Strona 20 z 72 PierwszyPierwszy ... 1012131415161718192021222324252627283070 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #381
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie



    Proszę, moim zdaniem oba pasują
    Cena za portfel 120 zł.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  2. #382
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Cytat Zamieszczone przez franada Zobacz posta
    Kasiu, nie mam parcia na chustowy, ale boję się, że sama bawełna się nie sprawdzi. Masz coś typu płótno? Jak nie to weźmiemy chustę za 60.

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Franado, samej bawełny nie dam, wewnątrz będzie lekkie usztywnienie z warstwy wigofilu, zeby to nie była szmatka mam płótno, mam sztruks, aksamit - to z takich sztywniejszych. Również kolorystycznie możemy dobrać do lisków. Jest duże pole do popisu, bo tam sporo barw poza zielenią. Daj znać tylko jakie kolory lubicie z córką, bo mam ok 10 pudel z materiałami i nie jestem w stanie wszystkiego sfotografować
    Pierwszy z brzegu dla przykładu:



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  3. #383
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta


    Proszę, moim zdaniem oba pasują
    Cena za portfel 120 zł.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A pokażesz na tle granatowej podszewki (obiecuje że to ostatnie rozkminy i nie będę więcej cię dręczyć )

  4. #384
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Teraz nie, bo nosze wyjca, ale jak zwolnię ręce to zrobię.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  5. #385
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Spoko spoko ja próbuję ich zmusić do spaceru więc wyjdę zaraz mam nadzieję

  6. #386
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Nie wiem czy o to chodziło murmle:



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  7. #387
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Chyba z pomarańczowym ładniej co sądzisz?

  8. #388
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Chyba z pomara?czowym ?adniej co s?dzisz?
    Wg mnie oba pasują. O ile dobrze zrozumial am, to kieszeń na monety ma być granatowa, a kieszonki na karty powyżej dwóch w granacie kolorowe, wiec jak dla mnie luz. Jak zamek dam pomara?czowy, to przegroda na tel tez będzie pomara?czowa. I analogicznie jak żó?ty zamek, to żó?ta kieszeń na tel. Ona będzie pod miejscem na banknoty. Ale nie proś mnie o relacje na bieżąco, bardzo proszę bo tu spora kolejka się ustawi?a i naprawdę nie dam rady ogarniać młodszej czwórki plus obiady dla ósemki i zdjecia.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  9. #389
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Czy ja juz jestem wpisana w tę kolejke?
    Jesli nie to proszę o dopisanie

  10. #390
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Okej pomarańczowy i pomarańczowa kieszeń na komórkę

  11. #391
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Jesteś Kreseczko, ale gdybys się nie odezwała, to trzymałam dla Ciebie girasolka
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  12. #392
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    A ja dumam nad tymi skrawkami. W oko wpadły mi indio natur, girasol (chyba) na dole trzeci od lewej i gekony. Dużo zależy co wewnątrz. Podoba mi się ten materiał z przybornika (jest jeszcze?) ewentualnie coś innego równie ładnego , ale on i tak nie do każdej z tych chust by pasował.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  13. #393
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Natura tam nie ma, to indio z welenką. Trzeci od lewej w drobne tęczowe paseczki lenny. Gekony można na prawą albo lewą stronę - co kto lubi. To co szylam dla marjen to był kawałek didka, ale poszło co do skrawka. Inny didek z takim turkusem, ale tez z zielenią jest pierwszy z brzegu od lewej. Do brązów Z turkusem i do czerwieni/bordo mam dwie ładne tkaniny we wzory. Tylko to już nie dziś, jak wrócę jutro z Krk. A jednak, bordo był na wierzchu
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  14. #394
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    O nie, ten to nie moje kolory. Przynajmniej tutaj na zdjęciu, może wkomponowany w coś inaczej wygląda, ale jak już pisałam moja wyobraźnia leży

    A chodziło mi o ten materiał


    jest jeszcze?
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  15. #395
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Wrzucam jeszcze kilka zdjęć w różnych kombinacjach. Tamten paisley czekał długo na chętne ręce aż w końcu poszedł w całości do Marjen.












    Jeśli musiałby to być wzór paisley, znalazłam na alledrogo coś takiego:
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 07-06-2020 o 11:55
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  16. #396
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Och, dziękuję za zestawienie. Piękne te materiały. Jest z czego wybierać.
    Muszę chwilę pomyśleć
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  17. #397
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,522

    Domyślnie

    Kasiu, córka akceptuje pomarańcz od środka, liski na zewnątrz. Spróbuję Ci jeszcze podesłać dziś zdjęcie jak to ma dokładnie wyglądać.

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  18. #398
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,522

    Domyślnie

    Zdjęcia piórnika

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  19. #399
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Ciężki wybór
    Na oku mam gekony i to indio.
    A z tych drugich materiałów - pierwsze zdjęcie to obok indio (czy to jest to samo co na trzecim zdjęciu? czy to jest prawa i lewa strona? bo ze zdjęć bardziej mi wpadło to z trzeciego zdjęcia), to obok tego czyli wszystkie trzy w rzędzie razem z indio i z trzeciego zdjęcia ostatnie w rzędzie. I ten bym chyba z gekonami połączyła, a te dwa pozostałe ewentualnie z indio. No i nie wiem którą opcję wybrać Mam nadzieję, że nie namotałam za bardzo.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  20. #400
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    eM. Pierwsze i trzecie zdjęcie jest bardzo podobne. Spróbuje edytować post i podmienić na ponumerowane tkaniny, bo dziś chyba cieżko z myśleniem. Ciężkie dni i noce za mną wydaje mi się, ze chodzi Ci o tą samą tkaninę na obu zdjęciach. Tam nawet gładkie tło przechodzi od czekoladowego brązu do takiego bardziej szarego. I na pierwszym jest mniej widoczny, ale to tylko prawa strona, bo on jest jednostronnie drukowany, lewa jest lewa i nie nadaje się do pokazania

    Franada, ok. Będzie z pomarańczowym wewnątrz. A czy ewentualnie może być czarna gładka guma? Pytam, bo pamietam naszą rozmowę we wcześniejszych postach, kiedy Ci odradzałam, a znalazłam przy okazji porządków gumę z nosideł. 2,5 cm szerokości. Nosiłam tez ostatnio Zu w kościele w nosidle po Miśku, które po drodze było w pożyczkach i gumki działają po pięciu latach. Nic nie sparciało.
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 07-06-2020 o 12:03
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •