Strona 69 z 74 PierwszyPierwszy ... 19596162636465666768697071727374 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,380 z 1467

Wątek: Dzianinowe uszytki - ZAPRASZAM!

Chusteryczka Awatar gagatka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

ależ piękne! a ceny są gdzieś w wątku, czy mogę pytać? bluzka w kaktusy mnie nęci a dla synka czapka i chustka w wilki (tyle że synek to szczupły 9-latek )
    wymianki - sukienki i inne http://www.chusty.info/forum/showthr...36-38-i-44-uff
    dziecięce książeczki i zabawki http://www.chusty.info/forum/showthr...%85%C5%BCeczek
    Mama Krzysia (30.12.2009) i Weroniki (30.03.2012) co zerkają z pięterka a ich mama nie ma na nic czasu ale siedzi na forum, a co

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gagatka Zobacz posta
    ależ piękne! a ceny są gdzieś w wątku, czy mogę pytać? bluzka w kaktusy mnie nęci a dla synka czapka i chustka w wilki (tyle że synek to szczupły 9-latek )
    Gagatko - ceny w pierwszej poście
    Kaktusów już nie ma - wycofane że sprzedaży, to końcówka, którą mi się udało złapać! Ale z czegoś innego jak najbardziej.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
    Córka 12/2012 Syn 11/2015

Domyślnie

Muza, Zuzi kapturoszal fasonem nie pasuje, nastolatka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zulam Zobacz posta
    Muza, Zuzi kapturoszal fasonem nie pasuje, nastolatka
    A czy szukać dalej jakiegoś rozwiązania? Bo na taki wełniany, jak pokazałaś nie bardzo mam materiały, a z tego co pisałaś, i tak wełna może Zuzię drapać.
    Może taki komin zapinany na guziki? Z dwóch dresówek, albo z dresowki oraz misia "szlafrokowego"?

Chustoholiczka Awatar kustafa
    Miejscowość
    na detoksie

Domyślnie

Ach, doszło dziś moje zamówienie. Bluza jest rozmiarowo idealo, cudna i w ogóle och ach. Spodenki ciut długie jednak, ale luz - dorośnie. Najważniejsze, ze to ten wzór, który zachwycił wszystkich domowników. Nerka na razie schowana, bo to prezent na urodziny
    Dzieki piękne!

Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Ach, doszło dziś moje zamówienie. Bluza jest rozmiarowo idealo, cudna i w ogóle och ach. Spodenki ciut długie jednak, ale luz - dorośnie. Najważniejsze, ze to ten wzór, który zachwycił wszystkich domowników. Nerka na razie schowana, bo to prezent na urodziny
    Dzieki piękne!
    Och, ale się cieszę! Bardziej niż o długość spodni (bo dzieci faktycznie rosną, a spodnie mają ściągacze na wszelki wypadek) obawiałam się rozmiaru bluzy - czy aby na pewno ok! Jak możesz, poslesz na prv zdjęcie?

Chustoholiczka Awatar kustafa
    Miejscowość
    na detoksie

Domyślnie

Jasne

Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Jasne! Moja córka ma takie komplety I fakt - to jest szał
    Zależy jaka sukienka, jaki rozmiar. Jak możesz, poogladaj galerię https://photos.app.goo.gl/OfaSexI9dDEmExEm1 jaki krój by Wam pasował, rozmiar i ewentualnie z jakiego materiału, a podam dokładna cenę. Mam też jakieś materiały niwobfocone No problem! Ale za szycie biorę się w przyszłym tygodniu, już w nowym roku. Nie jestem pewna, czy mam ściągacze granatowe lub niebieskie, może będę musiała coś domówić.

Super, koniecznie potrzebuje sciagacze na rekawach, rozmiar troche na wyrost i zeby na rece nie zachodzilo . Odezwe sie na priv w sprawie oplat
    Gaweł 11.2015 # Karol 10.2017

Domyślnie

Hej proszę o wpisanie w kolejkę, będę chciała spódniczkę z koła z tego syreniego tak jak ustalałyśmy, do tego baggy 92 w wozy strażackie i drugie też 92 spicy mustard z jakimiś kieszonkami w innym kolorze, oraz legginsy 98 z granatowego brokatowego.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

I spódniczkę dla lalki do kompletu

Domyślnie

Kiedy byś to chciała? Kolejka się skończyła więc możesz być w miarę na początku, albo kiedy tam b s chciała muszę musztardę zamówić I niebieski brokatowy, resztę mam.

Osoby, które ostatnio pisały z potrzebami to:
    Qqrq5 - spodnie w wilki
    Martamwmw - bluza w wilki
    Hester - sukienka+sukienka dla lalki
    Gienia - spódniczka, spodniex2, legginsy
    Zulam?
    Gagatka ?
    Kogoś pominelam? Proszę o potwierdzenie na prv, ewentualnie kiedy chcialybyscie abym Wam coś zrobiła

UWAGA!

Czy ktoś chętny na materiał w wilki albo niebieski brokatowy? Będę zamawiać.

Postaram się zrobić na dniach zdjęcia aktualnie posiadanych materiałów.

Domyślnie

Ogłoszenie - jeśli ktoś chciałby ścinki materiału (na ubranka dla lalek, wypełnienie czegoś jak poduszka, maskotka itp) to proszę o info. Chętnie oddam za kw, mogę też zbierać dla konkretnej osoby małe kawałki materiałów i wysłać jak uzbiera się jakaś ilość, np ok 1kg

Chusteryczka Awatar Chani
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle

Domyślnie

Ja bym chętnie przygarniała ścinki
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

Domyślnie

spódniczkę chciałam na urodziny na początek marca, a resztę na zapas, więc szyj, kiedy Ci pasuje- może być teraz i sobie schowam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez genia Zobacz posta
    spódniczkę chciałam na urodziny na początek marca, a resztę na zapas, więc szyj, kiedy Ci pasuje- może być teraz i sobie schowam

Ok - to będę szyć. Jak zrobię, to Ci dam znać
    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Ja bym chętnie przygarniała ścinki
    Jasne! A jakie-drobniejsze do wypełniania czegoś, czy większe do uszycia czegoś drobnego?

Domyślnie

Muza komin na guziki z bawełny byłby ok, tego misia bym jej musiała pokazać. Zrobisz fotkę?

Domyślnie

Muza komin na guziki z bawełny byłby ok, tego misia bym jej musiała pokazać. Zrobisz fotkę?
    Coś takiego (zdjęcie ze sklepu). Kolorów jest wiele, przykładowe. A na wierzch co?

Domyślnie

To ona woli tylko bawełna. Jakie masz materiały teraz? Żeby pasowały do kurtki i czapki, które pokazywałam chyba stronę wcześniej?

Domyślnie

To ona woli tylko bawełna. Jakie masz materiały teraz? Żeby pasowały do kurtki i czapki, które pokazywałam chyba stronę wcześniej?
    Zulam, postaram się jutro, pojutrze zrobić fotkę dostępnych materiałów, ok?

Uprawnienia umieszczania postów