Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kieszonki wąskie w kroku ALE z przeszyciami???

  1. #1
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie Kieszonki wąskie w kroku ALE z przeszyciami???

    No właśnie, istnieją w ogóle takie?
    Córka ma taką budowę,ze nasze kochane Milovie nijak nie pasują.
    Pasują za to kieszonki Kokosi bez przeszyc ale ja nie potrafię ich nakładać żeby nie przeciekały
    Czy Kokosi z przeszyciami sa waskie?
    A może jakaś inna firma takie na w ofercie?
    Mamy szczuplaczkow zdradzcie jakich kieszonek używacie...
    Chuścioszek czerwiec 2013 Chuścioszka - kwiecień 2015 i mały Ktoś - lipiec 2017

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    na stronie babyetta był film jak zakładać kieszonki bez przeszyć - naprawdę da się to zrobić dobrze
    a co do innych to Agis szyje na zamówienie co tam się chce tyle że waskie z przeszyciami też mogą się niesprawdzić więc jak coś to z 2 na testy

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Kieszonki polecam Babyetty. Bez przeszyć to kompatybilna jestem tylko z Babyettą. Za cholerę nie potrafiłam upchnać polarku w Kokosi, Ekomajtach i w Agisowych właśnie. Innych aż się boję próbować


  4. #4
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Mogę jutro zmierzyć Kokosi z przeszyciami. Wg mnie dość wąskie są, na pewno węższe niż milovia (a przynajmniej tak mi się wydaje). Bez przeżyć mam Kokosi z coolmaxem i zakłada się świetnie. Babyetty tez mam bez przeszyc i na Stasiu zawsze mi ciekły, a teraz na Heli leżą jak ulał i żadnych przecieków
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  5. #5
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie

    To jakbyś mogła, to byłoby super.... I długość też, bo np. formowanki Kokosi są dla nas krotkawe, rowek dziecku wystaje
    Czyli powinnam spróbować Babyetty bez przeszyc powiadacie. A jak wciagacie na pieluchę legginsy albo rajstopki to też nie cieknie?
    Chuścioszek czerwiec 2013 Chuścioszka - kwiecień 2015 i mały Ktoś - lipiec 2017

  6. #6
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Kokosi mam różne i jedne są węższe inne szersze... Chyba zależy kiedy szyte, ale generalnie węższe niż np.ecodidi.
    Formowanki Kokosi krótkie.?? Hmm. To też się krój musiał zmienić, bo te co ja mam, z 2013, są najdłuższe jakie miałam. Ecodidi formowanki bambusowe są bardzo długie.
    I w temacie,
    Elinn a używasz kieszonek bez przeszyc po długości już rozpiętych na maxa i mimo to Ci przy nóżkach przeciekają?
    Mnie się to zdarzało przy zmniejszonym rozmiarze, bo ten polarek siłą rzeczy gdzieś się tam zwija, ale jak rozpięte na maxa to nigdy nie przeciekły. Wkład dobrze chłonny? Nie przecieka wkład poprostu? Przeróżne firmy mam..
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  7. #7
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie

    no właśnie teraz kombinuję z różnymi wkładami, moze to wina mikrofibry - córka większy sikacz niż syn, więc może powinnam wkłady z bambusa dawać? Testy trwają
    Tak czy siak 99% moich pieluch to szerokie kieszonki z przeszyciami, bo tylko takie u syna się sprawdzały. A teraz zupełnie innej budowy mam dziecię i już nie wiem co robić
    Chuścioszek czerwiec 2013 Chuścioszka - kwiecień 2015 i mały Ktoś - lipiec 2017

  8. #8
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    A ja polecam szczerze na drobnopupne glizdy kieszonki charlie banana. To taki mniejszy os, megazgrbnie leżą na pupie i można regulować gumki.
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    ja mam babyetty bez przeszyć i nie używamy, bo przeciekają. u agis możesz zamówić, co chcesz.mam jedną kieszonke od niej wąską,lecz z przeszyciami, bardzo zgrabną - ma po prostu chyba 13 cm w kroku zamiast 15 czy jakoś tak

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Podsumowując - każdemu pasuje co innego

    A co do BY bez przeszyć jeszcze nie ubierałam rajstop czy leginsów i póki co nie narzekam. A spięte na długości mam prawie na maksa (na 3 napki z 4 dostępnych).


Podobne wątki

  1. Wolicie kieszonki z przeszyciami czy bez- dlaczego?
    Przez kasikader w dziale Pieluchowanie niemowląt
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 11:14
  2. które pieluszki sa wąskie w kroku?
    Przez Nata w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 20:11
  3. Kieszonki z przeszyciami
    Przez Przytulia w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 13:06
  4. wąskie chusty
    Przez IzaBK w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-06-2010, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •