Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

    cześć dawno nie było mnie w tym dziale, a ponieważ mam przymusową przerwę nosidłową, dlatego wygrzebałam z głębokości szafy różne chustowe i niechustowe przydasie. z większości wzorów sama korzystałam/korzystam, sprawdziłam na Miśtrzu co działa, a co niekoniecznie i zmieniałam formę do niemal idealnej

    1. dla mam, ale i dla dzieci okładka chustowa. zastosowanie dowolne: kalendarz, notatnik/bullet journal, książeczka zdrowia, Pismo św. na zdjęciach wersja A5, na zamówienie dowolny rozmiar. cena 45 zł





    2. kapciuszki chustowe, niechodki. szyte z chusty, na podszewce z delikatnej bawełny, podeszwa ze skóry naturalnej, zapakowane z mały woreczek. idealne na prezent dla dziecka chustowej mamy cena 45 zł.







    3. pasek do aparatu fotograficznego. chustowe lub apaszkowe paski. świetne jako pamiątka dla chusto-emerytek, albo gadżet dla aktywnie chustujących. apaszkowy pasek dodaje elegancji i jest bardzo kobiecy. apaszkowe 55 zł, chustowe 45 zł, dwustronnie chustowe 50 zł.



    [FONT=verdana][SIZE=2]4. Little Bag Doux-Doux to mała torebka - alternatywa dla nerki. dzięki doszytej patce może być noszona na pasie biodrowym nosidła, natomiast dopinany pasek umożliwia noszenie torebki klasycznie na ramieniu lub na skos.
    torebka jest podwójnie zapinana na zapięcie magnetyczne oraz zamek, wewnątrz ma kieszonkę na telefon lub portfel. idealna na klucze, chusteczki, pieluszkę, smoka, mały soczek i przekąskę. wszystko co potrzeba na szybkie wyjście.
    wymiary:
    * szerokość ok. 20 cm
    * wysokość ok. 20 cm
    * głębokość 5 cm (w rzeczywistości jest chyba ciut większa)
    cena 120 zł




    5. otulacze-naszyjniki w kolorach tęczy. każdy otulacz wykończony jest paskiem z naturalnej skóry. aktualnie na stanie kolor szmaragdowy. cena 45 zł.




    6. fartuszek/śliniak. uszyty z PULa, takiego jak pieluszki. nasz fartuszek ma za sobą historię pt. Miś z nadwrażliwością nie założy niczego wiązanego ani zapinanego na szyi, ale oczywiście jest bardzo samodzielnym dwulatkiem, jadajacym samodzielnie owsiankę i wszelkiej maści zupy. wyjątkiem był fartuszek z IKEA, ten z rękawami, ale po chwili było mu w nim gorąco i jednak przemakał na brzuszku. kieszonka była za nisko i nie spełniała swojej funkcji łapania spadającego jedzonka. ten nasz ma szelki krzyżowane na pleckach, zapinane pod paszkami na rzepy. jest stosunkowo krótki, ale w sam raz, żeby się nie zawijał w krzesełku i kieszonka lekko odstaje. łatwo się pierze, wystarczy odcisnąć w ręcznik i szybciorem schnie. szybcirem tez Miś spyla sprzed obiektywu postaram się jeszcze o lepsze zdjęcia. cena 40 zł


    wymiary: od ramienia do dołu 30 cm, szerokość 34 cm. na zdjęciu powyżej spory dwulatek.

    dostępne wzory (brak kotków)


    7. krawat dziecięcy, na razie bardzo kiepskie zdjęcia, obiecuję podmiankę, ale dziś dzieci nie współpracowały, więc w ciemnościach egipskich na manekinie wielkość na dziesięciolatka, ok. 38 cm, w najszerszym miejscu 7 cm. krawat usztywniony, ładnie trzyma formę. zakładany na gumce z regulatorem i haczykiem. nasz jest szary, taki jak szkolne krawaty, ale tej podszewki w groszki nie mogłam sobie odmówić cena 35 zł. przy zamówieniu kilku sztuk rabat kolory dowolne. myślę, że mam możliwości, żeby poszaleć.



    8. chustowa bransoletka-niezgubka zapinana na rzep, od spodu ma wyszyty nr telefonu. cena 15 zł

    9. smycz do kluczy, cena 25 zł.

    10. woreczek śniadaniowy z PULa, cena 25 zł, wymiary 25 cm x 16 cm, zamykany na rzep. wypróbowaliśmy z młodymi i kolejny rok pakujemy w takie woreczki kanapki zawinięte w papier śniadaniowy plus owoc.


    11. nerka
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 11-04-2022 o 21:46
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •