Strona 1 z 72 1234567891151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #1
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,572

    Domyślnie Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

    cześć dawno nie było mnie w tym dziale, a ponieważ mam przymusową przerwę nosidłową, dlatego wygrzebałam z głębokości szafy różne chustowe i niechustowe przydasie. z większości wzorów sama korzystałam/korzystam, sprawdziłam na Miśtrzu co działa, a co niekoniecznie i zmieniałam formę do niemal idealnej

    1. dla mam, ale i dla dzieci okładka chustowa. zastosowanie dowolne: kalendarz, notatnik/bullet journal, książeczka zdrowia, Pismo św. na zdjęciach wersja A5, na zamówienie dowolny rozmiar. cena 45 zł





    2. kapciuszki chustowe, niechodki. szyte z chusty, na podszewce z delikatnej bawełny, podeszwa ze skóry naturalnej, zapakowane z mały woreczek. idealne na prezent dla dziecka chustowej mamy cena 45 zł.







    3. pasek do aparatu fotograficznego. chustowe lub apaszkowe paski. świetne jako pamiątka dla chusto-emerytek, albo gadżet dla aktywnie chustujących. apaszkowy pasek dodaje elegancji i jest bardzo kobiecy. apaszkowe 55 zł, chustowe 45 zł, dwustronnie chustowe 50 zł.



    [FONT=verdana][SIZE=2]4. Little Bag Doux-Doux to mała torebka - alternatywa dla nerki. dzięki doszytej patce może być noszona na pasie biodrowym nosidła, natomiast dopinany pasek umożliwia noszenie torebki klasycznie na ramieniu lub na skos.
    torebka jest podwójnie zapinana na zapięcie magnetyczne oraz zamek, wewnątrz ma kieszonkę na telefon lub portfel. idealna na klucze, chusteczki, pieluszkę, smoka, mały soczek i przekąskę. wszystko co potrzeba na szybkie wyjście.
    wymiary:
    * szerokość ok. 20 cm
    * wysokość ok. 20 cm
    * głębokość 5 cm (w rzeczywistości jest chyba ciut większa)
    cena 120 zł




    5. otulacze-naszyjniki w kolorach tęczy. każdy otulacz wykończony jest paskiem z naturalnej skóry. aktualnie na stanie kolor szmaragdowy. cena 45 zł.




    6. fartuszek/śliniak. uszyty z PULa, takiego jak pieluszki. nasz fartuszek ma za sobą historię pt. Miś z nadwrażliwością nie założy niczego wiązanego ani zapinanego na szyi, ale oczywiście jest bardzo samodzielnym dwulatkiem, jadajacym samodzielnie owsiankę i wszelkiej maści zupy. wyjątkiem był fartuszek z IKEA, ten z rękawami, ale po chwili było mu w nim gorąco i jednak przemakał na brzuszku. kieszonka była za nisko i nie spełniała swojej funkcji łapania spadającego jedzonka. ten nasz ma szelki krzyżowane na pleckach, zapinane pod paszkami na rzepy. jest stosunkowo krótki, ale w sam raz, żeby się nie zawijał w krzesełku i kieszonka lekko odstaje. łatwo się pierze, wystarczy odcisnąć w ręcznik i szybciorem schnie. szybcirem tez Miś spyla sprzed obiektywu postaram się jeszcze o lepsze zdjęcia. cena 40 zł


    wymiary: od ramienia do dołu 30 cm, szerokość 34 cm. na zdjęciu powyżej spory dwulatek.

    dostępne wzory (brak kotków)


    7. krawat dziecięcy, na razie bardzo kiepskie zdjęcia, obiecuję podmiankę, ale dziś dzieci nie współpracowały, więc w ciemnościach egipskich na manekinie wielkość na dziesięciolatka, ok. 38 cm, w najszerszym miejscu 7 cm. krawat usztywniony, ładnie trzyma formę. zakładany na gumce z regulatorem i haczykiem. nasz jest szary, taki jak szkolne krawaty, ale tej podszewki w groszki nie mogłam sobie odmówić cena 35 zł. przy zamówieniu kilku sztuk rabat kolory dowolne. myślę, że mam możliwości, żeby poszaleć.



    8. chustowa bransoletka-niezgubka zapinana na rzep, od spodu ma wyszyty nr telefonu. cena 15 zł

    9. smycz do kluczy, cena 25 zł.

    10. woreczek śniadaniowy z PULa, cena 25 zł, wymiary 25 cm x 16 cm, zamykany na rzep. wypróbowaliśmy z młodymi i kolejny rok pakujemy w takie woreczki kanapki zawinięte w papier śniadaniowy plus owoc.


    11. nerka
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 11-04-2022 o 21:46
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,240

    Domyślnie

    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  3. #3
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Wszystko piękne! Żałuję, że lornetkę noszę już tylko na szelkach...

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Czy bedą inne chustowe paski na aparat? Przystanę do indiaczowego



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,240

    Domyślnie

    Chustowe paski na aparat jaką mają długość w cm? Musze sobie porownac z moim oryginalnym
    I jaka cena little bag?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  6. #6
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Ale piękne!!! A czy matka chustonosząca sams sobie może prezent zrobić? Fioletowe gekony u nas w użyciu to taki but do kompletu... Zmierzysz mi, proszę, jaką długość mają te paputy ?
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,240

    Domyślnie

    No i czy jakieś nosidło się pojawi czasem? Chustowe, piękne?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  8. #8
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Ale cuda! A torebki w jakiej cenie? Będą większe (więęęęęęęęększe)?
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  9. #9
    Chustomanka Awatar goszkaaaaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agum Zobacz posta
    Ale piękne!!! A czy matka chustonosząca sams sobie może prezent zrobić? Fioletowe gekony u nas w użyciu to taki but do kompletu... Zmierzysz mi, proszę, jaką długość mają te paputy ?
    Hehe,agum,piona,u nas to samo z timbuktu

    a jaki one maja rozmiar?

  10. #10
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,740

    Domyślnie

    ale śliczności!

    zaintrygowały mnie te otulacze-naszyjniki - z czego one są zrobione? Jak się je zakłada - pod paskiem mają jakieś zapięcie? Rzeczywiście grzeją oprócz tego, że wyglądają?

    i jeszcze takie pytanie - czy byłaby możliwość zamówienia opasek np chustowych na dziecięcą łapkę z wyhaftowanym numerem telefonu? moi niby już dość duzi, ale ileś razy czułabym się bezpieczniej, gdybym mogła im coś takiego założyć...
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  11. #11
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,098

    Domyślnie

    A ja czekam na krawaty
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  12. #12
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,098

    Domyślnie

    Dubel
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  13. #13
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,988

    Domyślnie

    Kasiu ale cudności



  14. #14
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    pasek do aparatu sobie sprawię jak tylko nowy aparat nabędę
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  15. #15
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,866

    Domyślnie

    Te butki są cudne, o jaaaa


  16. #16
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,874

    Domyślnie

    Cudowności!! Ile kosztują torebeczki?

    F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  17. #17
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,572

    Domyślnie

    dziewczyny, bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie
    postaram się odpowiedzieć na każde pytanie
    kustafa, pewnie będą. na razie wystawiłam wszystkie gotowce a co byś chciała?
    Kresko, indio i nati mają po 66 cm plus taśma nośna (po 40 cm z obu stron) do zaczepienia na aparat. "józiowy" w listeczki 59 cm plus taśmy, apaszkowe 68 cm. mój z sonego ma 60 cm na tej szerszej części.
    z małych torebek zostały seledynowa z klapką z chusty Didymos Margaretki, różowa z chusty Didymos Eva, koła zębate Natibaby, cena 120 zł.
    nosidła... hmmm... kończę w żółwim tempie ostatnie cztery zamówienia i nie wiem kiedy będą kolejne. być może dopiero jak dwulatek trafi do jakiejś placówki. trudny temat ruszyłaś, bardziej do pogadania przy kawce o ile Cię nie przeraża nie zawsze wysprzątany dom, to zapraszam nawet w przelocie przez Alw :*
    agum i goszkaaaaa. jasne, że możecie, trzeba się czasem porozpieszczać gekony mają 13,5 cm i pasują na stopę cm mniejszą. musi być cm luzu. w tym przypadku moge uszyć inny rozmiar, mam jeszcze skrawki gekonów fioletowych i terra-natur. natomiast nie mogę się doszukać kapci z timbuktu, ale pogrzebię w skrawkach. a jeśli nie timbuktu, to co byś jeszcze chciała goszkaaaaa?guesy, torebkipo 120 zł, zaraz edytuję i dopiszę w poscie. postaram się też pokazać jaką zawartość pomieszczą. są dość pojemne pomimo małych gabarytów. większe będą. od dawna mam w planach model ze skórzanymi rączkami, o takie coś jak kiedyś dla Siencji uszyłam:


    albo takie cóś:


    lub takie, do których można pomieścić zakupy:


    jul ten konkretnie jeden, który został jest zrobiony z akrylu. nie gryzie, nie jest bardzo przyległy do szyi, wygląda, ale trochę grzeje. na lato sie nie nadaje zakłada się toto przez głowę, jest na tyle elastyczny, że spokojnie wchodzi, skórzany pasek akurat w tym egzemplarzu (szmaragd) jest na stałe, ale były paski zapinane na klamerki. gdyby chodziło o otulacz, który ma pełnić rolę komina, proponowałabym trochę dłuższy, żeby założyć na dwa razy. cena pewnie koło 60 zł, bo i włóczki więcej. gdyby miał być np. z merino, zalezy od ceny wełenki, ale do dogadania tak wygląda na czlkowieku. sorrki za wygląd. akurat na bieganie wychodzę.


    Nympha, dzis jest jasno, w sensie słońce wylazło. będę nadrabiać zdjęciowo. krawat to jest mój protest przeciwko szkolnemu badziewiu, za które kazali mi zapłacić 2 dyszki dla każdego chłopa nie uważam, że 20 zł to dużo, ale nie znoszę sztucznych materiałów, od których aż zęby zgrzytają, brrr...

    Andzia, Kudłata, Zulam, Paprotko 120 zł już edytuję posta
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  18. #18
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,988

    Domyślnie

    Bardzo jestem ciekawa tych krawatów. Poookaż



  19. #19
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,572

    Domyślnie

    Aniu, pokażę, niech no jakiś model wróci

    wiem o czym jeszcze zapomniałam - opaski z nr tel. nigdy z takich nie korzystaliśmy, ale pomysł bardzo mi się podoba. pokombinuję coś chustowego.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  20. #20
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,240

    Domyślnie

    Z nosidlowym brakiem czasu rozumiem...
    To chetnie zobaczę te na zamówienie platonicznie się pozachwycam

    A tymczasem na krawaty tez czekam
    Nad paskami myślę, choć te gotiwe to nie do końca moje typy chustowe
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •