Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Czy chusta sprawdza sie na dłuższe wyprawy?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    1

    Domyślnie Czy chusta sprawdza sie na dłuższe wyprawy?

    Witam, jestem mamą 3 miesiecznego szkraba i od jakiego s czasu rozważam zakup chusty ale ile osób tyle opinii...
    Lubie jeżdzić w góry, teraz wiadomo z maluszkiem nie bardzo ale planujemy jechac w maju do zakopca i poplątac sie troszke dolinkami... i teraz pytanie. Czy taka chusta zda egzanim? czy dziecku i mi bedzie wygodnie?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Moim zdaniem chusta się wspaniałe sprawdzi na takim wyjeździe. Dobrze byłoby jednak mieć te chustę kilka choć dni wcześniej żeby poćwiczyć i znaleźć jakie wiązanie jest dla Was najwygodniejsze. Jak chodzę z moimi dziećmi na dłuższe spacery czy jak jedziemy gdzieś samolotem to zawsze chusta z nami.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  3. #3
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    Nam zdała I po górach (nie tylko dolinkach) i w innych podróżach też. Jednak myśmy się szybko na nosidło przenieśli, bo mężu nie ogarnął wiązania.
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

  4. #4
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Nie ma co rozważać tylko trzeba kupić chustę. Sprawdza sie jak najbardziej. Tylko potestuj kilka razy przed wyjazdem, dobrze ci radzę. Nie zostawiaj nauki i ćwiczeń na ostatnią chwilę
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  5. #5
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,906

    Domyślnie

    Ja zawsze biorę ze sobą, oczywiście że się sprawdza. Ale na chodzenie po nierownosciach lepiej poćwiczyć plecak prosty, bo cokolwiek zawiazesz z przodu to jednak zasłania widok i trudniej się chodzi. Na chodnik na Gubałówkę czy asfalt na Morskie Oko wszystko jedno, ale już na kamienie nie.


  6. #6
    Chustonówka Awatar Ditta
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    26

    Domyślnie

    My byliśmy w górach jak córka miała 6 tyg, co prawda w niższych niż Tatry i chusta sprawdziła nam się super. Motałam kangurka i kółkową.


    P 2002, J 2005, J 2009, U 2016

  7. #7

    Domyślnie

    To świetny pomysł! Sama tak robię. Moim zdaniem chusta jest lepsza od siodełek i nosidelek, bo jest przewiewna i komfortowa. No i znacznie lżejsza, niż "profesjonalny" osprzęt . Z chustą robiliśmy całodniowe marsze - oczywiście z przerwami, żeby mała mogła poleżeć i odpocząć.

Podobne wątki

  1. a jak chusta sprawdza się podczas chrztu?
    Przez agatka_1979 w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-08-2009, 13:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •