Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Nosidło Nati

  1. #1
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie Nosidło Nati

    Napiszcie proszę Wasze opinie nt ergonomika Nati. Zastanawiam się nad kupieniem toddlera dla mojego trzylatka (ubrania na 104, 16 kg). Ma to sens? Czy te nosidła mają dobrze wypełnione pasy, są wygodne? Będę wdzięczna za opinie. Wcześniej nie miałam nosidła. Poza chustami, nosiłam w MT, onbu i hybrydzie.
    Nosidło chciałbym zamówić ew. dzisiaj . Tak mnie naszło, żeby wypróbować na wakacje.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  2. #2
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Hop .

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  3. #3
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    Mam toddlera i uwielbiam go. Super wypełnienie, fajny kapturek, gumki na pasach żeby ogony sie nie majtały.Nosze w nim 3latka 98 14kg i jest jeszcze zapas. Teraz mysle o natigo dla mlodszego bo jak dotad to moje najwygodniejsze nosidlo.

  4. #4
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Dzięki Idrilla za opinię!
    A wrzuciłabyś proszę zdjęcie synka na plecach? Mam chyba problem z wyregulowaniem pasów naramiennych, albo mam za nisko pas biodrowy. Mam wrażenie, że pasy naramienne powinny być bardziej dociągnięte, a kończy się regulacja. Z drugiej strony wymiarów jestem standardowych, więc nie powinnam mieć problemu z zakresem regulacji .

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    65

    Domyślnie

    Czy moze ktos wie jak nosidla Nati wypadaja wielkosciowo w porownaniu z innymi firmami? Mysle nad czyms dla drobnego 2,5latka. Sadzilam ze trzeba isc w todlera ale jak patrze na wymiary panela i porownuje z tula i ll (z nimi mialam do czynienia w rozmiarze standard) to wychodzi mi ze baby nati jest wieksze od ll, podobne do standardu tuli, a standard to jak todler tuli. A todler nati wydaje mi sie ogromny. Czy rzeczywiscie te nosidla sa takie duze?

  6. #6
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Leszno Rawicz
    Posty
    2,046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mały Zerg Zobacz posta
    Czy moze ktos wie jak nosidla Nati wypadaja wielkosciowo w porownaniu z innymi firmami? Mysle nad czyms dla drobnego 2,5latka. Sadzilam ze trzeba isc w todlera ale jak patrze na wymiary panela i porownuje z tula i ll (z nimi mialam do czynienia w rozmiarze standard) to wychodzi mi ze baby nati jest wieksze od ll, podobne do standardu tuli, a standard to jak todler tuli. A todler nati wydaje mi sie ogromny. Czy rzeczywiscie te nosidla sa takie duze?
    Jest duze. Przymierzalam todler na niespelna 6cio latku i panel mial prawie do kolanek, a nogi ma dlugie

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    65

    Domyślnie

    O kurcze! Faktycznie duze, no to chyba pomysle nad standardem

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    65

    Domyślnie

    A jak wogole oceniasz osidlo? Bo na zdjeciach na stronie ono wydaje sie jakies takie sztywne

  9. #9
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Leszno Rawicz
    Posty
    2,046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mały Zerg Zobacz posta
    A jak wogole oceniasz osidlo? Bo na zdjeciach na stronie ono wydaje sie jakies takie sztywne
    No ktore mierzylam bylo szyte z cienszej chusty z nadrukiem. Pewnie zalezy z jakiej chusty szyte. Pas biodrowy jest bardzo sztywny, porownywalny do manducy czy tuli. Pasy naramienne dobrze wypelnione, sa dosc grube.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    1,723

    Domyślnie

    Czy wiecie, jak wypada standard w porównaniu z manducą?

  11. #11
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    1,723

    Domyślnie

    A czy ma ktoś doświadczenie z nosidłem nati grow? Zastanawiam się nad jego wygodą. Czy te miejsca, gdzie jest regulacja nie są w jakiś sposób niewygodne dla dziecka?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-04-2014, 18:49
  2. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-02-2010, 00:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •