Strona 34 z 60 PierwszyPierwszy ... 24262728293031323334353637383940414244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 1187

Wątek: Dzianinowe uszytki - ZAPRASZAM!

Chustoholiczka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

leż pięknie wyszła kolesznowa sukienka !
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015,

kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez weci Zobacz posta
    leż pięknie wyszła kolesznowa sukienka !
    Cytat Zamieszczone przez Paprotka Zobacz posta
    O ja Cię! Zadziwiasz piękna

F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Dziękuję, dziewczyny! Wiele to dla mnie znaczy

Uszyłam dziś spódnice dla Oli i Marty. Tak. Spódnicę dla córeczki, nie peleryne choć czasem w szale zabawy spódnica przemienia się nagle i w pelerynkę, więc kto wie

Chustoholiczka Awatar Hester
    Miejscowość
    Podwarszawa

Domyślnie

Ale super rzeczy! Ostatnia sukienka jest cudna <3 Wzięłabym spodnie w pajęczyny z gotowców gdyby się zwolniła rezerwacja

I mam pytanie - czy jesteś w stanie uszyć czapkę dorosła ale nie tak przylegająca do głowy? Wyglądam w takich fatalnie, szukam czegoś co nie obciska się aż tak z przodu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A 2007, M 2009, Z 2010, A 2011, H 2017

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Hester Zobacz posta
    Ale super rzeczy! Ostatnia sukienka jest cudna <3 Wzięłabym spodnie w pajęczyny z gotowców gdyby się zwolniła rezerwacja

I mam pytanie - czy jesteś w stanie uszyć czapkę dorosła ale nie tak przylegająca do głowy? Wyglądam w takich fatalnie, szukam czegoś co nie obciska się aż tak z przodu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Cieszę się, że Ci się podoba
    Spodenki są wolne, nie zmieniłam opisu, także mogą lecieć do Ciebie.
    Jak mi pokażesz jaką czapkę byś chciała, mogę spróbować taką zrobić mogę też uszyć czapkę jak szyję, ale nie tak przylegającą. Nie wiem czy taki efekt Ci chodzi?

Myślę już jakiś czas o czapce - turbanie, ale nie próbowałam jeszcze. Na dniach pokażę

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Chusteryczka Awatar Ola D.
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Muzakate, nasze rzeczy cudne, dziękujemy I sukienka dla kolesznej też piękna
    Poprosimy też z gotowcow czapę w liście

I klepiemy sobie kolejkę na lipiec-sierpień, bedziemy zamawiać wyprawkę przedszkolną
    Mama Aniołka (+31.12.2010), Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014) i Martusi (18.09.2015)

Wymienimy się?

Chusteryczka
    Miejscowość
    Leszno Rawicz

Domyślnie

Muzakate masz moze jakas strone na fb? Ostatnio coraz wiecej znajomych pyta o czapki i kominy dzianinowe

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Olu, pamiętam o czapce

Jeszcze torebeczka i opaska. Chciałaś złotą, taką pin-up czy z supelkiem, jak tu:

Amefa, nie mam strony na fejsie. Ale postaram się o nią jak poukładam różne sprawy i dam na pewno znać
    Miło, że pytasz, dzięki
    Ostatnio edytowane przez muzakate ; 09-03-2018 o 21:54

Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Muzakate, złotą raczej ozdobną. Może być wąska i zupełnie gładka, w razie czego będziemy sobie do niej dopinać kwiatuszki
    Mama Aniołka (+31.12.2010), Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014) i Martusi (18.09.2015)

Wymienimy się?

Domyślnie

Nowość! Nieśmiało pokazuję turban pin-up. Na zdjęciu w wersji dorosłej, ale próbuję dopasować rozmiar na głowę dziecięcą. Czapka zakłada się swobodnie, nic nie trzeba upinać i poprawiać. W wersji maluszkowej z pewnością będzie słodka uszyte z jednej warstwy dresówki lub jersey (to na lato).

Marzyła mi się jakaś czapka, która byłaby inna niż wszystkie.

Napiszcie proszę co myślicie - czy nada się "na ulicę" czy też do sprzątania domu
    Zdjęcie na razie takie - chora wciąż jestem nieco, to i wyglądam jak wyglądam postaram się na dniach o lepsze. Może ktoś chciałby coś takiego przymierzyć? Chętnie puszczę na testy z niecierpliwością czekam na szczere opinie czy szycie czegoś takiego ma sens

Chusteryczka
    Miejscowość
    Leszno Rawicz

Domyślnie

Ja bym nie miala odwagi zalozyc taka czapke ale dla cory bym kupila

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez amefa Zobacz posta
    Ja bym nie miala odwagi zalozyc taka czapke ale dla cory bym kupila

No właśnie, sama się zastanawiam, czy ja mam odwagę dlatego pytam co Wy na to na razie nawet ałtfitu odpowiedniego nie mam, żeby to fajnie wykorzystać

Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    No właśnie, sama się zastanawiam, czy ja mam odwagę dlatego pytam co Wy na to na razie nawet ałtfitu odpowiedniego nie mam, żeby to fajnie wykorzystać
    Będziesz szyć sari? Stanęła mi przed oczami Madzia z "Czterdziestolatka" witająca gości w świeżo przearanżowanym mieszkaniu

A tak poważnie - Martusię bym widziała w takiej czapce, ja pewnie wyglądałabym kiepsko

Wymienimy się?

Chustoguru Awatar Paprotka
    Miejscowość
    Rybnik

Domyślnie

Z tylu wygląda super! Może tył na przód? bo ten przód, hmmm, bo trzeba dużo odwagi chyba mieć A może dałoby śię bez wystających końcówek? Sam splot?

F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Paprotka Zobacz posta
    Z tylu wygląda super! Może tył na przód? bo ten przód, hmmm, bo trzeba dużo odwagi chyba mieć A może dałoby śię bez wystających końcówek? Sam splot?

F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Można, można uszyję jeszcze jakąś, pokażę Wam jak się spotkamy. To na żywo ocenicie choć nastawiam się raczej na czapeczkę dziecięcą ;

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    Będziesz szyć sari? Stanęła mi przed oczami Madzia z "Czterdziestolatka" witająca gości w świeżo przearanżowanym mieszkaniu

A tak poważnie - Martusię bym widziała w takiej czapce, ja pewnie wyglądałabym kiepsko
    Sorry, że post pod postem - ale się uśmiałam widzę Madzię jak stoi w przejściu i mówi :"łuki, łuki!"
    No, raczej dziecięcą czapę widzę. Ale wyszła dorosła muszę poprobować w wolnej chwili.

Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

to jest bardzo fajna opcja na lato - z jakiejś siateczki albo innej mgiełki. Albo dla chłopaków a la pirat tył na przód

Wymienimy się?

Domyślnie

Na szybko. Torebka I opaska dla Oli D (kwiatek przyczepiony) :
    Czapki I kominiarka dla Habibti:

Chustomanka Awatar habibti
    Miejscowość
    Warszawa Bielany

Domyślnie

Wow! Ale masz tempo czapki wyglądają pięknie, już nie mogę się ich doczekać!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez habibti Zobacz posta
    Wow! Ale masz tempo czapki wyglądają pięknie, już nie mogę się ich doczekać!
    Jak wszystko się dobrze układa, to daję radę szybciutko dzisiaj było nieco gorzej z czasem, ale udało mi się zrobić muszki.mam nadprodukcję, bo uszyłam jedną muchę dodatkowo + jedną w nieco mniejszym rozmiarze z myślą o Twoim Maluszku (na dole zdjęcia) - Zdecyduj czy chcesz dla niego tę nieco mniejszą, czy wszystkie mają być jednakowe. Zdjęcie w sztucznym świetle, wybaczcie!

Chustopróchno Awatar qqrq5
    Miejscowość
    zachodniopomorskie

Domyślnie

A ja mam pytanie o turban, potrzebuje taki ale bez tej kokardki dla mamy ktora jest po chemii. Daloby rade uszyc?
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów