suwak do całości może być albo czarny, albo granatowy, a to dlatego, ze aby wszystko pomieścić łącznie z tel, muszę doszyć zamek nie bezpośrednio do chusty, tylko do odszycia. Pokażę Ci przykładowe zdjęcie. Nie znalazłam odpowiedniej grubości, bo to akurat jest przybornik z netu, ale mniej więcej wiadomo o co cho. To odszycie które na zdjęciu jest w beżową kratkę może być granatowe, jak większość wewnątrz, tak jak piszesz lub czarne, bo wątek jodełki jest czarny. Sama zdecyduj który, oba pasują. Bałabym się iść w zielony, ponieważ nie mam pasmanterii stacjonarnej, a przez net nie dobiorę odcienia zieleni z chusty. Chyba, ze chcesz ryzykowac, ale ja nie chcę dla siebie tak dużego portfela w razie jakbyś zrezygnowała
    I jeszcze, żeby doprecyzowac - zielony to czwarty od prawej?



    edit: zamek na monety - od ręki mam żółty i pomarańczowy.
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 04-06-2020 o 15:45
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  19. #379
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Odszycie plus zamek niech będą granatowe

    Tak to ten zielony

    Zamek do monet żółty lub pomarańczowy czy oba mają taki sam odcień jak tych czterech kieszonek na karty w sensie pasują do nich? Jeśli tak to żolty a jeśli pasuje tylko pomarańczowy to pimaranczowy.

    Pokażesz jeszcze nim zszyjesz? I ile to będzie kosztować?

  20. #380
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    Kasiu, nie mam parcia na chustowy, ale boję się, że sama bawełna się nie sprawdzi. Masz coś typu płótno? Jak nie to weźmiemy chustę za 60.

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •