Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pellicano

  1. #1
    Chustofanka Awatar Kicia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Wawa - Wola
    Posty
    444

    Domyślnie Pellicano

    Hej!
    Co sądzicie o marce Pellicano? Pytam bo zachwycił mnie wzór niyahy i monarch ale ceny są raczej wysokie, wyższe niż u uznanych marek, z historia i doświadczeniem. W pelli na stronie bieda jeśli chodzi o jakieś doświadczenie, mnóstwo błędów językowych (strona po angielsku, tona literówek i kilka błędów stylistycznych a patrzyłam tylko chwile). Brak info o tym gdzie produkują, a firma zarejestrowana w Polsce. Nie zależy mi na robieniu komuś czarnego PRu ale szczerze nie wzbudza to zaufania. A ze od czasu jak nosiłam pierwszego chusciocha trochę się rynek zmienił to zainteresowałam się co to warte. Tym bardziej ze właśnie chciałam zakupić niyahe...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wciąż jedyna księżniczka w męskim domu

    Mąż, Igi 22/02/2011, Patryk 6/11/2016 i dwa kocury

  2. #2
    Chustonówka Awatar Ditta
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    26

    Domyślnie

    Miałam Payap z lnem od Pelli- bardzo fajna chusta, lepsza, milsza, bardziej nośna niż niektóre droższe marki. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Zamówiłam chustę, następnego dnia telefonicznie zmieniłam rozmiar bez problemu. Po dotarciu stwierdziłam, że jednak wolę inną. Zwrot szybki i bezproblemowy. Paczka nadana z Inowrocławia o ile pamiętam, ale zwroty gdzieś pod Poznań wysyłałam. Jest ich strona w j. polskim.


    P 2002, J 2005, J 2009, U 2016

Podobne wątki

  1. Pellicano
    Przez Marciula w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 08-09-2014, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •