Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44

Wątek: Upały

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie Upały

    Jak sobie radzicie w upały? Dziś pchałam wózek w 27 stopniach, pod górkę, ledwo zipałam. Pomyślałam sobie że jakbym wzięła MT to bym spłynęła...
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  2. #2
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    A co to są upały??? Pogoda u mnie jest beznadziejna, 17 stopni plus wiatr i deszcz a to już końcówka czerwca.... Ale w zeszłym roku młodego ubierałam w samo body lub koszulkę (bo gdy był golutki to mu potówki wyskakiwały) i hop do kangurka. Teraz pewnie jeśli temperatura wzrośnie to ubiorę go w samą bluzeczkę i do prostego plecaka, myślę, że będzie nam mniej ciepło niż rok temu bo już ręce ma na zewnątrz
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    No tak, ja wiem ale u mnie nagle zrobiło się ciepło i mam dylemat w czym mi będzie mniej mokro
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  4. #4

    Domyślnie

    A u mnie upal jak na Irlandie wiec siedze na ogrodku a moja pociecha papla sie w baseniku z woda

  5. #5
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ja w zeszlym roku w upal nosilam w hoppie Nairobi. troche bylo cieplo, ale do przezycia - jak jest upal, to we wszystkim jest cieplo, niestety.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #6
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    My teraz po prostu wychodzimy do poludnia i potem dopiero po 16 mniej wiecej,co prawda dziec sie przeciska juz sam przez lekko uchylone drzwi ogrodowe,wiec czesc czasu "w domu" spedzamy w ogrodku.

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    lotna u mnie w upaly 31 st odczuwalna temp 41 (jest straszny humid) bambus nati lub bamberoo solarveil minimum ubrania z wychodzenie tylko do 10 i po 16ej jak gdzies jechac to autem a najlepiej to w basenie (takim dziecinnym mi sie siedzi malemu tez

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Dziś wsadziłam Antka w Mt, w samej koszulce i spodenkach, prawie mokre plecki miał :/
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  9. #9
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    rozumiem Cie doskonale moje dziecko tylko w rampersie gania i kapelutku od Lindy i tez spocone ,ze go mozna wycisnac :/ dlatego unikam slonca w najbardziej naslonecznionych godzinach

  10. #10
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Jakie upały, dziewczyny. W Wawie wczoraj padało, dziś troche słonko wyjrzało, ale do upału to daleko. Ja siedzę w pracy, a jak wracam do dom to moge mała zapakować w cokolwiek i sie nie spoci

  11. #11
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    27

    Domyślnie

    no właśnie jakie upały u nas od wczoraj pochmurno i deszczowo.



  12. #12
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    U nas dzis upał i chyba wyprobujemy sposób z pieluszką między nami. ale na razie nie ruszam sie z domku.

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    940

    Domyślnie

    Moja Zo ubiegłe lato jako ok. półroczny maluch spędzała w chuście. Z konieczności musiała być sporo noszona, bo biegający brat lat 2 i pół skutecznie uniemożliwiał wózkowaie. Ubierałam ją w pieluszkę, taki rampersik bez rękawów i nogawek albo same majty, krem z filtrem, kapelusik, limitowane indio bawełniane albo teestę - przetrwaliśmy lato w domu, 2 tygodnie w lipcu na Teneryfie, polskie morze (chociaż akurat tam były potrzebne kurtki i polary), wyjazdy do Babć, spacery po lasach, łąkach i parkach.
    Aga,

    mama Zosi (14.01.2008), Adasia (13.12.2005 - 34 tc, 1180 g) i Lili (18.01.2012)

  14. #14
    Chustomanka Awatar roziii
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    kiedyś Wa-wa Bielany teraz z pod Warszawy
    Posty
    984

    Domyślnie

    Jak byliśmy na Kosie, tydzien temu, to chustowaliśmy się dużo i jakoś dawaliśmy radę. Często ja w bluzce a mały w samym pampersie i do chusty, rączki i nóżki smarowałam kremem i w drogę.
    Rozalia( Rozi) mama Patryka 11.2005, Szymona 10.2008, Wojtka 03.2011 i Maćka 06.2019

  15. #15
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Jak ja bym chciała upał!!!!!!!!!!!!!!

  16. #16
    Chustomanka Awatar Monik75
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    A u nas pada... i jest 16 stopni. Co to za czerwiec

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Wiecie, po 3 latach na wyspach,to dla mnie upał to 23 stopnie
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  18. #18
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lotna Zobacz posta
    Wiecie, po 3 latach na wyspach,to dla mnie upał to 23 stopnie
    oj tak, wszystko powyzej 20 to juz ufff, jak goraco a najgorszy jest taki wilgotny upal, czlowiek od razu caly mokry jest, bez zwgledu na to w co jest ubrany na najgorsze dni mam poda od Nelles, cieniutki material, bardzo przewiewny jest, jakos dajemy rade. co prawda malzu cos o wozku ostatnio zaczal przebakiwac (on w Ergo tylko nosi)... jak chce, to prosze bardzo, ja tam wole nosic. w zeszle lato (upal w Polsce plus troche upalow tutaj) zauwazylam, ze po jakims czasie organizm sie troche przyzwyczaja i przestaje sie tak pocic.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  19. #19
    Chustofanka Awatar Akacja
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Syberia
    Posty
    168

    Domyślnie

    Najlepszym sposobem na upał jest przesłanie nieco ciepła usychającym z tęsknoty za słońcem

  20. #20
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Warszawa Kamionek
    Posty
    2,453

    Domyślnie

    Paskówka - ja też z Wawy i u mnie na pradze upał jak cholera
    byłam na spacerze z wózkiem i wróciłam cała mokra od potu, Młoda w samym rampersie też.
    wczoraj jechałam około 16:00 do Ilonsy w nati i też byłyśmy całe przepocone.
    chyba jakieś burze idą.
    Lenka - 30.06.2008 i Sonia - 03.06.2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •