Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nosidło z allegro - pomożecie?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    1

    Domyślnie Nosidło z allegro - pomożecie?

    Cześć, moje dziecko ma pol roku, waży ok.7 kg. Powoli próbuje siadać. Niestety dopiero teraz zaczęłam interesować sie chustami i nosidłami. Na chustę elastyczną jest juz chyba za pozno, a tkanej raczej nie potrafilabym sama zawiazac... Rozglądam się za nosidłem, którego bede używać oczywiście wtedy kiedy mala usiadzie sama. Zalezy mi na dobrym nosidle, ktore nie bedzie kosztowalo majatku (istnieja takie? ) jesli chodzi o mnie, to noszę rozmiar S i mam 161 cm.
    Chcialam zapytac Was o opinie na temat nosidelka znalezionego na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6781515869
    Sprzedawca napisal, ze jest regulacja paskiem parcianym i klamrą. Jak Wam się widzi to nosidelko? Dziekuje za kazda pomoc.

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    30

    Domyślnie

    Nie pomogę czy to jest dobre. Wydaje mi się że widziałam podobne na aliekspres tylko w innej cenie. Ja noszę wklamrowym i jestem zadowolona robiony na zamówienie. Jak nie za majątek to może używane. Powiem Ci tak miałam wcześniej nosiło z allegro za około 100 zł ( pożyczone ) i nie byłam zadowolona. Teraz mam szyte przez Pathi i nie ma porównania.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    izka, napisz w dziale kupię, post o poszukiwaniu taniego nosidła. Może ktoś coś ma na sprzedaż. W tej cenie Mei Tai kupisz. A będzie już sprawdzony.

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Można też polowac na Manduki - na olx czy Allegro bez większego problemu znajdziesz poniżej 200zl (w okolicy np 150-170zl)
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-07-2011, 23:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •