Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pieluchowanie noworodka porady

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    1

    Domyślnie Pieluchowanie noworodka porady

    Witam, chciałabym zacząć pielcuhowanie od początku. Jestem totalnie "zielona" w tym temacie.
    Widziałam na aliexpress pieluchy newborn za fajna cenę i za 240 zł można już skompletować fajny zestaw na początek.
    Bo szczerze, trochę żal mi wydawać, powiedzmy 600 zł na newborn w renomowanych polskich firmach, gdzie za kilka miesięcy dziecko mi wyrośnie z nb i będę musiała znowu tyle wydawać
    Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was kupowała Chinki i jakie ma opinie?
    Ewentualnie czy coś mi polecacie (niekoniecznie made in china) w granicach rozsądku na start, na chociażby 1 dzień uzytkowania (mogę codziennie prac, gorzej z schnięciem ale to inna historia ).
    Druga opcja to kupię używane nb na 1-2 dniowe przewijanie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    kup uzywki najlepiej u nas... musisz sprawdzić co i jak ci podpasuje. Czy dasz rade i czy dziecko to zaakceptuje. nb to na poczatek i szybko sie robi mały... potem masz rozmiarówkę lub OS

  3. #3
    Chusteryczka Awatar tintirinka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Wiocha pod Warszawą
    Posty
    2,789

    Domyślnie

    Ja kupuje na Ali i jestem bardzo zadowolona. Różne firmy i różne są pieluszki, lepsze, gorsze. W wiekszosci kieszonki ale i AIO i formowanki i otulacze pul.

    Moje dzieci szybko rosna i NB u nas sie nie sprawdza. Wystarcza na miesiac.
    Wpisz sobie Coffee fiber diaper na ali. Fajne pieluszki, waskie w kroku, zgrabne, a w srodku materiał coś jak coolmax. Cena okolo 6-7 dolarow.

  4. #4
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Z nb czy s mialam tylko 4 otulacze do ktorych zakladalam wklady skladane 30x35 cm i zapinalam snapka jak prefold. Moge poszukac instrukcji jak zakladac, zeby bylo wiadomo o co chodzi.

    Dziec wyrosl z otulaczy, ale wklady uzywamy do dzis, syn zaraz 2 lata bedzie mial. Wydatek na nb to te kilka otulaczy, maly wydatek.

    A zupelnie pobocznie to chinskie, akurat zamawiane z ebay, tez mam. Kieszonki, ale daje wklad na wierzch i uzywam jak otulacz. Tylko,to już rozmiar os, ale chodzi mi o to ze chinki tez moga byc fajne.

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tintirinka Zobacz posta
    Ja kupuje na Ali i jestem bardzo zadowolona. Różne firmy i różne są pieluszki, lepsze, gorsze. W wiekszosci kieszonki ale i AIO i formowanki i otulacze pul.

    Moje dzieci szybko rosna i NB u nas sie nie sprawdza. Wystarcza na miesiac.
    Wpisz sobie Coffee fiber diaper na ali. Fajne pieluszki, waskie w kroku, zgrabne, a w srodku materiał coś jak coolmax. Cena okolo 6-7 dolarow.
    a nie boisz się tych chińskich produktów?

  6. #6
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ejpril Zobacz posta
    a nie boisz się tych chińskich produktów?
    Z chińskich na naszym rynku jest Pupus, a te co mam to są te same wzory, te same materiały. Tylko kupowane bliżej źródła.

    Ja się nie boję.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar tintirinka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Wiocha pod Warszawą
    Posty
    2,789

    Domyślnie

    Ja tez sie nie boję. Nie stać mnie na cała wyprawke z drogich pieluszek. Szczególnie że nie mam pewnosci gdzie sa produkowane materialy z ktorych są szyte.
    Ten chinski sprzedawca co sprzedaje kawowe kieszonki ma zdjecia ludzi szyjacych te pieluszki i pisze ze zrobione z miloscia i takie tam. Certyfikaty ma i takie tam.

  8. #8
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tintirinka Zobacz posta
    Ja tez sie nie boję. Nie stać mnie na cała wyprawke z drogich pieluszek. Szczególnie że nie mam pewnosci gdzie sa produkowane materialy z ktorych są szyte.
    Ten chinski sprzedawca co sprzedaje kawowe kieszonki ma zdjecia ludzi szyjacych te pieluszki i pisze ze zrobione z miloscia i takie tam. Certyfikaty ma i takie tam.
    Dzięki za namiar na te z alli, mają fajne noworodkowe i worki na pieluchy. Wzorki mnie urzekły, coś zamówię.

  9. #9

    Domyślnie

    Moje dzieci szybko rosna i NB u nas sie nie sprawdza. Wystarcza na miesiac.

  10. #10
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,605

    Domyślnie

    Kolejny spam...
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

Podobne wątki

  1. Pieluchowanie noworodka- porażka za porażką....
    Przez kasikader w dziale Pieluchowanie niemowląt
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 06-06-2014, 17:08
  2. Pieluchowanie szczupaka
    Przez Wyga w dziale Pieluchowanie niemowląt
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-03-2014, 01:46
  3. Pieluchowanie w lecie
    Przez Losanna w dziale Pieluchowanie niemowląt
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-03-2013, 19:06
  4. Pieluchowanie noworodka/niemowlęcia - gatki wełniane czy otulacz wełniany?
    Przez Narnijka w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-01-2012, 18:17
  5. Pieluchowanie chłopców i dziewczynek
    Przez Wiewiórka w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-11-2011, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •