Strona 29 z 72 PierwszyPierwszy ... 19212223242526272829303132333435363739 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #561
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - Torebki str.23 Zestawy czapka i komin Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Zulamku, welur bordo, taki, ze no, nie widać za bardzo nawet jak się plami


    Dokładam jedna podpaskę na wzór. Pul+dwie warstwy+flanela. Wymiary: dł. 24 cm, szerokość ze skrzydełkami 17 cm, szerokość po zapięciu 7 cm.





    Wkładki bawełna+jedna warstwa chłonąca+flanela. Wymiary: dl. 16,5 cm, 18cm ze skrzydełkami, dwie opcje zapinania 8 cm i 6,6 cm
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 13-04-2021 o 16:25
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  2. #562
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Welur bordo spoko wygląda Niebieska flanela z kratką jako druga wersja.


  3. #563
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    Pisałam o jasnych, bo moje doświadczenia z ciemnymi są kiepskie, to się jednak pierze czesciej niż zwykłe ciuchy (no jak bieliznę) więc się szybciej kolor spierze niż z czegoś innego, zwlaszcza jak ja wrzucam a 60o a potem do suszarki, na fotce może widać jak skonczył ładny swoją drogą wzorek liściasty na czarnym.
    Póki co od ciałamiałam wszystko białe poza tym szarym welurkiem a on się odbarwił, no jak ciemne wkłady w czarnych majtkach, natura u te rzeczy. Ale motylkami nie wzgardzę, śliczne są złóż jak ci się Kasiu będzie widziało, może z frotą w środku, zobaczymy jak to się sprawdzi
    Edit- coś mi sie fota nie ładuje, moze później...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  4. #564
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Ja mam 95% majtek czarnych, więc czarne wkładki dla mnie by były spoko hehe


  5. #565
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Majka, podesłałam pw na messg.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  6. #566
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,188

    Domyślnie

    Jak Wy te podpaski pierzecie? W pralce? Pojedynczo? Zbieracie przez kilka dni?

    Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  7. #567
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,876

    Domyślnie

    Przepieram ręcznie w zimnej wodzie po użyciu i odkładam do prania w pralce (w sensie do brudownika) w 40, częściej w 60st

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  8. #568
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    No w końcu załapało mi zdjęcie chciałam wstawić co się stało z czarną wkładką w praniu, chociaż rzecz jasna to pokłosie prania w 60oC bo jednak strona od ciała jest biała i wybierałam do prania z białymi, pewnie jakość materiału też jest nie bez znaczenia ale z czarną bielizną to ja bez wkładek zawsze miałam problem z odbarwieniami, no denerwowało mnie to więc jakoś zostałam przy jasnych.
    Zulam ja mam 50%czarnych 50%cielistych, a wszystkie laserowe więc to co one mają w kroku to nie na wiele się zda chętnie zobaczę czy pojawi się coś w ciemnych barwach, bordo może być ciekawe

    Rafandynko ja używam tylko wkładek, zapinam, czasami spinam w kostkę i wrzucam do kosza z brudami i tyle, do prania jak przerzucam to czasami je rozpinam a czasami nie, w suszarce jednak rozpinam już... Koleżanka ma wewnątrz kosza na pranie podwieszony woreczek siateczkowy do ktorego wrzuca wkładki a potem cały woreczek do prania, ale widziałam też że dziewczyny trzymają w wiaderkach z pokrywką np takich a la na proszek czy kocią karmę
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  9. #569
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Dziewczyny kochane, po dzisiejszym dniu ogłaszam kapitulację w temacie weluru. Uszyłam komplet dla Zulam i dla Paprotki i to by było na tyle. Moja obecna maszyna nie chce szyć nawet na podwójnym transporcie, a na nową muszę poczekać aż dopłynie do Polski czyli pewnie jeszcze miesiąc.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  10. #570
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    Dziewczyny kochane, po dzisiejszym dniu ogłaszam kapitulację w temacie weluru. Uszyłam komplet dla Zulam i dla Paprotki i to by było na tyle. Moja obecna maszyna nie chce szyć nawet na podwójnym transporcie, a na nową muszę poczekać aż dopłynie do Polski czyli pewnie jeszcze miesiąc.
    Ot - a na jaką maszynę czekasz?

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  11. #571
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Ot - a na jaką maszynę czekasz?

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
    Muzo kochana na JackA5, JackA6F-H, na renderkę i jeszcze jedną z potrójnym transportem, ale nie pamietam co to będzie
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  12. #572
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,742

    Domyślnie

    Kasiu, czy będziesz miała w stałej ofercie czy teraz trzeba myśleć i zamawiać

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  13. #573
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Maryś, będę miała, bo mi się spodobały, ale pomyślę jak łączyć pipip welur z Pulem dużo lepiej idzie pul z flanelką i równo ciągnie.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  14. #574
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,742

    Domyślnie

    nawet bym wolała z flanelką

  15. #575
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Ja chyba tez. Za moment będę mogła przetestować
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  16. #576
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    A takie wkładki ale z pulem też są w planie?
    Żeby to było cienkie i nieprzeszkadzajace ale jednak pul na wszelki wypadek
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  17. #577
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Kreseczko nawet już są. Jutro pokażę

  18. #578
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    Muzo kochana na JackA5, JackA6F-H, na renderkę i jeszcze jedną z potrójnym transportem, ale nie pamietam co to będzie
    Wow, ale fajnie! Super sprzęciory - szaleństwo! Sama będziesz je wykorzystywać? Czy Más gogos jeszcze do szycia? Ja mam Jacusia A4 - pruje jak czołg. Martwi mnie tylko, że nie wykorzystuję potencjału tej maszyny... Nie sprzedam jej, bo w życiu sobie takiej nie kupię, ale chętnie miałabym coś prostszego i renderkę też!

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  19. #579
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie

    Wiesz co, Kasiu... pomysłów mieliśmy już tyle, ze głowa mała. Początkowo miała być zatrudniona krawcowa, później znalazłam szwalnię. Teraz widzę, ze pracy jest ogrom, pomysłów jeszcze więcej, wiec znów wróciła myśl, żeby czasowo zapraszać kogoś do pomocy. No tylko muszę pogonić panów z firmy od maszyn. Może chociaż cześć nam dowiozą, a na te ze słynnego promu zaczekam.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  20. #580
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,587

    Domyślnie Doux-Doux - Torebki str.23 Zestawy czapka i komin Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Komplecik dla Paprotki gotowy. Dłuższe i krótsze podpaski i wkładki laktacyjne


    I komplet dla Zulamka - wkładki pul + flanela, pul + welur.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 15-04-2021 o 14:20
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •