Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Majteczki treningowe - jakie?

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Praga Południe (Kamionek)
    Posty
    183

    Domyślnie Majteczki treningowe - jakie?

    jakie majteczki polecacie? Chodzi mi o to, żeby były wygodne dla dziecka + choć trochę chłonne. Dla 2 latki.

  2. #2
    Chustomanka Awatar bafika
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Lubawa
    Posty
    809

    Domyślnie

    Przy kazdych majtkach treningowych przy calym siku bedzie przeciek. Kupilam chinki na allegro i troche zachowuja sie tak jakby w srodku byla wszyta folia - nie sa chlonne ale co nieco zatrzymuja.
    Bambino mio - te lubie, bo sa wygodne i cos tam pochlona bo w srodku jest grubsza warstwa niz w tych z allegro.
    Close pop-in - te chyba najlepiej zabezpieczaja, przy malym siku ubranie bylo suche, jedynie gumki byly wilgotne. Niestety cena jest duzym minusem, ja mam uzywki z przetarciami i nadal sa sprawne.
    Trenerki z pulu - te tez fajnie trzymaja w zaleznosci jaki i czy dolozysz wklad chlonny.

    Teraz jada do mnie majtki treningowe zoocchini, jak przetestuje to napisze.

    Edit
    Majtki treningowe zoocchini sa podobne do bambino mio, cos zlapia ale wiekszosc przepuszcza, za to sa z bardzo przyjemnej bawelny.
    Ostatnio edytowane przez bafika ; 08-01-2017 o 00:35

  3. #3
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    a ja ostatnio zamówiłam trenerki z opcją kieszonki, zeby w zalezności od potrzeb wkładac takie wklady jakie będą potrzebne, trenerki maja tez mokro od pupy
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  4. #4
    Chustomanka Awatar bafika
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Lubawa
    Posty
    809

    Domyślnie

    Plejady, u nas sie nie sprawdzily, bo Mlody nic sobie nie robil ze ma mokro, dopiero mokre ulubione rajstopki/spodenki dzialaly tak, ze sie przejmowal, ze musi je zdjac.

    Po dluzszym uzytkowaniu naszymi ulubionymi sa zoochini, bo wygodne, miekkie i wesole, bambino mio jak wyzej, a close za ciasne w udach, wiadomo maja trzymac siku ale syn nie chce ubierac nawet.
    Chinki z allegro leza na pupie beznadziejnie, pas do pepka, nie wiadomo gdzie przod i jakos na nie dla nas.

    Ciekawa jestem toots boots jak one ale my juz jestesmy po akcji wiec teraz czekac na czas coreczki odpieluchowania

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    mam po synku (i teraz już nawet po córce) takie
    http://pieluszkomania.pl/close-paren...ningowe-6.html
    i takie
    http://kangurkowo.pl/pl/pieluszki/75...tots-bots.html
    Bardzo dobra jakość, nie nieszczą się wcale (szczególnie Tots boots ) i jedno siknięcie wytrzymają, a dziecko poczuje (aczkolwiek w TB mało czuje).
    CP są bardzo delikatne (sama bym chciała takie majtki) i chłonne
    Natomiast najbardziej lubiłam zakładać dzieciom pieluszki formowane bez wkładu, albo zwykłe majtki i pilnować czasu na wysadzanie (przed spaniem, po spaniu, po piciu, po jedzeniu, po dłuższej zabawie, przed wyjściem z domu, po powrocie do domu)
    Bambino mio miałam jedne albo dwie sztuki dla synka i pamiętam, że nie byłam z nich zadowolona. W środku takie sztywne szeleszczące jakby cerata. Ale to było kilka lat temu więc może teraz inne są.
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 15-02-2017 o 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •