Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: w chuście tylko spać

  1. #1

    Domyślnie w chuście tylko spać

    Czy 4 miesięczne niemowlę moze sie przyzwyczaić tylko do usypiania w chuście zawsze nosze około południa w czasie drzemki w elastycznej tak robiłam od początku spi bardzo ładnie i spokojnie jak chce ja włożyć do chusty podczas popołudniowego czuwania juz nie jest taka zachwycona czy to minie czy moze zmienić chustę i pozycje myślałam o kółkowej gdyż niedługo chce kupić nosidło głownie ze względu na noszącego tatę a trochę mi szkoda kasy na kolejne chuste dzięki początkująca chustujaca mama

  2. #2
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Tak małe dziecko chyba jeszcze się nie "przyzwyczaja" do konkretnych rzeczy. Natomiast faktycznie może być, że jeśli ma ochotę na aktywność, na przykład na podłodze, na macie, i nie jest śpiąca, a Ty akurat ją zamotasz w chustę, to może się buntować. Druga sprawa, to generalnie dzieci popołudniu są bardziej marudne, więc to może nie tylko kwestia chusty, tylko w ogóle.
    Elastyka polecam zamienić na tkaną, a z nosidłem się wstrzymać aż dziecko będzie samo siedzieć, czyli jeszcze kilka miesięcy. Tata tez może chustować z powodzeniem Tu znajdziesz wiele na to przykładów.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za odp generalnie nie mam nic przeciwko aby moja mała zasypiała w chuście gdyż uwielbiam ja mieć przy sobie ale chciałbym ja mieć jeszcze więcej w chuście stad to pytanko w takim razie spróbuje noszenia w okresach czuwania o innych porach dnia

  4. #4
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,894

    Domyślnie

    tak, może, mój syn tak miał, z czasem mu przeszło
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

Podobne wątki

  1. W chuście odwraca sie tylko na prawo.
    Przez Olapio w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 02:17
  2. Nie chce spać...w chuście!!!-ale w mejtajku TAAAK:)!!!!
    Przez skybear w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 16:04
  3. Warszawskie ZOO - tylko w chuście ;-)
    Przez Budzik w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-06-2008, 13:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •