Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Firmy

  1. #1
    Chustonówka Awatar Naru555
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    21

    Domyślnie Firmy

    Witam, z ciekawości jakie są teraz czołowe firmy Chuściane?

  2. #2
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    w sensie z największą sprzedażą, czy z najdroższym icenami? w polsce czy na świecie?
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    A czy to nie in spe reklama znowu...?

  4. #4
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    nie chyba, Naru już sie udzielała w chustowych wątkach
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,816

    Domyślnie

    A, to zwracam honor. Ja ostatnio cały czas się gdzieś nadziewam na spamerów i już przeczulona jestem...

  6. #6
    Chustonówka Awatar Naru555
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    21

    Domyślnie

    A bo obecnie zastanawiam się nad nową chustą i czytałam że didymos nie jest już najlepszy że jest wiele nowych i ciekawych firm, a że nie będę mieć możliwość wytestowac wszystkiego to chciałam coś nowego oryginalnego i super uber łał, żeby było dobre ale żeby też nie szkoda było hamaczka zrobić, niewiem w jaką firmę iść.

  7. #7
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    o, ja kocham Didymosa ale jest mnostwo nowych firm, na niektore jest szal glownie w polsce na inne w innych krajach i tak dalej.
    super łał, to wybrałabym Woven Wings, ale na hamaczka takiej szkoda albo jakaś oszkę z fajnym składem
    A jaki masz budzet?
    Ostatnio edytowane przez Isolt ; 02-09-2017 o 13:48
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Dla mnie osobiście nie liczy się firma, ale konkretna chusta. Bo miałam w rękach argusy i inne chusty za tysiące, które nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia. Kocham za to niezmiennie kilka starych didków czy natek.
    Może zastanów się, jaki masz budżet, jakie wzory / kolory ci się podobają i tak szukaj? I może wtedy z czasem dojdziesz do wniosku, że w większości podobają ci się chusty jednej firmy?
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  9. #9
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    O, to prawda. No i też - czy liczy się dla Ciebie raczej wygląd, czy raczej jakosć nsozenia? Bo na przykład natkowa grecja, to jest moim zdaniem megamega wygodna chusta, rewelacyjnie nosi i jest mieciutka, chociaż wyglądem nie powala.
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  10. #10
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Z polskich i budżetowych fajnie teraz tka lenny Lamb. No i polskie ręczne chusty też są super.


  11. #11
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    O, to prawda. No i też - czy liczy się dla Ciebie raczej wygląd, czy raczej jakosć nsozenia? Bo na przykład natkowa grecja, to jest moim zdaniem megamega wygodna chusta, rewelacyjnie nosi i jest mieciutka, chociaż wyglądem nie powala.
    dałabym ci reputa gdyby się dało. Kocham grecję, zwłaszcza wełnianą
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  12. #12
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    a wełnianej niestety nie macałam
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  13. #13
    Chustonówka Awatar Naru555
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    21

    Domyślnie

    Jejku dziękuję za tak liczne odpowiedzi. Najważniejszy jest dla mnie komfort noszenia, cena tak do 100 euro max 150, zastanawiam się nad welenka jakąś ale martwię się czy jej nie zniszcze przez przypadek, podobają mi się się kolory tęczy, a wiecie może kochane jaki splot do tego ? Tyle ich jest.. Cube LF, diamenty, serduszka, Ada,... Niewiem co wybrać

    Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  14. #14
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Isolt, o taaak, ja mam Nati Grecję - zwykłą bawełnę, ale ta miękkość i w ogóle! Ta chusta jest jakaś wyjątkowa Wzór taki se, zwykły, ale póki co niesprzedawalna.
    Tylko ona węższa ciut niż standardowe.
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  15. #15
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    No to możesz poszukać oschy, może w tej cenie będzie. Ostatnio też chyba ehawee potanialo, ale na te chusty to szał chyba głównie pl jest.
    Lennylamby mają piękne wzory teraz, yaro, sensimo, pellicano...
    A co do splotu to też kwestia preferencji i modeli. Kupiłam np preorderowa CanAdę i jest genialna, chociaż chyba w większości ten splot im wychodzi cieniutko (ja lubię zwarte i grube chusty). Serduszkowe LL zdaje się to taka maluszkowa chusta, trochę jak cienkie Indio (Ale nie nosiłam w niej). Podobno któreś kolory ll są ekstra (któreś ciemne), dobre dla większych dzieci, podobnie cube indygo od LF
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  16. #16
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    a wełnianej niestety nie macałam
    twoja strata! Miałam obie, obydwie super, ale ta z wełną to dopiero jest cudna! W porównaniu do wełnianej bawełniana się chowa
    Kup sobie dla trzeciego dziecka, choć teraz spokojnie i drugie dziecko poniesie
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  17. #17
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    Gdyby ktoś sprzedawał, to bym kupiła chociaż trochę strach, że po latach się sfilcowala i ktoś to zatai
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    W Polsce teraz chyba LL.Naprawdę cuda tkają za względnie przyzwoite pieniądze. Ja mam od nich żakardowe "kolory życia" i tkaną serduszkowo "Little love orchideę". Obie to bardzo nośne bawełny, dają radę nosić mojego pięciolatka, trzylatka i dwulatki właściwie w nich nie czuję. Kolorki to raczej starszakowa chusta. Mięciutka i łatwo się dociągająca, ale czepliwa, bawełniana Little Love nada się śmiało na cały okres noszenia. Jest mięciusieńka jak kocyk, mota się sama i dobrze nosi ciężary. Na zdjęciach obie w akcji z synem ważącym ok. 17kg

    A dla maluszka miałam Natibaby Grecję z wełną. Straszne brzydactwo i upierdliwie się ją pierze w rękach, ale to moja chustowa miłość po grób. Cudownie tuliła noworodka i genialnie nosi starszaki.
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Dla mnie Didymos forever. Cudownie sie nosi. Świetne ma chusty. Lenny Lamb super! Za to Oscha już mnie kilka razy rozczarowała. Starsze żakardowe Natibaby owszem, te nowe nie.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  20. #20
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Powiedzam że Little Love to dość nośna chusta choć nie wygląda na to na pierwszy rzut oka.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •