Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Jakie nosidło dla drobnego dziecka?

  1. #21
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2017
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    14

    Domyślnie

    Jesteśmy po pierwszym dniu z Fidellą. Pierwsze wrażenie takie, że to jednak nie jest chusta, drugie, że i tak jest o niebo lepiej niż w Tuli. Tata w miarę ogarnia Z rzeczy, które mnie denerwują:
    -wiązanie się dość mocno luzuje, ale to pewnie kwestia samej chusty, a nie nosidła. Moja chusta jest po prostu dużo bardziej czepliwa i tu zaskoczyła mnie śliskość
    -pasy naramienne zachodzą małej na buzię i ograniczają widoczność, widziałam że np. storchenwiege ma specjalne opaski, żeby temu zapobiec. Mówiąc szczerze, to od razu zaczęłam rozważać obcięcie końców pasów (mamy oboje spory zapas) i uszycie takich opasek, jeśli zdecydujemy się kupić to nosidło.
    -na brzuchu już dość fajnie udaje mi się zamontować całość, ale jak wiążę na plecach, to mam wrażenie, że młoda jest zdecydowanie za nisko i ma jeszcze gorszą widoczność niż z przodu. Z plecakiem prostym w chuście nie mam takiego problemu. Nie mam teraz jak zrobić zdjęcia, ale wygląda to mniej więcej tak http://www.stokkids.home.pl/allegro/...s/mei_tai6.jpg. Tak może być? Tak ma być? Jest jakiś patent by dziecko było wyżej? Jutro popróbuję jeszcze z zawiązaniem pasa biodrowego wyżej i mocnym podciągnięciem pasów ramiennych. Dodam jeszcze, że pasy ramienne prowadzę zawsze pod nóżkami.

    Mam też jeszcze wątpliwość związaną z położeniem rączek dziecka. W chuście oczywiście zgięte, niedaleko buzi. Tutaj jak młoda zasnęła to poleciały na dół wzdłuż ciała. Nie wyglądało, żeby jej to przeszkadzało, ale jak tak na nią patrzyłam, to zastanawiałam się, czy na pewno jest jej wygodnie. Nawet jej spróbowałam te rączki ułożyć podobnie do tego jak w chuście, ale po chwili spadły. Może tak być?

  2. #22
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,905

    Domyślnie

    Dziecko w nosidle jest niżej niż w chuście niestety. Spróbuj onbuhimo.


  3. #23
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Mama_I masz nosidlo klamrowe czy mei tai?
    Jeśli mt, to wystarczy, ze pas biodrowy zawiazesz wyżej- ja najczęściej wiąże pod biustem i wtedy dziecię jest na odpowiedniej wysokości

  4. #24
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2017
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    14

    Domyślnie

    Mamy mei tai, dokładnei fly tai Fidelli. Zdecydowaliśmy się je kupić, bo cena niezła. Dzisiaj ostro testowaliśmy je podczas wycieczki i daje radę, chociaż dla mnie i tak chusta lepsza

Podobne wątki

  1. Cos dla bardzo drobnego dziecka
    Przez akinea w dziale Nosidła / MT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 19:36
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-06-2015, 10:49
  3. Jakie nosidło dla drobnego dziecka?
    Przez aurora w dziale Nosidła / MT
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 13:28
  4. Jakie nosidło ???
    Przez aluta 23 w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-06-2009, 20:32
  5. Jakie nosidło dla 5-miesięcznego dziecka?
    Przez kappala w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-10-2008, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •