Strona 5 z 75 PierwszyPierwszy 123456789101112131555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1495

Wątek: Dzianinowe uszytki - ZAPRASZAM!

Chusteryczka Awatar agum
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów

Domyślnie

muzakate ♥♥♥
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Miejscowość
    Ostrowo

Domyślnie

Świetne te szyszki! już kolejna kiecka mi się marzu.... A ten z brokatem super byłby dla Honi na spódnice

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mamamaria Zobacz posta
    Świetne te szyszki! już kolejna kiecka mi się marzu.... A ten z brokatem super byłby dla Honi na spódnice

Poczekaj czy Ci pierwsza spasuje - mam ogromną tremę, choć nie jedną już szyłam. Właśnie tworzę formę Twojej spódniczki - bo to jest całkiem custom made

Jestem ciekawa szyszek - wzór ogromnej mi się spodobał! A trójkąty to też mój ulubiony wzór. Bardzo przyjemnie się go nosi
    Córka 12/2012 Syn 11/2015

Chusteryczka Awatar Danala
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    Komin dla Agum. Super się układa! Zakochałam się w tej dzianinie żakardowej-mieciutka, ładnie leży-boska. Jeśli będą chętni, to zamówię - dostępne kolory czarny, beż, ciemny szary oraz granatowy.

A zdradzisz gdzie kupiłaś tą żakardową dzianinę? Mam pomysł na sukienkę dla córy
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    A zdradzisz gdzie kupiłaś tą żakardową dzianinę? Mam pomysł na sukienkę dla córy
    A pewnie

Domyślnie

A jak wygląda taki komin na szyi? W sensie chciałabym zobaczyć ile luzu tam jest. Czy raczej luźny czy przylegający?
    Ania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    A jak wygląda taki komin na szyi? W sensie chciałabym zobaczyć ile luzu tam jest. Czy raczej luźny czy przylegający?
    Pozwoliłam sobie przymierzyć. Zdjęcie wyszło kijowe (o tej porze to już całkiem kijowe by wyszło) ale szyję widać ;p
    Komin robię o 1-2 cm większy niż obwód głowy. Przechodzi więc bez uszkodzeń ciała, a i nie wisi bardzo

Domyślnie

Dzieki! Całkiem dobrze to wygląda
    Ania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    Dzieki! Całkiem dobrze to wygląda
    Dziękuję, też tak sądzę! Ja chyba takie kominy poszyję na prezenty świąteczne, bo ja już pisałam wcześniej, zachwycona jestem tym żakardem

Chusteryczka Awatar Ola D.
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Muzakate, a sukienki szyjesz? O córę mi chodzi, jakieś takie proste fasony rosnące z dzieckiem Ten materiał w trójkąciki i żakard z komina agum wpadły mi w oko.
    Ostatnio edytowane przez Ola D. ; 04-10-2017 o 23:22
    Mama Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014), Martusi (18.09.2015) i dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    Muzakate, a sukienki szyjesz? O córę mi chodzi, jakieś takie proste fasony rosnące z dzieckiem Ten materiał w trójkąciki wpadł mi i żakard z komina agum wpadły mi w oko.
    Właściwie tak, szyję sukienki dziecięce albo taki prosty model - przedłużenie tshirta albo z falbanką na dole.

Chusteryczka Awatar Ola D.
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

mogę zobaczyć? Jaka byłaby cena takiej z długim rękawkiem na 92?
    Mama Andrzejka (28.03.2012), Julka (14.04.2014), Martusi (18.09.2015) i dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018)

Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Miejscowość
    Ostrowo

Domyślnie

Ja jestem.ciekawa ceny z krótkim na 116 chyba

Chustomanka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

to ja poczekam na decyzję tinuviel w sprawie planet i wtedy podejmę ostateczną decyzję

Domyślnie

Później coś pokażę oraz podam ceny.
    Cytat Zamieszczone przez pepsi Zobacz posta
    to ja poczekam na decyzję tinuviel w sprawie planet i wtedy podejmę ostateczną decyzję
    Dostałam informację, że wzór prawdopodobnie będzie dostępny pod koniec tygodnia (co już wkrótce!), u mnie byłoby w połowie przyszłego tygodnia. Do tego będzie grubsza Niż​ to co mam w domu.
    Cieszę się, bo córka jak to zobaczyła to koniecznie też chciała te planety, a nie jakieś tam szyszki

Chustomanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Ja bym chciała:
    - czapkę dziecięcą + chustę w pandy
    - czapkę dla siebie, tylko jeszcze muszę pomyśleć jaką
    - i jeżeli jest dostępna, piramidkę portfelik, tę trzecią na samej górze (niebieski z fioletem?)

A czy i kiedy będzie dostępna ta z wzorem w te kwiaty tylko na czarnym tle? Na czapkę z innym materiałem by się nadała?

Córka 03.2017

Chustomanka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

to ja zaczekam na planety, tylko zarezerwuj proszę dla mnie tak jak pisałam na czapkę smerfetkową i komin, obwód głowy ok 52,5cm czyli czapka 54cm będzie ok, komin nie wiem jaki rozmiar, ale Ty pewnie wiesz, no i chyba bym nie chciała z niebieskim tylko z jakimś może fioletem, liczę na radę w tej kwestii

chyba bym też chciała smerfetkę dla mnie, ale jeszcze myślę

Domyślnie

Odpiszę Wam wieczorem - dzisiejszy dzień był dość ciężki - na szczęście się kończy!

Domyślnie

ooo to jak będziesz miała grubszy ten materiał w planety to chce starszaku zaakceptował jeszcze nad młodszym myślę i nad sobą a oprócz Kaszubskiego wzoru masz coś jeszcze w kwiatki?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tinuviel Zobacz posta
    ooo to jak będziesz miała grubszy ten materiał w planety to chce starszaku zaakceptował jeszcze nad młodszym myślę i nad sobą a oprócz Kaszubskiego wzoru masz coś jeszcze w kwiatki?
    Zapisane. Kwiatów nie mam! Zamówione są szyszki i trójkąty, które chyba pokazałam gdzieś wyżej. I jeszcze jeden szary materiał w biały wzorek, typu "paysey". Pokażę jak dojdą, ale widzę, że niestety do jutra nie dojdą, bo nie mam info o dostawie Jeśli Ci zależy postaram się coś wybrać przy następnym zamówieniu. Dookreśl tylko o jaki typ kwiatowego wzoru Ci chodzi

Cytat Zamieszczone przez pepsi Zobacz posta
    to ja zaczekam na planety, tylko zarezerwuj proszę dla mnie tak jak pisałam na czapkę smerfetkową i komin, obwód głowy ok 52,5cm czyli czapka 54cm będzie ok, komin nie wiem jaki rozmiar, ale Ty pewnie wiesz, no i chyba bym nie chciała z niebieskim tylko z jakimś może fioletem, liczę na radę w tej kwestii

chyba bym też chciała smerfetkę dla mnie, ale jeszcze myślę
    Wiesz, na pewno chcesz o tyle większą czapkę? Ja zazwyczaj szyję ciut węższą niż obwód głowy, żeby czapa fajnie siedziała. Jeśli sobie ktoś życzy szyję dokładnie na wymiar głowy - daj proszę znać jak uszyć. A wnętrze z pomarańczem albo ceglastym? Czy zostaniesz przy fiolecie? Może być i granat i szary jeszcze.

Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Ja bym chciała:
    - czapkę dziecięcą + chustę w pandy
    - czapkę dla siebie, tylko jeszcze muszę pomyśleć jaką
    - i jeżeli jest dostępna, piramidkę portfelik, tę trzecią na samej górze (niebieski z fioletem?)

A czy i kiedy będzie dostępna ta z wzorem w te kwiaty tylko na czarnym tle? Na czapkę z innym materiałem by się nadała?
    Pandy z różowymi lickami+ miętowy albo bladoróżowy środek? Mogłoby być? I czy obwód czapy zrobić na szerokość głowy, czy jak pisałam wyżej do pepsi, ciutek węższy?Czy grubsza wersja z pandą z lickami miętowymi?
    Piramidka zaklepana.
    Materiał folkowy na czarnym będzie dopiero za ok. 5 tygodni... Jeszcze poszukam w innych źródłach, czy gdzieś nie ma.

Dziewczyny ceny dodam w #1. I wyszczególnię w zależności od rozmiaru! Podobnie zrobię ze spodenkami, bo za ogólnie ceny podałam.
    Rozmiar 92- 45 zł
    Rozmiar 116 - 50 zł

Zdjęcia porobię jutro, bo dziś miałam kiepski dzień i nie dałam rady.
    Ostatnio edytowane przez muzakate ; 05-10-2017 o 21:53

Uprawnienia umieszczania postów