Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34

Wątek: Sklep kangurkowo.pl

  1. #21
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Popieram. To już nie pierwsza taka sytuacja niestety z tym sklepem

    stary wątek wyciągnę, bo też pamiętam, że były problemy http://www.chusty.info/forum/showthr...ight=nosimisie
    2 + 7 (2005-2018)

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Gdzieś był jeszcze młodszy wątek z problemami z nosimisie
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  3. #23
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Dziś przyszła paczka. Towar bez zarzutu, ale brak rachunku, faktury. A data nadania to 14,02 czyli równe dwa tygodnie od momentu złożenia zamówienia i opłacenia.Kontakt z klientem poniżej poziomu zero.
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  4. #24
    Chustonówka Awatar AniaJa
    Dołączył
    Feb 2017
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    44

    Domyślnie

    I ja się dopiszę. W Kangurkowie kupowałam i wszystko było bez problemów, wysyłka szybka. Za to NosiMisie to jakaś porażka była...

    Zamówienie złożyłam 17 listopada, zapłaciłam przelewem 24 listopada. Potem było długo nic, na maile nikt nie odpowiadał, aż wreszcie udało mi się do nich dodzwonić 7 grudnia. Okazało się, że moje zamówienie zostało automatycznie anulowane ze względu na późną wpłatę (ciekawe, bo po zalogowaniu na konto nie widziałam zmienionego statusu zamówienia - cały czas było "złożone"). Pani odnalazła mój przelew i zapewniła, że wyślą chustę jak najszybciej, chociaż mają dużo zamówień po mikołajkowej promocji "więc może nie dzisiaj, ale jutro". I długo długo długo nic... Na maile zero odpowiedzi, telefonów już nikt nie odbierał, nawet pisałam do nich na facebooku z czyjegoś konta (bo mnie tam nie ma) i też nic. Aż w końcu chyba jakoś w połowie stycznia napisałam do Loui Slings, bo to ich chustę zamówiłam w NosiMisie. Oni dopiero zainterweniowali i to aż dwa razy. Pewnego dnia pod koniec stycznia zapukał kurier... Ale byliśmy z Mężem zdziwieni, bo już się nie spodziewaliśmy, że coś z tego będzie.

    Chusta miała być na kangura, bo na początku tak się z Młodym nosiłam dużo, a przez ten cały czas dziecko mi przybrało do ponad 10 kg i kangura już porzuciliśmy na rzecz plecaka, do którego potrzebuję długiej chusty, żeby związać sobie szelki. Szkoooda

    Poza tym chusta miała być 4,2, a jej realna długość to 406 cm. Była też kupiona jako drugi gatunek i papierowymi naklejkami zaznaczone były dwa supełki, za to ogromnego supełko-zaciągnięcio-błędo-czegoś przy samym ogonie to już nikt nie zauważył, chociaż był widoczny z dwóch stron. A, w paczce nie było paragonu ani faktury.
    F. VIII 2016

  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Ciekawe w jakim czasie sklep nosimisie wysłałby paczkę za pobraniem? Ciekawe czy wtedy by im się nie spieszyło. A numer tel na stronie, to chyba tylko po to, żeby był. Dodam, że nr tel podany na nadaniu paczki różni się od tego na stronie.
    Może trzeba zmienić temat wątku i dopisać o nosimisiach.
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  6. #26
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    AniaJa to i tak dobrze że Loui Slings interweniowało, mnie Nona olała, odpisali że oni robią chusty budżetowe, więc niech się sama dogaduję ze sprzedawcą :/ Ale rachunku faktycznie i ja nie mam, może trzeba to zacząć zgłaszać nosimisie do skarbówki? Wtedy może by ich ruszyło trochę?
    01.2014 G., 03.2016 L.

  7. #27
    Chustonówka Awatar AniaJa
    Dołączył
    Feb 2017
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    44

    Domyślnie

    Inwyt tak, to bardzo miło z ich strony. Przecież też mogli mieć to gdzieś, jak Nona :/

    Jestem za tym, żeby to gdzieś pozgłaszać. Tylko gdzie się takie sprawy załatwia?
    F. VIII 2016

  8. #28
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Ja przypomnę ze nie ma obowiązku wystawiania rachunków i paragonów jeśli firma nie przekroczyła jakiegoś tam obrotu (nie pamiętam jaki dokladnie) - o ile się w przepisach nic nie zmieniło. Rachunek w takim przypadku wystawiany jest tylko na życzenie kupującego.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  9. #29
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    W regulaminie sklepu jest:

    1. dołączenia do zrealizowanego zamówienia, wysłanego do wskazanego miejsca wydania rzeczy wydrukowanych:


      1. dowodu zakupu, wzoru formularza odstąpienia od umowy.

        A dalej


        1. Zakupiony przedmiot umowy jest wraz z wybranym przez Kupującego dokumentem sprzedaży wysyłany wybranym przez Kupującego rodzajem dostawy do wskazanego przez Kupującego w zamówieniu miejsca wydania rzeczy





    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  10. #30
    Chustonówka Awatar AniaJa
    Dołączył
    Feb 2017
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    Ja przypomnę ze nie ma obowiązku wystawiania rachunków i paragonów jeśli firma nie przekroczyła jakiegoś tam obrotu (nie pamiętam jaki dokladnie) - o ile się w przepisach nic nie zmieniło. Rachunek w takim przypadku wystawiany jest tylko na życzenie kupującego.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Dianek dzięki. Ja się nie znam na takich rzeczach
    F. VIII 2016

  11. #31
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nathalia Zobacz posta
    W regulaminie sklepu jest:

    1. dołączenia do zrealizowanego zamówienia, wysłanego do wskazanego miejsca wydania rzeczy wydrukowanych:


      1. dowodu zakupu, wzoru formularza odstąpienia od umowy.

        A dalej


        1. Zakupiony przedmiot umowy jest wraz z wybranym przez Kupującego dokumentem sprzedaży wysyłany wybranym przez Kupującego rodzajem dostawy do wskazanego przez Kupującego w zamówieniu miejsca wydania rzeczy





    No jeśli mają w regulaminie to muszą dołączyć.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  12. #32

    Domyślnie

    Dostawałam z nosimisiow normalne paragony, ale to dawno temu było.





  13. #33
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Dianek regulamin sobie, a rzeczywistość sobie. Powinni potwierdzenie zamówienia przesłać na meila, a nie wysyłają, z paragonami to samo.
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

  14. #34
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2021
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja zamówiłam w kangurkowo i opłaciłam w piątek, na stronie podają 48h czas wysyłki, tymczasem status zamówienia na stronie to "oczekiwanie na wpłatę". Napisałam maila, dzwoniłam, pisałam na fb bo chciałam zmienić adres wysyłki bo już widzę że przed wyjazdem do mnie nie dojdzie a chciałam mieć nosidło na majówkę 0 jakiegokolwiek kontaktu telefon głuchy wiadomości też, czy ktoś się tym w ogóle sklepem zajmuje?? Zaczynam się martwić...

Podobne wątki

  1. Sklep Vatanai.cz
    Przez Anyczka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2015, 13:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •