Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: kurs Clauwi w Krakowie 03-05.11. czy ktoś jest chętny wybrać się ze mną?

  1. #1
    Lauren
    Guest

    Domyślnie kurs Clauwi w Krakowie 03-05.11. czy ktoś jest chętny wybrać się ze mną?

    Dziewczyny,
    myślę nad kursem Clauwi w Krakowie 03-05.11. szukam jakiejś dziewczyny do siebie co by nam było raźniej,do wspólnego nocowania,a najchętniej również do wspólnej jazdy pociągiem,będę wyjeżdzać z Rzeszowa,czy ktoś jest chętny??
    Ostatnio edytowane przez Lauren ; 09-08-2017 o 11:17

  2. #2

    Domyślnie

    Ja w prawdzie nie z Rzeszowa ale dopytam: jak długo ten kurs trwa i ile kosztuje? Sa gdzieś informacje?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #3
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    trzy dni-zazwyczaj weekend. koszt wg Pani z Clauwi oraz znajomej to 1400 oraz lalka 500zł.
    więcej info na stronce Clauwi.

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    Lauren, ja z Tobą choćby i na koniec świata
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  5. #5
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    sag kochana Ty moja! ach to jedz ze mną

  6. #6
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam mocno. Ale chyba jednak zrobię AND.

  7. #7
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    o mamru,myślałam właśnie o Tobie całkiem niedawno... że masz na swoich pięknych chustowych fotach pomalowane paznokcie myślałam sobie,że wyglądasz młodziej niż ja,masz siedmioro dzieci i pomalowane paznokcie,dopasowane do stroju kolczyki,ot tak na co dzień, kurczę, a ja mam cykora jak ogarnę trójkę,jak Ty to robisz,kobieto!
    że nie wspomnę o tym,że nie masz ani jednej zmarszczki

    a czemu AND? ja bym bardzo chciała Clauwi,myślisz nad Krk?

  8. #8
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    hops

  9. #9
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    O jaaacieeee Lauren ile cukru!! Dziękuję mega to miłe! Ale weź nie porównuj Każda z nas ma coś czego nie ma ta druga a co by mieć chciała.
    Czemu ANd jakoś tak chyba z sentymentu. Chciałam Clawui bo bliska mi była Ania Nogajska która szkołę założyła ale Ania się tym już nie zajmuje. Stąd pomysł na ANd. Ale nie powiem że ten listopadowy krakowski kurs kusi mnie mocno.

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    O jaaacieeee Lauren ile cukru!! Dziękuję mega to miłe! Ale weź nie porównuj Każda z nas ma coś czego nie ma ta druga a co by mieć chciała.
    Czemu ANd jakoś tak chyba z sentymentu. Chciałam Clawui bo bliska mi była Ania Nogajska która szkołę założyła ale Ania się tym już nie zajmuje. Stąd pomysł na ANd. Ale nie powiem że ten listopadowy krakowski kurs kusi mnie mocno.
    O mamruniu przyjeżdżają do Krk i śpij u nas )))))))

  11. #11
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    O jaaacieeee Lauren ile cukru!! Dziękuję mega to miłe! Ale weź nie porównuj Każda z nas ma coś czego nie ma ta druga a co by mieć chciała.
    Czemu ANd jakoś tak chyba z sentymentu. Chciałam Clawui bo bliska mi była Ania Nogajska która szkołę założyła ale Ania się tym już nie zajmuje. Stąd pomysł na ANd. Ale nie powiem że ten listopadowy krakowski kurs kusi mnie mocno.
    po prostu jesteś chyba mistrzem organizacji i opanowania
    ja chyba jednak zdecycduję się na styczeń w Rzeszowie,mam zdecydowanie bliżej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •