Strona 42 z 62 PierwszyPierwszy ... 32343536373839404142434445464748495052 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 1235

Wątek: Dzianinowe uszytki - ZAPRASZAM!

Chusteryczka Awatar AlicjaR
    Miejscowość
    Żywiec

Domyślnie

Cudne te nasze ciuszki, już się ich nie mogę doczekać. Muzakate wyślij mi kwotę i nr konta na priv please
    A sukienka dla Barbie też świetna
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

Domyślnie

martawmw - nieźle

Alicjo - zaraz piszę do Ciebie!

A na razie wstawiam zdjęcie czapek dla córek Hester - bardzo fajny wzór w tę łączkę! Myślę co sobie z niej uszyć
    Czapeczki dla rozróżnienia mają przyszyte różnokolorowe tasiemki.

Tu czapeczka do kompletu ze spodenkami, które Hester wzięła z gotowców :

Domyślnie

Muzakate,a ja też bym mogła taką lączkową czapeczkę zamówić? Piękna jest!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olsenna Zobacz posta
    Muzakate,a ja też bym mogła taką lączkową czapeczkę zamówić? Piękna jest!
    Oczywiście, że byś mogła Pisz prv

Mam jedną malutką do wzięcia od ręki. Pomyliłam się przy cięciu materiału i wzór do góry nogami
    Będzie dobra Na główkę 45-47cm.
    Cena - 18 zł

Domyślnie

Jak ja uwielbiam ten materiał zmieniający kolor! Bombowo to wygląda. Zdradzę, że chyba sobie coś z tego wzoru uszyję, tak mi się podoba

Sukieneczka jeszcze dla Alicji R:

Ponieważ kolory szybko się zmieniają, szybkie zdjęcie na dworze :

Chustopróchno Awatar qqrq5
    Miejscowość
    zachodniopomorskie

Domyślnie

Ja na razie za motylki dziekuje bo do jesieni moze sie koncepcja kurtkowa zmieni
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Domyślnie

Ech, wcielo mi posta... Potrzebna by mi byla czapeczka na 2,5-3 lata. Czyli cos chyba okolo 50-52 cm? A czy dalabys rade uszyc czapeczke zawiazywana? cos takkiego mniej wiecej: http://www.exxpozed.de/finkid-popi-7...iABEgJhd_D_BwE
    Ten wzor jest dla mnie jak laczka z doliny Muminkow a jest gdzies post ze zdjeciami wszystkich materialow? Bo na pierwszej stronie tego w laczke nie widzialam.

Chustoholiczka
    Miejscowość
    Bielsko-Biała

Domyślnie

Muzakate, śliczne rzeczy szyjesz, więc muszę, mam pytanko jak u Ciebie z czasem:
    a) czapka łączkowa na głowę 10latki - bez pośpiechu, może być na jesień
    b) ewentualnie sukienka z jakiegoś łagnego materiału - np. tego folkowego co masz w albumie?
    Jakie są możliwości.
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

Domyślnie

Poszukam wzoru I dam znać. Zmierz proszę główkę na wysokości czoła, równolegle do niego.

Tego w łączkę chyba faktycznie. Nie ma na zdjęciu, ale mam na stanie. Mam też Motyle, których nie ma na zdjęciach, ale aktualizacje zdjęć zrobię później, bo lada chwila wychodzimy z domu.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Chustomanka
    Miejscowość
    Gdynia

Domyślnie

Moje dziewczyny w swoich spódnicach:
    Jak mi się uda ustrzelić jakąś fajną fotę w spodenkach to też wkleję. Bardzo, bardzo dziękujemy!!
    Jesienne dziewczyny: Franka 16.09.2013. i Jagienka 08.11.2015.
    Jesienny Jeremi 08.09.2018.

Domyślnie

Anka, ale pięknie wyglądają dziewczynki! Do schrupania

Dziekuje za zdjecia - Twoje na prv również

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Dziewczyny, szyję pozaforumowe. Potem planuje Oli D uszyć motylki, komu szyć sukienki z kotami? Koleszna - czy jesteś wciąż chętna? Koty jeszcze dla Anki, Wiewiórki - o kim zapomniałam?

Jedno zdjęcie pokażę - to dla koleżanki, która myślę, że będzie wyglądać jak 1 mln $, jako lokata niebieskooka Ja przymierzylam, żeby zaprezentować Ewce sama myślę, jaki kolor sobie wybrać. Może macie na mnie pomysł?

Chustoholiczka
    Miejscowość
    Bielsko-Biała

Domyślnie

Ja z moimi pytaniami☺. Czy gdzieś mi odpowiadalas bo nie umiem znaleźć....

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez magda_32_0 Zobacz posta
    Muzakate, śliczne rzeczy szyjesz, więc muszę, mam pytanko jak u Ciebie z czasem:
    a) czapka łączkowa na głowę 10latki - bez pośpiechu, może być na jesień
    b) ewentualnie sukienka z jakiegoś łagnego materiału - np. tego folkowego co masz w albumie?
    Jakie są możliwości.
    Ja z moimi pytaniami☺. Czy gdzieś mi odpowiadalas bo nie umiem znaleźć....
    Bardzo Cię przepraszam. W ogóle umknął mi jakimś sposobem Twój post - wybacz! Dziękuję, że się upomnialas
    Czapka łączkowa jak najbardziej możliwa, sukienka folkowa też. Jeśli możesz, przejrzyj album z moimi uszytkami z #1 i daj znać, jaki model by Cię interesował. Raczej nie widzę ograniczeń

Zmierz proszę Córce głowę, na wysokości czoła, równolegle do niego. No i napisz, jaki rozmiar docelowo sukienki byś chciała. Ewentualnie podaj długość samej sukienki lub rękawa. Zaraz zobaczę jak tam kolejka wygląda I kto na coś czeka I dam znać, ale mogę się pewnie niebawem zabrać do Twojego zamówienia, jak tylko ustalimy co i jak

Chusteryczka Awatar AlicjaR
    Miejscowość
    Żywiec

Domyślnie

Dzisiaj dotarła nasza paczka sukienki przepiękne, córka zachwycona i niepocieszona jednocześnie, bo nie może ich póki co założyć (ręka w gipsie nas ogranicza odzieżowo). Muzakate, bardzo dziękuję za wszystko :*
    Jak tylko się pozbędziemy gipsu to się obfocimy
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AlicjaR Zobacz posta
    Dzisiaj dotarła nasza paczka sukienki przepiękne, córka zachwycona i niepocieszona jednocześnie, bo nie może ich póki co założyć (ręka w gipsie nas ogranicza odzieżowo). Muzakate, bardzo dziękuję za wszystko :*
    Jak tylko się pozbędziemy gipsu to się obfocimy
    Oj, bidulka! Niech się łapka szybko goi :* cieszę się, że się podoba czekam na fotki

Chustoholiczka
    Miejscowość
    Bielsko-Biała

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Bardzo Cię przepraszam. W ogóle umknął mi jakimś sposobem Twój post - wybacz! Dziękuję, że się upomnialas
    Czapka łączkowa jak najbardziej możliwa, sukienka folkowa też. Jeśli możesz, przejrzyj album z moimi uszytkami z #1 i daj znać, jaki model by Cię interesował. Raczej nie widzę ograniczeń

Zmierz proszę Córce głowę, na wysokości czoła, równolegle do niego. No i napisz, jaki rozmiar docelowo sukienki byś chciała. Ewentualnie podaj długość samej sukienki lub rękawa. Zaraz zobaczę jak tam kolejka wygląda I kto na coś czeka I dam znać, ale mogę się pewnie niebawem zabrać do Twojego zamówienia, jak tylko ustalimy co i jak

No więc - zmierzyłam Juli taką dłuższą sukienkę, ma ok. 78 cm, to z endo, rozmiar 158-164. Jula jest szczuplutka tylko długa . Generalnie własnie w okoicach tego 158 bym chciała, z krótkim rękawkiem. Na sukience zależy mi jak najszybciej, nie wiem, jakie masz opcje, dla mnie na już to doskonała wizja. Myślę, że ten biały folkowy.
    Wycięcie albo proste, takie jak np. w tej szarej sukineczce z żółtym serduszkiem w albumie albo bardzo mi się podoba jak w takie sukience czerwono-niebiesko z wzorkiem białym - taka łezka.

Czapeczki natomiast bez pośpiechu i jednak dwie chyba bo i dla Jaśka też.

Domyślnie

No więc - zmierzyłam Juli taką dłuższą sukienkę, ma ok. 78 cm, to z endo, rozmiar 158-164. Jula jest szczuplutka tylko długa . Generalnie własnie w okoicach tego 158 bym chciała, z krótkim rękawkiem. Na sukience zależy mi jak najszybciej, nie wiem, jakie masz opcje, dla mnie na już to doskonała wizja. Myślę, że ten biały folkowy.
    Wycięcie albo proste, takie jak np. w tej szarej sukineczce z żółtym serduszkiem w albumie albo bardzo mi się podoba jak w takie sukience czerwono-niebiesko z wzorkiem białym - taka łezka.

Czapeczki natomiast bez pośpiechu i jednak dwie chyba bo i dla Jaśka też.
    Magda, nie zakonotowalam, że to na taki rozmiar - muszę policzyć, czy ten materiał, który mam w domu wystarczy. A jak nie, to domówię, no problem. A co powiesz na taki model? Czy folk mogę połączyć z jakimś kolorem? Jakim najchętniej? (np. Karczek I wnętrze kieszeni w tym kolorze, a rękawki I dół +tył folk?)
    No i najważniejsze- mam owerlok w serwisie. Powinien wrócić za ok. Tydzień. Czyli uszyłabym do 2 tygodni. Czy taki czas wystarczy?

Na tapecie mam komplet dla Oli D. Bez owera mogę robić wiele rzeczy, ale nie wszystko (do dobrego się człowiek przyzwyczaja...)
    Mam wycięty materiał na organizer na spinki. Ktos chętny?

Em - mogę uszyć dla Ciebie czapkę w motylki I jeśli byś chciała etui na telefon
    Piszcie, jak coś. Przez awarię maszyny nieco zwolniła m...

Chustomanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Czapkę bym chciała i jeszcze dwie opaski. Jedna dla mnie, druga mniejsza dla córki, tylko muszę przejrzeć dostępne materiały. Za etui na razie podziękuję bo sama nie wiem czy chcę torebkę czy coś mniejszego na tel. tylko.
    A jaka cena opasek? Masz jakieś gotowe?

Córka 03.2017

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Czapkę bym chciała i jeszcze dwie opaski. Jedna dla mnie, druga mniejsza dla córki, tylko muszę przejrzeć dostępne materiały. Za etui na razie podziękuję bo sama nie wiem czy chcę torebkę czy coś mniejszego na tel. tylko.
    A jaka cena opasek? Masz jakieś gotowe?
    A jaki rozmiar Twojej głowy? Jutro zobaczę jakie mam gotowe. A teraz pytanie - chyba jedziesz na Zlot. Wysłać Ci to pocztą, czy wolisz odbiór osobisty na Zlocie?

Uprawnienia umieszczania postów