Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 46789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 350

Wątek: AgiSowo - pieluszki moje różniaste ...

  1. #261
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez atsumi Zobacz posta
    Doszło!! Piękne jak zawsze dziękuję! Czy koloryw - ciemnozielony, zielony i czerwony, niebieski welur mogą farbować? Jak to prać?
    Te ciemne mogą, czerwony i ciemnozielony bym sprawdziła. Wrzuć pojedynczo do czystej bardzo ciepłej wody, jak puści kolor, to za pierwszym razem prałabym z podobnymi kolorami. Jak nie to można wszystko razem. Tylko przy pierwszym praniu bywa taki problem. A napy dobrze nabiłam?
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  2. #262
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Kochana, napy są supcio!!! Zapina się teraz pieluszkę jak marzenie drugą - nową też . Super są!! Dziękuję . Ja je bardzo lubię, wełenka z tego co widzę u dziewczyn i u siebie nie niszczy się w użytkowaniu, zresztą widziałaś mój otulacz po prawie 2 latach - wg mnie stan wełny super . Polecam każdemu ,

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  3. #263
    Chustofanka Awatar euphory88
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    425

    Domyślnie

    Widzę, że można się tu chwalić dziećmi w Twoich pieluszkach, więc wrzucam Drugorodną w III i w IV dobie (tylko jakość, niestety, telefoniczna):




  4. #264
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    ale śliczne dziewczątka (i pieluszki oczywiście też)

  5. #265
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Dzięki za fotki.
    Cudne dziewczyny, obie
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  6. #266
    Chustofanka Awatar euphory88
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    425

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa. Felicja wygląda jeszcze jak mały miś, ale Łucja była niemal identyczna A pieluszki od, Ciebie, Agis uwielbiamy - materiały są fantastyczne i wykonanie także.

  7. #267

    Domyślnie

    Agis, mogłabyś mnie ze znakiem zapytania wpisać w kolejkę po 2-4 kieszonki? Mam podejrzenie, że kolejny rzut milovii mi się sypie, ale muszę to jeszcze potwierdzić. Jak długo się teraz u Ciebie czeka?





  8. #268
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Agis, mogłabyś mnie ze znakiem zapytania wpisać w kolejkę po 2-4 kieszonki? Mam podejrzenie, że kolejny rzut milovii mi się sypie, ale muszę to jeszcze potwierdzić. Jak długo się teraz u Ciebie czeka?
    Jasne Kończę dwa zamówienia i robię sobie wolne do 8 stycznia. Czyli tak druga połowa stycznia, bo póki co dużo na styczeń nie mam.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  9. #269
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    1,725

    Domyślnie

    O, Agis, to i ja stanę sobie w kolejce po kilka kieszonek. Muszę tylko znaleźć chwilę żeby wybrać materiały. A od ilu kg jest OS?

  10. #270
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja też bym chętnie stanęła po 4 formowanki.. pralka mi zniszczyła poprzednie

  11. #271
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olsenna Zobacz posta
    O, Agis, to i ja stanę sobie w kolejce po kilka kieszonek. Muszę tylko znaleźć chwilę żeby wybrać materiały. A od ilu kg jest OS?
    Krój zapinany z przodu od 4kg mniej więcej, na bioderkach 5-5,5kg.

    Cytat Zamieszczone przez magkw Zobacz posta
    Ja też bym chętnie stanęła po 4 formowanki.. pralka mi zniszczyła poprzednie
    O kurcze, całkiem nie do użytku? Bawełniane czy bambus?
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  12. #272
    Chustoholiczka Awatar sweetrose
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    3,151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magkw Zobacz posta
    Ja też bym chętnie stanęła po 4 formowanki.. pralka mi zniszczyła poprzednie
    A z jakich materiałów i jak pierzesz?
    Mi kiedyś stara pralka niszczyła pieluszki, formowanki.i inne.
    Potrafiła nową pielyche podziurawić
    Potem prałam pieluszki w woreczkach siateczkach takich na bielizne czy biustonosze.
    Teraz z nową pralką też nie ryzykuje. Tylko wkłady wrzucam luzem. Ale pieluchy w woreczkach.
    Junior 2011
    Oleksander 2016
    Zośka 2021

  13. #273
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    3

    Domyślnie

    Bawełniane ulubione od Ciebie zapinane na bioderkach.. mój mąż chciał zrobić im dobrze i puścił je na 90 stopni.. okazało się ze w pralce porobily się zadziory i w pieluszkach zrobiły się dziury.. I z każdym praniem się zaczęły powiększać. Takie ponadszarpywane używałam aż teraz. Już totalnie nie nadają się do użytku ale co ciekawe została mi jedna formowanka od Ciebie z panelem pul której nie wrzucił wtedy do pralki ( mądrze pomyślał że mógłby to być koniec dla pulu) i wszystko z nią ok. Już drugie dziecko nia pielęgnuje i nic jej nie dolega! Ba! Gumki wyglądają jak nowe.

  14. #274
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    ja mam od agis formowanki bambusowe, bawelniane lacznie z 10 szt i nic sie nie dzieje z nimi, a czesc jest uzywana juz przy 3 dziecku. co jakis czas je wygotowuje

  15. #275
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    3

    Domyślnie

    No ja uważam że te formowaniu od Agis de niezniszczalne... tylko te zadziory w pralce zrobiły swoje..

  16. #276
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cześć! Doszedł pak od Ciebie Są prześliczne. Wkłady mięciutkie. W jakiej temperaturze mogę je prać? 60 czy raczej 40 stopni? Dzięki za odpowiedź i czekamy jeszcze na wełniane gatki )) Pozdrawiam!

  17. #277
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Według wytycznych producenta można prać w 60-ciu. Ja tak prałam. Z tym że prane w 40-tu mniej się kurczą. Gatki postaram się jak najszybciej dosłać, wełna w tym tygodniu już w końcu powinna dolecieć do mnie.

    Cytat Zamieszczone przez kamcia85 Zobacz posta
    Cześć! Doszedł pak od Ciebie Są prześliczne. Wkłady mięciutkie. W jakiej temperaturze mogę je prać? 60 czy raczej 40 stopni? Dzięki za odpowiedź i czekamy jeszcze na wełniane gatki )) Pozdrawiam!
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  18. #278
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam )

  19. #279
    Chustomanka Awatar bogos
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    753

    Domyślnie

    chcialabym sie wpisac niespiesznie w kolejke

  20. #280
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Moje pieluszki dotarły i są super. Wzory bawełny jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •