Strona 67 z 75 PierwszyPierwszy ... 17575960616263646566676869707172737475 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,340 z 1486

Wątek: Dzianinowe uszytki - ZAPRASZAM!

Domyślnie

Obiecane opaski zero waste po 10zł sztuka. Pierwsze są na małe główki (tak do 2lat, może ciut więcej), drugie na średnie, a trzecie na dorosłe. Te ostatnie mogę szybko zawęzić, jakby co!

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
    Córka 12/2012 Syn 11/2015

Domyślnie

chcę planety ale proszę zwęzić tak na coś pomiędzy średnią a małą główkę a ze średnich szara w rzucik i trójkąty - tę drugą od dołu
    Kasia 11.2010; Mati 10.2013; Jadzia 6.2015

Chustoholiczka Awatar Wiewiórka
    Miejscowość
    Woodstock

Domyślnie

masz taki materiał z poszarpanym jeansem?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez marjen Zobacz posta
    chcę planety ale proszę zwęzić tak na coś pomiędzy średnią a małą główkę a ze średnich szara w rzucik i trójkąty - tę drugą od dołu
    Marysiu, teraz piszę dopiero, przepraszam! Szara w rzucik? Którą masz na myśli? Tę w kropeczki, czy w różowe serduszka i strzałki?
    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    masz taki materiał z poszarpanym jeansem?
    Mogę mieć, pod konkretne zamówienie

Chustoholiczka Awatar Wiewiórka
    Miejscowość
    Woodstock

Domyślnie

na na 140 szyjesz?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    na na 140 szyjesz?
    Jeśli tylko mam wykrój, to jasne!

Domyślnie

Tak w ogóle, to mam gotowe zamówienie dla AlicjiR. Tylko zdjęcie muszę zrobić
    No i dla Córki Alicji oraz dla mojej osobistej córki uszyłam ocieplane legginsy - z elastycznej dzianiny drapanej z misiem. Szalenie są milutkie, choć po kilku praniach zapewne miś się skulkuje, jak to z dzianiną drapaną się dzieje. Sama myślę, aby sobie takie uszyć jutro po 12 postaram się wstawić zdjęcia - wtorki to u mnie dzień, kiedy jestem poza domem i do szycia i do szyciowej roboty, o ile mi się udaje, siadam dopiero wczesnym popołudniem.

Teraz chciałabym szyć :czapki dla Panthery, oraz zamówienie dla Kustafy. Następne osoby w kokejce proszę o zgłaszanie się z chciejstwami ;D

Chustoholiczka Awatar kustafa
    Miejscowość
    na detoksie

Domyślnie

Aaa, zapomniałam Ci odpisać na pw Srobne późniejszym wieczorem

Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Domyślnie

Dla AlicjiR. Sukienka I ciepłe legginsy na misiu.

Czapka na polarze do wzięcia! Rozmiar 54-55.

Chusteryczka Awatar Ola D.
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

To ja poproszę o wybór materiałów nadających się na nerkę

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Mama Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014), Martusi (18.09.2015) i dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    To ja poproszę o wybór materiałów nadających się na nerkę

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Olu- na stanie mam kreciki, tetris, jednokolorowe (niebieski, czerwony, zielony i srebrny), łowicki i ptaszory. Choć te ostatnie raczej kobiece. Napisz, co interesowałoby chłopaków, jeśli nic z tego, co pokazałam, to coś Ci zaproponuje, co mogę zamówić,na przykład komiks (na zdjęciu ostatnim)

Domyślnie

Komplet czap dla synów Panthery. Uwielbiam ten wzór! Jest szalenie twarzowo-moje dzieci uwielbiają komplety planetowe. Mam jeszcze kawałek, gdyby ktoś chciał będę szyć z tego wzoru dla Tinuviel, ale jeszcze na pewno zostanie na parę kompletów

Domyślnie

Muzakate, jaki jest orientacyjny koszt nerki dziewczecej (wuelkosc wczesnej nastolatki )? I drugie pytanie: mam sliczna bawelne w pedzace konie która by się chyba nadała na wierzch takiej nerki - czy dałoby się też tak? Jak mi maluda zejdzie z pleców sprawdzę czy te konie nie za duze
    2 + 7 (2005-2018)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    Muzakate, jaki jest orientacyjny koszt nerki dziewczecej (wuelkosc wczesnej nastolatki )? I drugie pytanie: mam sliczna bawelne w pedzace konie która by się chyba nadała na wierzch takiej nerki - czy dałoby się też tak? Jak mi maluda zejdzie z pleców sprawdzę czy te konie nie za duze
    Karusku, mała nerka bez podszewki kosztuje 45, duża 50 zł, a z podszewką i kieszonką w niej 75 zł i 80zł. Taka bawełna raczej byłaby dobra na podszewkę, o ile to taka cienka bawełna "poscielowa".

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Kustafa, przyszły kaktusy

Nerka z czerwonym suwakiem sprzedana! Komu druga?

Czy ta nerka jest dostępna?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    Czy ta nerka jest dostępna?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Jest

Domyślnie

Dzięki muzakate to chwilkę pomyślę i podrzuce dziewczynom czy te wzory im odpowiadają
    2 + 7 (2005-2018)

Domyślnie

Ho, ho, ho!

Mam różne poza zaczynane prace, do wykończenia - czekam na niezbędne dodatki... Ale myślę, że w środę/czwartek zakończę nerki dla Oli D oraz spodnie i bluzę dla Kustafy.
    Przede mną jeszcze komplet dla Tinuviel oraz komplet dla amefy. Postaram się zrobić w tym tygodniu!
    A póki co - trochę z opóźnieniem, ale pokazuję różne eksperymenty z kominami zapinanymi. Zulam - może coś takiego? Choć to całkiem inne niż to, co pokazałaś
    Do dopracowania zapewne, ale takie mam pomysły, na sprzedaż w atrakcyjnych cenach Ceny niskie również że względu na użyty materiały - resztki, zszywki. Materiał spodni kominów to ciepła dzianina szlafrokowa - nowa, nieużywany, ale ma miejscami pozaciągane nitki i kominy uszyte że zszytych kawałków tego materiału. Powiem Wam że miłe to bardzo. Aż mi się nie chciało ściągać z szyi
    Więc. Jak ktoś chce, to oddam po taniości, albo dołożę gratis do większego zamówienia.

1.Komplet granatowy. Komin ma 2 guziki i 3 dziurki. Dzięki temu można zapiąć zwykły prostokąt na 2 sposoby.
    Czapa 2
    Czapa 25 zł, komin 15 zł
    2. Komin z jedną dziurką I jednym guzikiem. Dość ciasny przy szyi. Pozaciągane nitki... Cena 10 zł
    3. Długi szal w pięknym lawendowym kolorze ( odcień pomiędzy fioletem a błękitem) do zapięcia na napkę. Długi na ok 150 cm. Zastanawiam się czy troszkę nie skrócić, bo dość lozny przy szyi, ale może ktoś na kortce będzie nosić? Szał to kawałek długi prostokąt, nie pętla Cena 20 zł

Domyślnie

Fajne, tylko nie w kolorach pasujących mojej Zuzie. Wrzucę Ci jaką ma czapkę i kurtkę.

Chustopróchno Awatar panthera
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)

Domyślnie

czapy dotarły i chłopcom się bardzo podobają, dzięki!

15.01.2013 ['] Jaś

1% Maciek

uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny

Uprawnienia umieszczania postów