Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Samodzielna obsługa kurtki do noszenia - wiązania na plecy

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie Samodzielna obsługa kurtki do noszenia - wiązania na plecy

    Hej dziewczyny,

    macie może jakieś patenty na samodzielną obsługę kurtek do noszenia w opcji na plecach? Mam Projecto LL, wszystko fajnie, panel na plecy jest, ale jak to wyregulować jak dzieć na plecach? Tak, żeby nie miała dziury pod szyją niweczącej całe docieplanie kurtkowe. Jak kaptur założyć? W tej kurtce nawet z przodu wydaje mi się jakaś lipna góra panelu, dziura jest albo przy dziecku, albo u mnie pod szyją, kaptur ciągle spada, a z tyłu nie wiem w ogóle jak to "obsłużyć"

    Ja najczęściej wychodzę sama z dwójką, jeszcze tandemu w kurtce nie próbowałam, ale to właśnie przez te plecy. Pewnie starszak sam by sobie kaptur założył, ale już ściągnąć gumkę na górze niekoniecznie. Do pomocy żeby dopatulić malutką jak jest na plecach też 2,5-latka nie zatrudnię.

    Może ktoś to ma opracowane i się podzieli Czy kurtki są robione z założeniem że chusto-mamy chodzą stadami i ktoś zawsze pomoże? A może jakaś inna kurtka ma to dobrze rozwiązane?
    01.2014 G., 03.2016 L.

  2. #2
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,906

    Domyślnie

    A drugiego panelu próbowałaś (tego bez kaptura)?


  3. #3
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    Jak dla mnie kaptura na plecach są nieprzydatne. Te z przodu też, ale tu przynajmniej widze możliwość użytkowania.
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  4. #4
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    ja mam Twiggę i po kilku próbach udawało mi się w zeszłym sezonie samodzielnie założyć kurtkę z córką na plecach. Problem bywał jedynie z czapką ale tu się super sprawdza kominiarka...
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Ja kurtkę mogę założyć, ale wtedy jest taki luz dookoła szyjki że nie ma to żadnego sensu. Dziś ściągnęłam przed włożeniem, to nie mogłam przecisnąć przez główkę, bo jest za sztywna ta gumka, musiałam poluzować do wkładania, więc oczywiście - dziura. Dałam komin od polara (którego swoją drogą w ogóle na plecy założyć nie mogę) i wyszliśmy, ale jak będzie porządny mróz, to tak się nie da.
    Zulam, faktycznie ten tylny panel jest bez możliwości doczepienia kaptura, akurat na deszcz zawsze z przodu brałam na razie, to nawet nie spojrzałam że się nie da tam doczepić, to nie wiem jak na śnieg czy deszcz wyjdziemy już w ogóle. Ale dziewczyna już mi nie chce z przodu siedzieć, wyłazi niemal sama, więc muszę jakoś te plecy ogarnąć. Nie mogę za każdym wyjściem wyglądać czy dozorczyni zamiata przed klatką i nam się ubrać pomoże
    01.2014 G., 03.2016 L.

Podobne wątki

  1. Najładniejsze kurtki do noszenia
    Przez Lotna w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 375
    Ostatni post / autor: 30-08-2017, 19:05
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-08-2016, 07:44
  3. czeskie kurtki do noszenia dzieci
    Przez bohemka w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 21:39
  4. Ubieranie kurtki do noszenia na plecach
    Przez Anduina w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-12-2014, 14:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •