Strona 6 z 75 PierwszyPierwszy 12345678910111213141656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 1486

Wątek: Dzianinowe uszytki - ZAPRASZAM!

Domyślnie

Muzakate, a spódniczka na 116 wolna? Jeśli tak to zarezerwuj mi proszę do soboty, muszę Core zmierzyć

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    U. (2000) T. (2005) J. (2008) K. (2013)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tuja Zobacz posta
    Muzakate, a spódniczka na 116 wolna? Jeśli tak to zarezerwuj mi proszę do soboty, muszę Core zmierzyć

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Wolna, wolna! Rezerwuję
    Córka 12/2012 Syn 11/2015

Chustomanka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Zapisane. Kwiatów nie mam! Zamówione są szyszki i trójkąty, które chyba pokazałam gdzieś wyżej. I jeszcze jeden szary materiał w biały wzorek, typu "paysey". Pokażę jak dojdą, ale widzę, że niestety do jutra nie dojdą, bo nie mam info o dostawie Jeśli Ci zależy postaram się coś wybrać przy następnym zamówieniu. Dookreśl tylko o jaki typ kwiatowego wzoru Ci chodzi

Wiesz, na pewno chcesz o tyle większą czapkę? Ja zazwyczaj szyję ciut węższą niż obwód głowy, żeby czapa fajnie siedziała. Jeśli sobie ktoś życzy szyję dokładnie na wymiar głowy - daj proszę znać jak uszyć. A wnętrze z pomarańczem albo ceglastym? Czy zostaniesz przy fiolecie? Może być i granat i szary jeszcze.
    szczerze to nie wiem, mamy czapkę handmade 52 cm i jest już ciasna, mamy inną kupioną na 54cm i jest dobra więc stąd to 54cm, pewnie to jeszcze zależy od rozciągliwości materiału, nie wiem jaki ten jest? może w takim razie 53,5cm?

co do kolorów to pomarańcz by pewnie najlepiej pasował do planet, ale myślę sobie, ze nie będzie najlepiej pasował do kurtek, które są raczej w kolorach dziewczynkowych, więc chyba fiolet bezpieczniejszy, nie wiem co radzisz? tam jest planeta jedna filoletowawa więc jakby ten fiolet był zbliżony to chyba mógłby być?

Domyślnie

Skoro masz sprawdzone, to 54cm jak najbardziej będzie ok upewniam się tylko
    Fiolet będzie ok, no problem! Zapisane

Domyślnie

Zdjęcia :
    Qqrq5 - takie spodnie, choć te na zdjęciu to letnie, długość bermudy. Te konkretne używane 2 sezony i nadal będą dobre w przyszłe lato

Ola D, Mamamaria - tego typu sukienki? Z. Kontrafałdą, z falbanką, albo prosta. Ta szara ma suwak (a zazwyczaj jest prosta, ewentualnie z jakąś ozdobą) , bo moja kiecka miała, a chciałam takie same
    Tu niewykonczony jeszcze brzeg miały te sukienki

Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Miejscowość
    Ostrowo

Domyślnie

Prosta ♡ szersze zastosowanie będzie miała

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

Chustomanka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

Skoro masz sprawdzone, to 54cm jak najbardziej będzie ok upewniam się tylko
    Fiolet będzie ok, no problem! Zapisane
    super, dziękuję

Chustomanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Pandy z różowymi lickami+ miętowy albo bladoróżowy środek? Mogłoby być? I czy obwód czapy zrobić na szerokość głowy, czy jak pisałam wyżej do pepsi, ciutek węższy?Czy grubsza wersja z pandą z lickami miętowymi?
    Piramidka zaklepana.
    Materiał folkowy na czarnym będzie dopiero za ok. 5 tygodni... Jeszcze poszukam w innych źródłach, czy gdzieś nie ma.
    Czapy takie na teraz to chyba z różowymi + nie wiem jaki środek nie mogę się zdecydować
    A dla siebie to w ogóle nie mam pomysłu.
    Masz może więcej zdjęć czapek już gotowych, ewentualnie na głowie jak one wyglądają?
    Te czapy to takie na styk są na głowę czy trochę większe, tzn. dłuższe? Bo wolałabym taką ciut dłuższą Ogólnie to jak bys miała zdjęcie ich na jakieś głowie byłoby super
    Dla dziecka to taką raczej na szerokość głowy bym wolała. Dla siebie zresztą chyba też.

A co do kolorów to i na kompie i na tel. słabo je widzę i nie wiem dla siebie na jaką się zdecydować. A coś jeszcze na dniach będziesz miała oprócz tych co masz na pierwszej stronie?
    A ten folkowy na białym nadał by się na czapkę?
    No nic popatrzę jeszcze i musze się na coś decydować

Córka 03.2017

Domyślnie

eM. dzięki za sugestie! Dodam więcej zdjęć później, na dużej I małej głowie, a na razie, na prędce mojego słodziaka. Czapka jest smerfetka, chociaż jak ktoś lubi, to można podwinąć
    Ostatnio edytowane przez muzakate ; 07-10-2017 o 21:43

Chusteryczka Awatar Ola D.
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Ja bym chciała taką jak ta pierwsza z fałdką i kokardą, żeby przy następnym rozmiarze mogła być tuniczką Tylko z długim rękawem. Jeszcze tylko zapytam - według jakiej rozmiarówki szyjesz? Martusia nosi typowe 92, ale jest bardzo szczupła i nogi ma długie.
    Ostatnio edytowane przez Ola D. ; 06-10-2017 o 16:29
    Mama Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014), Martusi (18.09.2015) i dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018)

Chustomanka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

a czy ja mogę jeszcze dla siebie czapkę smerfetkę z misiów w połączeniu z czarnym, obwód głowy 57cm, więc może obwód 57,5, samą czapkę bym chciała?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pepsi Zobacz posta
    a czy ja mogę jeszcze dla siebie czapkę smerfetkę z misiów w połączeniu z szarym, obwód głowy 57cm, więc może obwód 57,5, samą czapkę bym chciała?
    Oczywiście

Chustomanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Dziękuję muzakate za zdjęcie i w takim razie czekam na resztę zdjęć i odpowiedź I wtedy już się konkretnie określę.
    A te niedźwiedzie to jaki kolor? Szary?

Córka 03.2017

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mamamaria Zobacz posta
    Prosta ♡ szersze zastosowanie będzie miała

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
    A te sukienkę chcesz dodatkowo ? Czy zamiast folkowej spódniczki?
    Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    Ja bym chciała taką jak ta pierwsza z fałdką i kokardą, żeby przy następnym rozmiarze mogła być tuniczką Tylko z długim rękawem. Jeszcze tylko zapytam - według jakiej rozmiarówki szyjesz? Martusia nosi typowe 92, ale jest bardzo szczupła i nogi ma długie.
    Standardowa rozmiarówka. Ale mogę zrobić o rozmiar mniejszą, a rękawy i długość sukienki, jaką mi podasz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Dziękuję muzakate za zdjęcie i w takim razie czekam na resztę zdjęć i odpowiedź I wtedy już się konkretnie określę.
    A te niedźwiedzie to jaki kolor? Szary?
    Niedźwiedzie są na szarym melanżu.
    Edit:
    Złe mam światło. Melanż wyszedł jak wygląda, ale te choinki są bielutkie

Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Miejscowość
    Ostrowo

Domyślnie

Dodatkowo chcę

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Chustopróchno Awatar qqrq5
    Miejscowość
    zachodniopomorskie

Domyślnie

Poprosze spodnie dł podam z domu bo niedawno kupilam na forum uszytki mialy byc na wiosne a sa juz na styk
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Chustomanka Awatar werka
    Miejscowość
    Bielsko-Biała

Domyślnie

No ślicznosci

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Chustomanka Awatar werka
    Miejscowość
    Bielsko-Biała

Domyślnie

A dałabyś radę zrobić czapkę z pentelka nie wiem jak one się fachowo nazywają dla 3 miesiaczniaka?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez werka Zobacz posta
    A dałabyś radę zrobić czapkę z pentelka nie wiem jak one się fachowo nazywają dla 3 miesiaczniaka?

Pewnie! Swojemu uszyłam plus mini chusteczkę

Uprawnienia umieszczania postów