Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Kangurek a.... wiązanie buta:)

  1. #1
    Chustonówka Awatar Ditta
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    26

    Domyślnie Kangurek a.... wiązanie buta:)

    Hej dziewczyny! Mam śmieszne ( ?) pytanie: jak sobie radzicie z rozwiązanym butem podczas spaceru z chuściochem? Wczoraj taka sytuacja: but rozwiązany, spacer w parku, wózka brak, bo po co wózek, jak chusta? Wywiązanie nic nie da, bo bobasa (2 msce )nigdzie nie odłożę, zwłaszcza, że po deszczu mokro....Ostatecznie poprosiłam przechodzącą panią, ale było mi okropnie głupio...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,865

    Domyślnie

    Ja sobie po którymś takim razie kupiłam wsuwane buty sportowe, tzn. takie salomony z zaciąganymi sznurówkami, one się nie rozwiązują
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  3. #3
    Chustonówka Awatar Ditta
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AlicjaR Zobacz posta
    Ja sobie po którymś takim razie kupiłam wsuwane buty sportowe, tzn. takie salomony z zaciąganymi sznurówkami, one się nie rozwiązują
    Chyba też tak będę musiała zrobić ☺️


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    kwestia wprawy albo sie rece wydluzaja albo co - pozniej nawet czapke dziecieciu siedzacemu na plecach ubierzesz!

    a teraz praktycznie - sprobuj oprzec noge o cos - o lawke np. albo kucnij i 'na czuja' zawiaz. jak sie da usiasc na czyms to mozna tez noge na noge zalozyc i tak probowac. a buty wsuwane sa the best tak czy siak
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #5

    Domyślnie

    Przeważnie siadam na czymś, nogę zakładam na kolano drugiej nogi i zawiązuję. Tak jak w ciąży
    To jeszcze taki mały OT. Którejś pięknej niedzieli wybraliśmy się na rodzinny spacer. Mąż wziął Małą w nosidło, idziemy, no i rozwiązał mu się but, oparł nogę o parkan i pięknie poprosił, żebym mu zawiązała sznurówki. Kucnęłam i wiążę.. Akurat wymijało nas "starsze" małżeństwo z kilkunastoletnimi dziećmi. Tan Pan widząc naszą "scenkę" (chyba nie zauważył Małej w nosidle), mówi do swojej Małżonki: "O, widzisz, to jest dobrze wychowana żona!"

  6. #6
    Chustonówka Awatar Ditta
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez niechbendzie Zobacz posta
    Przeważnie siadam na czymś, nogę zakładam na kolano drugiej nogi i zawiązuję. Tak jak w ciąży
    To jeszcze taki mały OT. Którejś pięknej niedzieli wybraliśmy się na rodzinny spacer. Mąż wziął Małą w nosidło, idziemy, no i rozwiązał mu się but, oparł nogę o parkan i pięknie poprosił, żebym mu zawiązała sznurówki. Kucnęłam i wiążę.. Akurat wymijało nas "starsze" małżeństwo z kilkunastoletnimi dziećmi. Tan Pan widząc naszą "scenkę" (chyba nie zauważył Małej w nosidle), mówi do swojej Małżonki: "O, widzisz, to jest dobrze wychowana żona!"

  7. #7
    Chustonówka Awatar Ditta
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    26

    Domyślnie


  8. #8
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,984

    Domyślnie

    Ja zakładałam wysoko nogę na udo drugiej (coś a la kwiat lotosu), trochę z boku wychodzi kokardka


  9. #9
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    Miałam taki sam kłopot we wtorek

    CERTYFIKOWANY instruktor masażu SHANTALA
    Doradca noszenia ClauWi®


    W:10.09.2008
    J:18.10.2012
    K:15.06.2016

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Kazałam delikwentowi stanąć na ławce/jakimkolwiek podwyższeniu i kucałam

    edit: a jeśli chodzi o własnego buta, to robiłam to zupełnie normalnie. Moja córka, jeśli nie spała, to jeszcze się cieszyła z tych akrobacji
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  11. #11
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,919

    Domyślnie

    Wszystkie powyższe sposoby przetestowalam, buty wysuwaną the best, rzepy też są super, bo nogę zginął do tyłu, sięgam ręką i tylko cyk bez patrzenia

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



Podobne wątki

  1. Kangurek do oceny
    Przez Ola D. w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-11-2014, 23:50
  2. Kangurek do poprawy
    Przez bajaderka w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 21-11-2014, 12:13
  3. Kangurek
    Przez jadwigienka w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 22:18
  4. Kangurek
    Przez agaja w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-07-2010, 10:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •