Strona 15 z 72 PierwszyPierwszy ... 578910111213141516171819202122232565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #281
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    A czy takie pulowe śniadaniówki nadają się na kontakt z czymś tłustym? Zawsze mam problem w co zapakować np ciasteczka, choćby kruche, one tłuste są jednak. Nie wspomnąc np o oponkach.
    Ostatnio edytowane przez Chani ; 01-02-2020 o 21:14
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  2. #282
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Chani, Kubusiowi pakuję najpierw w cienką torebkę papierową, później do sniadaniowki. Regularnie tez piorę mu ten woreczek. Wielokrotnie zdarzyło się, ze zabrakło mu czasu na skończenie kanapki lub jabłka i wrzucił bezpośrednio w PUL. Wypralalam albo przetarłam wewnątrz na mokro i pakowalam dalej. Uwielbiam PUL Pul ma wewnątrz taką jakby cienką folię. Plam z masła nie mam. Moim zdaniem nadaje się.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  3. #283
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Znam pul, ale tylko z pieluszek właśnie o te plamy mi chodziło, dziękuję
    Pooglądam wzory na telefonie i pomyślę
    Jakie wymiary mają woreczki?
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  4. #284
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    24x17 cm. Zapinane na rzep. Dodatkowo mają wszytą gumkę, żeby niepełny woreczek spiąć w całość. Cena 25 zł za szt.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  5. #285
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Chciałabym zamówić sniadaniówkę i dwie niezgubki . Co jest na stanie?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  6. #286

    Domyślnie

    A te piękne rowery jeszcze są?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #287
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    A czy takie pulowe śniadaniówki nadają się na kontakt z czymś tłustym? Zawsze mam problem w co zapakować np ciasteczka, choćby kruche, one tłuste są jednak. Nie wspomnąc np o oponkach.
    Jako użytkowniczka twierdzę, że się nadają. Ja owijam w ręcznik papierowy/serwetkę/papier do pakowania (pół papieru na kanapkę) i do woreczka, plus gumka żeby było ściśle.


  8. #288
    Chustofanka Awatar kamillasz
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Górny Śląsk
    Posty
    499

    Domyślnie

    A czy uszyłabyś woreczki na mokre stroje kąpielowe z pullu (wzór 1 z prawej, pawie pióra)? Jeśli tak, to w jakiej cenie?

  9. #289
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Hej babeczki
    Julka, na już mam śniadaniówkę z piórkami. Niezgubki na zamowienie, żeby wewnątrz wyszyć nr tel. Podeslij proszę na pw w jakim wieku dzieci i nr tel.

    biedronko, rowery to była jednorazowa akcja niestety. Mam teraz cztery wzory, te z Zulamkowych sniadaniowek.

    kamillasz, jakiej wielkości chciałabyś te woreczki? Chyba zamiast rzepow lepsze byłyby ściągane sznurkiem, żeby nie zaciągały stroju. Cena będzie zależała od wielkości worka.

    zulam <3
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  10. #290
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    Hej babeczki
    Julka, na już mam śniadaniówkę z piórkami. Niezgubki na zamowienie, żeby wewnątrz wyszyć nr tel. Podeslij proszę na pw w jakim wieku dzieci i nr tel.

    biedronko, rowery to była jednorazowa akcja niestety. Mam teraz cztery wzory, te z Zulamkowych sniadaniowek.

    kamillasz, jakiej wielkości chciałabyś te woreczki? Chyba zamiast rzepow lepsze byłyby ściągane sznurkiem, żeby nie zaciągały stroju. Cena będzie zależała od wielkości worka.

    zulam <3
    ode mnie poszedł priv




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  11. #291
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Odpisałam. Chwile temu wróciłam dopiero z balu z młodzieżą
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  12. #292
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Zamowienie dla Julki leci w świat, a przy okazji innego śniadaniówkowego zamówienia podjelam się naprawy spodni. Jakkolwiek to zabrzmi - lubię cerować dżiny tudzież przywracać formę innym dresom jest to jakiś rodzaj dewiacji, wiem, ale przy pięciu chłopakach nie wyrobiłabym inaczej, wiec polubiłam.






    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 25-02-2020 o 15:20
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  13. #293
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Kasiu masz jeszcze ten pul z wilkiem?
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  14. #294
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Te spodnie to mistrzostwo świata normalnie Gwoli informacji dodam, że jedne już były naprawiane i podarły się - ale w innym niż naprawiane miejscu


  15. #295
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Zulamku, no zdarza się
    Marjen, mam, zapraszam
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  16. #296
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,493

    Domyślnie

    Brawo, moja teściowa też tak ratuje spodnie.

    Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  17. #297
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    1,723

    Domyślnie

    Dziewczyny, nie chcę robić dużego OT, ale takie rozdarte spodnie ceruje się normalnie, czy jest jakiś szczególny sposób na to? Moje ukochane spodnie pękły mi na kolanie i nie chcę ich wyrzucać.

  18. #298
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Olsenna, ja ratuję prawie kazde spodnie. Przez lata próbowałam różnych technik, głównie chodzi o podklejanie i mam swój autorski sposób. Wykończenie jedni robią zygzakiem, ja akurat ściegiem prostym, zwykłą stebnówką.

    Tu kolano wranglerów Szymka. Przetarł, ale nie przedarł. Jeszcze trochę obleci.


    A tu moje. Przetarcie mi się całkiem przedarło. Pierwsza cera jest moja:


    Ta była od nowości:
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 25-02-2020 o 20:27
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  19. #299
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Kasiu, powiedz, jaki masz autorski sposób? Podzielisz się? Proszę
    Mój syn drze spodnie na potęgę... Naklejam łaty, ale po pierwsze to nie trwałe, a po drugie drogie... Podklejasz coś od spodu i potem stebnujesz miejsce w miejsce?

    Generalnie - jestem pod dużym wrażeniem! Chapeau bas!

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  20. #300
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Muza, podklejam i dopiero stebnuje, dokładnie. A potem jeszcze raz podklejam, żeby szwy nie drapały Autorski o tyle, ze szukałam odpowiedniej podklejki. Znalazłam coś na wzór flizeliny, tylko taka jakby dziana. Nie rwie się w rękach. Drugi sposób to podklejenie dżinsem lub dzianiną na kleju z rolki. W przypadku łat, staram się tez przyszyć po brzegu łaty nicią w kolorze jak najbardziej zbliżonym do koloru gaci. Jeśli mi nie zależy na zatuszowaniu przetarć, wycinam łaty dżinsowe, obszywam overem i naszywam na wierzch nogawek. Mam jeszcze kilka myków na przedłużanie spodni, bo woda w piwnicy występuje u nas równie często jak dziury na kolanach
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •