Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 131516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 485

Wątek: Zapraszam! Czapki, spodenki, lale, torebki i... chusto-piramidki ;)

Chustofanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

A nasz chustka już się popsuła Te napy jednak za mocne do niej. Za każdym razem w obawą odpinałam je i za kazdym razem trzymałam za oba, mocne skubane. No i niestety została dziura

A te kominiarki dziecięce w jakiej cenie? Bom ślepa i nie widzę ceny.

Córka 03.2017

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    A nasz chustka już się popsuła Te napy jednak za mocne do niej. Za każdym razem w obawą odpinałam je i za kazdym razem trzymałam za oba, mocne skubane. No i niestety została dziura

A te kominiarki dziecięce w jakiej cenie? Bom ślepa i nie widzę ceny.
    Oj, to nie fajnie! Mogę Ci zaproponować wymianę, albo naszycie zamiast napek delikatnego, niedrapiącego (naprawdę!) rzepu.

Dziewczyny, wracam powoli do żywych... Ale masakra - przez 3 dni nie mogłam się ruszać.

Edit :
    Kominiarki, ceny:
    Rozmiar 42,44,46- 30zł
    Rozmiar 46,48- 33 zł
    Rozmiar 50,52 - 36 zł

Chustofanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Oj, to nie fajnie! Mogę Ci zaproponować wymianę, albo naszycie zamiast napek delikatnego, niedrapiącego (naprawdę!) rzepu.
    A wymianę na napy te same? Ten rzep naprawdę z żadnej strony nie drapie?

Córka 03.2017

Domyślnie

A wymianę na napy te same? Ten rzep naprawdę z żadnej strony nie drapie?
    Wiesz - napki niestety czasem odpadają... Mi się też Kilka razy zdazylo, że odpadły (w pieluszce czy takim szaliku) I mam tu na myśli rzeczy, których ja nie robiłam przykro mi jednak, że "trafiło" u Was.
    Napek innych nie mam, mogę inny kolor spróbować, może będzie inaczej. A rzep jest rewelacyjny - strona "z haczykami" nie ma haczyków, a raczej to taka szorstka powierzchnia. Ale nie drapie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Dziewczyny, udało mi się wrócić do pracy pełną parą! Jakie to wspaniałe uczucie czuć się dobrze!
    Uszyłam zamówienie casatte, Paprotki, kończę Krychę. Jutro zaczynam szyć organizery na spinki dla KasiL oraz eM. Plus jeden dodatkowy, może ktoś będzie chciał? Nastepnie Tinuviel oraz Mamamaria.

Jutro pokażę zdjęcia tego, co uszyłam. Zrobiłam co prawda wieczorem, ale nie nadają się do publikacji

Pokażę za to dostępne materiały - gładkie i druki. Ilości różne - czasem jedynie na czapkę, dwie - pytajcie
    Mam nowość, apropos Star Wars - granatowa i niebieska dresówka że szturmowcami Poza tym wzór w kasety wideo, winyle, pudelki, jaskółki... Same. Zobaczcie. Niestety również wieczorne zdjęcia!
    Druki: Jednokolorowe, pogladowo :

Chustoholiczka Awatar kustafa
    Miejscowość
    WN

Domyślnie

ojacie, Star Wars
    czy mogłabym zarezerwować trochę tej jasnoniebieskiej ze szturmowcami (ew. mogę też chcieć ciemniejszą, jak tamtej nie starczy)? na bluzę

Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    ojacie, Star Wars
    czy mogłabym zarezerwować trochę tej jasnoniebieskiej ze szturmowcami? na bluzę
    Dobrze, odłożę

Chustoholiczka Awatar kustafa
    Miejscowość
    WN

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Dobrze, odłożę
    dziękuję!

i mam nadzieję, że starszy dla nas również dresówki z planetami. nie wiem, jak z twoimi zasobami...
    dobrze, że wirusy poszły precz

Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Chustomanka
    Miejscowość
    Śląsk

Domyślnie

No poszalałaś na zakupach
    Poradziłaś sobie z tymi naszymi wymiarami? Bo oczywiście miałam pomierzyć inaczej i jakoś mi się jeszcze nie udało

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    dziękuję!

i mam nadzieję, że starszy dla nas również dresówki z planetami. nie wiem, jak z twoimi zasobami...
    dobrze, że wirusy poszły precz
    Planet nie mam, ale zamówię, to jedno chociaż Chciałabym wyszyć nieco z tego, co mam, stąd odwyk zakupowy, bo same widzicie, że tonę w szmatach Ale planety to planety, a niedźwiedzie, to niedźwiedzie. Muszą być

Cytat Zamieszczone przez Krycha Zobacz posta
    No poszalałaś na zakupach
    Poradziłaś sobie z tymi naszymi wymiarami? Bo oczywiście miałam pomierzyć inaczej i jakoś mi się jeszcze nie udało
    Tak, Krysiu. Będę jeszcze pisać do Ciebie, albo chętniej dzwonić jutro do południa- podasz nr na prv? Kończę kominiarkę i do uszycia czapka dla Męża.

Chusteryczka Awatar Ola D.
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Muzakate, a te szyszki są w sklepie z innymi kolorami tła - np. jakimś błękicie albo zieleni? albo jakimkolwiek nieziemistym?
    Ja oczywiście nadal jestem chętna na sukienkowy zestaw mama-córka z tego granatowo-złotego materiału
    Mama Aniołka (+31.12.2010), Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014) i Martusi (18.09.2015)

Wymienimy się?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    Muzakate, a te szyszki są w sklepie z innymi kolorami tła - np. jakimś błękicie albo zieleni? albo jakimkolwiek nieziemistym?
    Ja oczywiście nadal jestem chętna na sukienkowy zestaw mama-córka z tego granatowo-złotego materiału
    Są jeszcze na różu I szarym... Więc nie wiem czy lepsze jeśli chodzi o kolorystykę jaka. Cię interesuje. Poniżej zdjęcia producenta :

Edit:
    Tak pomyślałam, że Można by to ożywić przez dodatki bordo, który pojawia się we wzorze.

Chustoholiczka Awatar Paprotka
    Miejscowość
    Rybnik

Domyślnie

Jeże przecudne!

F 09 A 11 Ja 14 Jó 15
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ

Chustomanka Awatar koleszna
    Miejscowość
    lubuskie

Domyślnie

A ja troszkę szarych winyli zarezerwować Mogę?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez koleszna Zobacz posta
    A ja troszkę szarych winyli zarezerwować Mogę?

Ok a ile? Na czapkę /komin czy więcej?

Miejscowość
    lubuskie

Domyślnie

Na jakieś spodenki tak na 74 i może bluzę czyli wiecej Możnaby połączyć z kasetami

Miejscowość
    lubuskie

Domyślnie

A i jeszcze widzę miśki też kawałki do bluzy poprosze

Chustofanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

A te jaskółki na jakim kolorze są? I te obok nich, pierwsze z lewej co to za wzór i jaki kolor? A te winyle to ciemny szary czy jasny-jasny?

Co do chustki, to nie mam kiedy wyjąć jej z kartonu. Ale tak myślę, że spróbuję sama naszyć może jakąś napkę, bo odsyłać się chyba nie opłaca. A co do czapki, pokażę nowe wzory i napiszę

Córka 03.2017

Domyślnie

A te jaskółki na jakim kolorze są? I te obok nich, pierwsze z lewej co to za wzór i jaki kolor? A te winyle to ciemny szary czy jasny-jasny?

Co do chustki, to nie mam kiedy wyjąć jej z kartonu. Ale tak myślę, że spróbuję sama naszyć może jakąś napkę, bo odsyłać się chyba nie opłaca. A co do czapki, pokażę nowe wzory i napiszę
    Jaskółki są na bladym różu, a pudelki na tzw. różu kwarcowym (zgaszony odcień)
    Do paczki załącze kawałek tego niegryzacego rzepu - może wykorzystasz!

Domyślnie

Na jakieś spodenki tak na 74 i może bluzę czyli wiecej Możnaby połączyć z kasetami

A i jeszcze widzę miśki też kawałki do bluzy poprosze

Noted!

Uprawnienia umieszczania postów