Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Jaki pasiak dla mnie? :p

  1. #1
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie Jaki pasiak dla mnie? :p

    Witajcie!

    jestem poczatkującą chustofanka bez jakiejkolwiek mozliwosci macania chust ( mieszkam tam, gdzie bociany zawracają) i dlatego potrzebuje Waszej pomocy.

    Mam bejbika- obecnie skończone 5 m-cy ponad 75 cm i ok 9 kg zywej wagi. Powoli zaczyna siadać.
    Posiadam także : kółkowa oppamamy oraz samoróbę a'la elastik.

    I BARDZO marzy mi sie pasiak - tylko jaki?
    Chodzi mi o zywe kolorki z odcieni brązu/pomarańczów/czerwieni/i innych zywych barw. Moge na takowe cudo wydac ok 200 zł
    i co wybrać?

    A może poczekać az bejbi usiadzie, mam nadzieje ze bedzie to lada chwila i kupić pasiastego miecia?

    Poradzcie prosze, bo kasa ulica nie chodzi a marzy mi sie coś ... pasiastego
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  2. #2
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Ja bym wzięła na Twoim miejscu Nati Savannę. Miętków nie lubię, chusta bardziej uniwersalna.


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Z tego, co piszesz, to mi wynika, że ma to być babylonia passion fruit

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Albo - nati sunset! TA chusta jest bardzo energetyzująca, ma ceglast brąz, pomarańczowy i żółty. Bardzo ładna jest. Mam też girasola koktail ogrodowy czy jakoś tak - ale on bardzo kolorowy jest i oprócz czerwieni ma jeszcze fiolety i zielenie

  5. #5
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    Hoppediz La Paz,braz z zoltymi i pomaranczowymi cienkimi pasami,jest na chustostraganie.

  6. #6
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie

    Kochane, nie chodzi mi tu o nazwe koloru - bo juz mase ich przeglądałam, cos sie wybierze, ale o łatwosć wiązania i dociagania

    nati
    girasol
    babilonia
    a może hop
    ... cos jeszcze znajde w tych przedzialach cenowych?
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  7. #7
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie

    Elbazetko - własnie tak nad tym myslę... ale może Nati lepszejsza?

    No nie wiem, nigdy prawdziwej chusty w rękach nie miałam
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  8. #8
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    Mialam hoppka bardzo dlugo i sobie go chwalilam,chusta wybacza bledy w wiazaniu,dobrze nosi i mnie sie podoba.Moze do najcienszych nie nalezy,ale moim zdaniem hoppki to dobre chusty w tej cenie.W nati niestety jeszcze nie mialam przyjemnosci.Wybierz ta,ktora ci sie bardziej podoba.

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Elizabetka ma rację - wybierz, co sie Tobie najbardziej podoba kolorystycznie. Poza tym każda ma swoje preferencje i każdej lepiej się dociąga co innego. Te wszytskie chusty są porównywalne w dociąganiu. Nie powiem, która nosi najlepiej, ale mówi się, że cieńsze noszą gorzej - tutaj najcieńszy jest girasol.

  10. #10
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o ten przedział cenowy, to ja bym wzięła Neobulle (Lola chyba jest brązowo-pomarańczowa).
    A jeżeli żadnej tkanej jeszcze nie próbowałaś, to każdą będziesz pozytywnie zaskoczona, więc kup tą, która Ci się najbardziej podoba.


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  11. #11
    Chustonoszka Awatar agar72
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Świdnica
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joawoj Zobacz posta
    Ja bym wzięła na Twoim miejscu Nati Savannę. Miętków nie lubię, chusta bardziej uniwersalna.
    Polecam Nati Savanna

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •