Strona 12 z 72 PierwszyPierwszy ... 245678910111213141516171819202262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #221
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Kasiu, tak przyszłościowo zapytam: ile chusty potrzebne jest na nosidło? zwykłe, nie toddlerowe.
    a ile na taką torebkę jak ane?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  2. #222
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Aniu, na nosidło 2-2,20 m, w zależności jaki wzór i szerokość chusty, a torebkę sprawdzę. gdzieś miałam zapisane
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  3. #223
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,505

    Domyślnie

    czy ja w tym wątku już reklamowałam praktyczność paska d aparatu? bo mój mąż ostatnio chwalił jak on cudownie odciąża kark w stosunku do paska oryginalnego. byliśmy na długim spacerze aparat : duża lustrzanka z gripem na baterie plus teleobiektyw całość ok 7 kg. i szyja go nie bolała. tak więc polecam z całego serca!
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  4. #224
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    Mam pytanie o śliniak - nada się dla sporego 2,5 latka? Zbliża się komunia i nie chciałabym co chwila syna przebierać I masz może dostępną jakąś śniadaniówkę od ręki?
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

  5. #225
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_pięciu Zobacz posta
    Aniu, na nosidło 2-2,20 m, w zależności jaki wzór i szerokość chusty, a torebkę sprawdzę. gdzieś miałam zapisane
    Uuu, duzo... a to jest w wersji ze tylko chusta, tak? A jak chusta na zewnatrz a od srodka material "zwykły"?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  6. #226
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    Uuu, duzo... a to jest w wersji ze tylko chusta, tak? A jak chusta na zewnatrz a od srodka material "zwykły"?
    w takiej wersji z 2 m wystarczy na torebkę a tak serio - szyłam z pasiaka girasola halfa i chyba było 168 cm, ale to tak ledwie, ledwie, przy czym paski po prostu szły w poprzek panela. a jak jest jakiś zakard, to tak łatwo nie jest, bo jednak fajnie jak wzór ładnie współgra i na panelu i na pasach.

    Ewulinek, nada się o ile sobie nie poodpina i nie zdejmie, ale rozmiarowo jak najbardziej. Kreseczka może potwierdzić, ze mój osobisty jest całkiem spory woreczek tez by był.

    panthera, dziękuję i ogromnie się cieszę. niech Wam służy
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  7. #227
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_pięciu Zobacz posta
    Ewulinek, nada się o ile sobie nie poodpina i nie zdejmie, ale rozmiarowo jak najbardziej. Kreseczka może potwierdzić, ze mój osobisty jest całkiem spory woreczek tez by był.
    Super, to skrobię priva
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

  8. #228
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    Jestem zachwycona tym śliniakiem, dzieki wielkie
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

  9. #229
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    O super, ze już doszedł

  10. #230
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Zdjęcia z pierwszego posta tylko mi się nie wyświetlają czy zniknęły? Jakie skrawki chustowe masz na stanie? A te nerki z katji to jakich wymiarów mniej więcej i jaka cena?
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  11. #231
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Ja nie usuwalam, ale sprawdzę dopiero jak wrócę do domu. Skrawki są na drugiej stronie, a nerki były szyte z chusty przysłanej przez ane postaram się napisać pw po weekendzie. Jak się nie odezwę pierwsza, to dobijaj się, proszę, bo teraz nie mam warunków

  12. #232
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_pięciu Zobacz posta
    w takiej wersji z 2 m wystarczy na torebkę a tak serio - szyłam z pasiaka girasola halfa i chyba było 168 cm, ale to tak ledwie, ledwie, przy czym paski po prostu szły w poprzek panela. a jak jest jakiś zakard, to tak łatwo nie jest, bo jednak fajnie jak wzór ładnie współgra i na panelu i na pasach.
    Już wiem na czym stoję. Dam radę odciąć z chusty max 110cm... pasiasty girasol. Da radę coś nosidłowego zdziałać z tego? czy lepiej odpuścić i wymyślić inne wykorzystanie takiego skrawka?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  13. #233
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    hop hop, ane zrobiła mi smaka i mam wielką ochotę na torebkę Jest możliwość uszycia? Są może dostępne śniadaniówki lub możliwość zamówienia?
    Ostatnio edytowane przez eM. ; 18-05-2018 o 21:50
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  14. #234
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Kreseczko, zawsze się da jak dojdziesz do siebie, możemy dogadać szczegóły :*

    eM. przepraszam, miałam się odezwać, ale czas mam zwariowany i zapomniałam jak chcesz, pomierzę nerkę. torebkę też się da śniadaniówki szyję na bieżąco jak jest zamówienie. mam pul, także bez problemu zaraz zerknę co się porobiło ze zdjęciami.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  15. #235
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    To ja chcę torebkę, zamiast nerki. Mam dwie, to na razie starczy
    Tylko problem z kolorem, nie wiem na jaką się zdecydować. A ile mniej więcej trzeba czekać? Przejrzę jeszcze raz później skrawki. A masz jeszcze jakieś oprócz tych na drugiej stronie?

    ed.
    A, i na pierwszej stronie nadal zdjęć niektórych nie widać.
    Ostatnio edytowane przez eM. ; 19-05-2018 o 10:30

  16. #236
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    To ja chcę torebkę, zamiast nerki. Mam dwie, to na razie starczy
    Tylko problem z kolorem, nie wiem na jaką się zdecydować. A ile mniej więcej trzeba czekać? Przejrzę jeszcze raz później skrawki. A masz jeszcze jakieś oprócz tych na drugiej stronie?

    ed.
    A, i na pierwszej stronie nadal zdjęć niektórych nie widać.
    właśnie edytowałam i jeszcze raz wrzucałam zdjęcia.
    mam dwie albo trzy gotowe torebki, gdyby Ci spasowały, to byłoby od ręki. a jeśli na zamówienie - w poniedziałek szyję dla geni. jak dołaczysz do zamówienia, też będzie w miarę szybko, ponieważ wolę jednocześnie szyć te same rzeczy
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  17. #237
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_pięciu Zobacz posta
    właśnie edytowałam i jeszcze raz wrzucałam zdjęcia.
    mam dwie albo trzy gotowe torebki, gdyby Ci spasowały, to byłoby od ręki. a jeśli na zamówienie - w poniedziałek szyję dla geni. jak dołaczysz do zamówienia, też będzie w miarę szybko, ponieważ wolę jednocześnie szyć te same rzeczy
    O, super. To z chęcią zobaczę dostępne. A jak nie, to postaram się wybrać coś ze skrawków.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  18. #238
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    przepraszam za marne zdjęcie krzesełkowe, ale dziś to wszystko na co mnie stać
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  19. #239
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Ta niebiesko szara mnie zaciekawiła. Jakby Ci się udało zrobić lepsze zdjęcia to będę wdzięczna
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  20. #240
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    to są koła zębate natibaby. niestety lustrzanka jest padnięta, ale spróbuję pogrzebać po fb czy tam nie było lepszych.






    mam tylko nosidłowe zdjęcia, ale dość dobrze oddają kolory.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •