Strona 34 z 72 PierwszyPierwszy ... 24262728293031323334353637383940414244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #661
    Chustoholiczka Awatar sweetrose
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    3,151

    Domyślnie

    eM. Aż musiałam inaczej wejść bo na tapatalk inaczej widać strony. Piękna. Uwielbiam takie kolory i wzory. Napiszesz co ma w środku? Kieszonkę, jakąś przegródkę czy coś? Mama_na_szóstkę ile taka przyjemność?
    Junior 2011
    Oleksander 2016
    Zośka 2021

  2. #662
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    eM. błagam o wybaczenie zupełnie mi to wyleciało. To jest jedyna torebka bez suwaka. Bordowy nie powinien farbować, przynajmniej tak zapewniał sprzedawca. Sprawdzę na skrawku w pracowni w pn i dam Ci znać. A jakbym Ci dosłała rzep i taką patkę do przyszycia nad kieszenią nawet ręcznie? Ogarniesz sama?
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  3. #663
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    eM. błagam o wybaczenie zupełnie mi to wyleciało. To jest jedyna torebka bez suwaka. Bordowy nie powinien farbować, przynajmniej tak zapewniał sprzedawca. Sprawdzę na skrawku w pracowni w pn i dam Ci znać. A jakbym Ci dosłała rzep i taką patkę do przyszycia nad kieszenią nawet ręcznie? Ogarniesz sama?
    To jest moje życiowe "szczęście". Często mi się takie przypadki zdarzają
    O nie nie, ja jestem antytalenciem szyciowym
    Ale może to dobry pomysł. Tylko o przyszycie poproszę mojego L. lub mamę, oni są w tym lepsi

    Cytat Zamieszczone przez sweetrose Zobacz posta
    eM. Aż musiałam inaczej wejść bo na tapatalk inaczej widać strony. Piękna. Uwielbiam takie kolory i wzory. Napiszesz co ma w środku? Kieszonkę, jakąś przegródkę czy coś? Mama_na_szóstkę ile taka przyjemność?
    A widzisz ja nie używam tapatalk.
    Musze powiedzieć, że na żywo jak ją zobaczyłam zachwyciła mnie jeszcze bardziej. Cieszę się, że była wtedy w gotowcach, bo sama pewnie bym się na taką nie zdecydowała, a jest dla mnie idealna pod względem wzoru i koloru
    A co do samej torebki to ma w środku jedną kieszeń plus małą kieszonkę na tel. np. Zapinana na suwak plus klamka z zapięciem. Więcej opisu jest tutaj w wątku w pierwszym poście pod nr 4 Little Bag Doux-Doux tylko niestety brakuję zdjęć Ogólnie ona ma jeszcze taką patkę dzięki której można ją nosić na pasie biodrowym nosidła
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  4. #664
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    eM. jeśli czujesz, ze chcesz ja odesłać, zwrócić albo dać do poprawki, to zróbmy to.

    a ja tak mam czasem, ze robię coś „po swojemu” i żyję z głową w chmurach... jeszcze raz przepraszam
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  5. #665
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_na_szóstkę Zobacz posta
    eM. jeśli czujesz, ze chcesz ja odesłać, zwrócić albo dać do poprawki, to zróbmy to.

    a ja tak mam czasem, ze robię coś „po swojemu” i żyję z głową w chmurach... jeszcze raz przepraszam
    O nie! Ja jestem nią tak zachwycona, że co chwila ją tylko podziwiam
    I chyba się nie opłaca odsyłać, później znowu przysyłać przez tą kieszeń. Ale z chęcią skorzystam z propozycji dosłania tej patki
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  6. #666
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    ❤️
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  7. #667
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Zupełnie mi wyleciało, ze mamy tu rodzinki z okolic Krk. Może chciałybyście skorzystać z sesji produktowej Doux-Doux (głównie nosidła). Za tydzień 12.06. w Alwerni, w naszym domu, na dworze, na tarasie w ramach podziękowania dostaniecie od nas zdjęcia od profesjonalnego fotografa, poczęstunek i nasze towarzystwo. więcej szczegółów prześlę zainteresowanym
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 05-06-2021 o 19:21
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  8. #668
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,575

    Domyślnie

    Uszyj coś dla większych "dzieci", to zaraz przyjdę

    Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  9. #669
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,017

    Domyślnie

    Ja mogę przyjechać jeśli 7 latka i 4 latka Ci do zdjęć pasują
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  10. #670
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Lucy, za chwile to dzieci będą nosiły, a my zbabciejemy

    Danalo, chętnie, ale duże dzieci mamy, te nosidlowe tez. Polujemy na siedzące niemowlaki płci męskiej

  11. #671
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    @madagaskar, zeby wybór był trudniejszy, dokładam trzy kolejne paski foto

    Szyte tak, zeby podszewka w groszki była widoczna jako wypustka z boku paska po prawej stronie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  12. #672
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Melduję, że doszły i są śliczne jutro zacznę testować i mam wielką nadzieję, że to bedzi to, o co mi chodziło i wtedy kupię sobie następne

    Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
    Są super! Idealne, takie jak potrzebowałam
    A teraz potrzebuję jeszcze takie w większym rozmiarze

    Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  13. #673
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    O Chani! Dzięki za podzielenie się. A dasz radę poczekać do 20.06? Po tym terminie powinnam być bardziej dostępna.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  14. #674
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Tak, zupełnie na spokojnie

    Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  15. #675
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Hej, hej! Jesteśmy na urlopie, ale początkiem sierpnia otwieramy sklep. Zanim to nastąpi publicznie-publicznie, chciałabym zaproponować Wam zakupy testowe, tzn. zakupy będą jak najbardziej realne, ale w razie jakichkolwiek problemów, prosiłabym o wiadomość, uwagi, ewentualnie dokończenie transakcji przez przelew itd. W zamian proponuję 20% zniżkę na ergonomiki z pełną regulacją wysokości i szerokości panela.

    Dla pierwszych 10 osób, na jedną sztukę wybranego nosidła, z hasłem „chusty.info” wpisanym bez cudzysłowu, od jutra czyli 15.07. od godz. 12.00 do końca lipca lub do wyczerpania zapasów albo kuponów.
    Sklep pod adresem: https://doux-doux.pl

    Zapraszam serdecznie
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  16. #676
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    A pamiętasz o mnie?
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  17. #677
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    A pamiętasz o mnie?
    Pamietam, kompletnie nie wyrobiłam przed urlopem. Za tydzień kończymy i będę do dyspozycji z wszystkimi zaległościami i aktualnościami. Możesz Chani już teraz zostawić namiar jakiej dokładnie długości itd co tam sobie wymarzyłaś na pw lub na messg. na fb. Jestem pod Kasia Olszewska.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  18. #678
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Wróciłam po urlopie. Zaczynam od zaległości. Dawno, dawno temu obiecane kiecki dla Marjen. Dziewczyny znów będą miały komplet mama i córki dziewczynkowa z koła, mamusina z klinów
    @Chani czekam na info od Ciebie
    @Madagaskar, do Ciebie nie da się napisać. Zwolnij miejsce w skrzynce





    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 27-07-2021 o 08:36
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  19. #679
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Ja też się będę odzywać, ale to już na spokojnie jak wrócę z wyjazdu Mam nadzieję, że znajdziesz dla mnie czas. A jak nie to jakoś później najwyżej
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  20. #680
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Ach, jeszcze miałam pisać, ale już nie będę edytować z telefonu bo potem jeszcze mi się post skasuje.

    Chciałam o mojej torbie słów kilka napisać
    Na wyjeździe sprawdza się super. Jest pakowna i wygodna. Co potrzebuję to do niej pakuję. Moje robótki, włóczka, organizer - wszystko się zmieści. Pieluchę, chusteczki mokre dla najmłodszej. Woda. Pewnie. Oczywiście później muszę to dźwigać, no i nie zawsze wszystko na raz biorę Ale jestem z niej bardzo zadowolona, a po poprawkach będzie już tylko super
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •