Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co się lepiej sprawdzi???

  1. #1

    Domyślnie Co się lepiej sprawdzi???

    Mam dylemat zamierzam kupić sobie otulacz wełniany Puppi i taki jaki chce jest na rzepy,a ja chcę na napy ale z napami jest tylko z system SIO. Jest jakaś znacząca różnica w użytkowaniu otulacza SIO,a normalnym otulaczem?? Czy te napki nie uwierają?? Jak to jest z tymi wkładami??? Dziękuje za odpowiedzi

  2. #2
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Nie uwierają.
    Ja tam wolalam napy.
    Rzepy po jakimś czasie sie wyrabiają i obłażą klaczkami.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Ja mam otulacz puppi wełniany na napy bez sio (normalny), kupowałam go wiosną. Nie robią już takich?

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Ja we wszystkich rodzajach pieluch wole napy


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  5. #5
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    U mnie tylko napki się sprawdzają, młody bardzo szybko nauczył się rozpinać rzepy :/
    SIO nie jest moim ulubionym typem pieluszki, bo nie dość, że trzeba mieć odpowiednie wkłady (lub inne dobrane wg szerokości z tyłu i bardzo uważać, by się one nie przesunęły i nie odkryły napek). Poza tym SIO narzuca konkretną grubość pieluszki na tyłeczku, czego nie lubię. Młody, jak to chłopak, sika tylko z przodu i zawsze, zawsze wkład na tyłku był suchy. Przez co wkłady układałam na "grubo z przodu", a na tyle była tylko jedna warstwa np wkładu długiego. Przed ubrudzeniem otulacza dwójką chronił go wkład sucha pupa milovii (bo szeroki) lub papierek. Przy okazji dupka w takim przypadku wyglądała dość zgrabnie.

    I jeszcze- mam SIO od Mommy Mouse i niestety nie jest to dla mnie najlepszy wybór, właśnie ze względu na to, że niepotrzebnie powiększa kuperek.

    Także z mojego doświadczenia wynika, że ani rzepy, ani SIO nie są najlepszym wyborem.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  6. #6

    Domyślnie

    Też wolę na napy. Wszystkie kieszonki i formowanki mam na napy. Chodziło mi o te napy w środku otulacza. Chora jestem na ten otulacz w kolorze dyni,a on w opisie jest na rzepy... Jeszcze mnie nurtuje... Moja Buba ma 3 miesiące i waży prawie 7 kg zastanawiam się jakie wkłady kupować eski jeszcze czy już może same emki i elki.Eski mi się nie roluja w kieszonkach,a emki czesto. Ja sie dopiero zaczelam bawic w wielopieluchowanie. Czy ta pupa ma byc taka potezna z dwoma wkladami???

  7. #7
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Wiesz, dzisiaj jest to w sklepie Puppi, jutro nie ma a pojotre jest już co innego. Mają i szyją bez SIO na rzepy też, napisz do producenta i się dogadajcie - powie Ci kiedy i co będzie. Wszystko jest raczej tylko jest taki popyt, że nie zawsze wszystko jest w sklepie.

    Ja nie lubię rzepów, nie są mega sztywne, ale nie takie mięciusie jak np. Mommy Mouse, Kokosi, Magabi. Wolę napki - ładniej się wg mnie układa otulacz. Plusy rzepów to szybkość zakładania, przy uciekającym dziecku .

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


Podobne wątki

  1. lepiej późno niż ...
    Przez firANKA w dziale Kim jesteś? Jak TO się zaczęło?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 15:35
  2. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 14:07
  3. polar, co pod, czy mój pomysł się sprawdzi
    Przez Foxy Lady w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-11-2009, 10:31
  4. according to Jim/Jim wie lepiej
    Przez rzufik w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 11:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •