Strona 17 z 72 PierwszyPierwszy ... 79101112131415161718192021222324252767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 1431

Wątek: Doux-Doux - Kardigany na wiosnę, Bluzy z kapturem

  1. #321
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    eM. szylam kiedyś chyba dla Agny. Poszukam zdjęć. Masz pomysł jakiej wielkości miałby być, w jakich kolorach? Z chusty czy z tkaniny?
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  2. #322
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,288

    Domyślnie

    Podusia
    Kasiu
    2007, 2009, 2016

  3. #323
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Ane, tak sobie pomyślałam, ze podusie zawsze można zabrać ze sobą, nawet do wózka jest cienka, ale milusia

    eM. odgrzebalam. To był mały portfel do kompletu z torebką. Pomyśl jaki Ty byś chciała





    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  4. #324
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    No właśnie nie za duży, żeby mi się zmieścił do tej torebki od Ciebie
    W kolorach niebieskich i może na zewnątrz chustowy, a w środku materiał albo cały chustowy. Jaki byłby koszt?
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  5. #325
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    60 zł jeśli tylko wierzch chustowy, cały 80. Do chust się muszę się dogrzebać, dawno nie korzystałam z tego pudełka i nie pamietam co mam w niebieskosciach.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  6. #326
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,068

    Domyślnie

    Ale słodki ten portfelik i torebka zresztą też

    Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  7. #327
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Dzięki muzo To było sto lat temu, ale tez mi się podobał ten komplet.

    W międzyczasie dostałam zdjęcia maty dla malucha. Początkowo miałam wymienić materiał na cztery wypełnienia pośrodku, ale udało się uszyć pokrowiec w całości od nowa. Kilometry zamków i szycie po omacku. Gąbki były u forumki Na szczęście udało się wypełnić nowy pokrowiec.
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  8. #328
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Kasiu :*

  9. #329
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    A pamiętasz może mniej więcej wymiary tego portfela? Z chęcią zobaczę co tam masz w niebieskościach i wtedy wierzch chustowy bym chciała.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  10. #330
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Po rozłożeniu na długość wchodziły banknoty, a poprzek karty. Jeszcze usypiam Zu, wiec nie mam jak zmierzyć, ale za chwilkę się wymknę wyjęłam pudło ze skrawkami, to tez coś poszukam.

    edit: a jednak padłam
    portfel złożony i zapięty mógł mieć ok. 12x12 cm. Przegródek na karty postaram się zrobić więcej.

    Zbiorczo zebrałam niebieskości, turkusy i szarości. Oscha lepiej wyglada po lewej str. Srebrny z granatowym obloczkiem.
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 30-05-2020 o 11:35
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  11. #331
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    O, bo na zdjęciu wydaję się malutki, dlatego zapytałam, ale z drugiej strony muszą się mieścić banknoty to za mały nie mógł być
    Dla mnie ważne żeby dużo monet się mieściło bo wiecznie się jakieś uzbierają karta i dowód no i banknoty oczywiście też.
    A ten ze zdjęcia ma dwie przegródki na karty, dobrze widzę?

    Chyba coś z tych szarości bym może wybrała, tylko nie wiem na który się zdecydować. U mnie zdecydowanie wyobraźnia leży Ta oscha, ten obok niej na prawo i u góry - lewy róg, na któryś z nich bym się zdecydowała. Myślę, że idealnie by pasowały do torebki w koła zębate A to na górze to co to? To po lewej?

    edit:
    przejrzałam jeszcze wątek w poszukiwaniu inspiracji i chciałam zapytać czy masz może jeszcze jodełkę?
    Ostatnio edytowane przez eM. ; 30-05-2020 o 12:54
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  12. #332
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Ten ze zdjęcia ma na pewno 3, a może i cztery, bo jeszcze pod bilonem, ale mnie by nie wystarczyło, dlatego z góry zakładam, ze musi być więcej
    obok oschy są szare fale didka, to u góry po lewej to mega elegancki didek, ale nazwy nie znam. Wrzucam zdjęcie z bliska. Jeśli pytasz o jodełkę tęczowa z czarnym wątkiem, to mam


    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  13. #333
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    A mi byś zrobiła portfel z takiej tęczowej jodełki starczyłoby jeszcze na mnie? A jak nie to może masz inne?

    Mi się marzy taki model żeby był na karty, monety, papierki i telefon Podobny do tego w linku z tym że żeby był zapinany na suwak dookoła:

    https://pin.it/5zNNE5L
    Ostatnio edytowane przez murmle ; 30-05-2020 o 16:35

  14. #334
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Murmle, tak, jodełki mam sporo. Chcesz tez taki jak wyżej na zdjęciu - kompaktowy?
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  15. #335
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Nie umiem linku poprawnie skopiować
    O taki kształtem:
    https://images.app.goo.gl/2wCQBRBkMzjEvJFa9

    Teraz się chyba udało

    A pokazałbyś z oddali trochę zdjęcie tego materiału W jodełkę chustowego?

  16. #336
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    O tak o wyglada z pewnej odległości:



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  17. #337
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Ok

    A dałoby się żeby z przodu po zewnętrznej stronie portfel miał kolor od turkusowego zaczynając od prawej strony?

    I żeby był sztywniejszy ale dało się go uprać?

    I ile kosztowałby taki portfel?
    Ostatnio edytowane przez murmle ; 30-05-2020 o 17:13

  18. #338
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Ach, to teraz mam problem. Kurcze, muszę chwilę podumać Bo ta jodełka jest piękna. Tylko ja bym wolała mniej pomarańczowego, więcej różowy, niebieski, żółty. Coś jak z tych torebek dla genii, ta po prawej. Dobra, muszę pomyśleć chwilę
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  19. #339
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,608

    Domyślnie Doux-Doux - zapraszam! Maseczki Nowe PULe na woreczki/fartuszki #280

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Ok

    A dałoby się żeby z przodu po zewnętrznej stronie portfel miał kolor od turkusowego zaczynając?

    I żeby był sztywniejszy ale dało się go uprać?

    I ile kosztowałby taki portfel?
    Murmle, zawsze usztywniam czy to torebki, czy takie pierdolki jak portfele. Mam wigofil, jest do tego idealny.

    i dla Was obu info - w jodełce nie ma turkusu. Jest butelkowa zieleń. Piękny odcień, ale jednak zielony. W połączeniu z czernią może sprawia wrażenie turkusu. Trochę inny odcień niż mata do krojenia, ale jednak

    wrzucam zdjęcia z tapa, wiec za moment zbliżenie z zielenią i turkusem z didka, a później symulacje wielkości portfeli i przebiegu kolorów Na dużym i małym. Oba złożone tak jak do torebki.







    Albo tak



    Murmle, duży 75 zł
    Ostatnio edytowane przez mama_na_szóstkę ; 30-05-2020 o 17:35
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  20. #340
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Idealnie!
    A może być suwak po całości zapinający portfel i ranty zaokrąglone i te wszystkie kieszenie jak na linku:
    -Z suwaczkiem na monety
    -na karty
    -na papierowe pieniądze
    -na komórkę

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •