Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Wrap Tai Lenny Lamb

  1. #1
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie Wrap Tai Lenny Lamb

    Czy ma ktoś może i mógłby zdać relacje z noszenia?

  2. #2
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Mam wlasnie na testach jak się zbiorę w sobie, to dziś wieczorem napiszę recenzję.
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  3. #3
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lina Zobacz posta
    Mam wlasnie na testach jak się zbiorę w sobie, to dziś wieczorem napiszę recenzję.
    Czekam w takim razie

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Wyciągam, bo są teraz w promocji 25% i kusi, żeby wypróbować. Ktoś coś napisze? Jak się to nosi?

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Leszno Rawicz
    Posty
    2,046

    Domyślnie

    Fajnie sie nosi! Dla mnie o wiele lepiej niz w zwyklym mt. Noszac z przodu mozna rozlozyc poly na ramionach i wtedy sie nic nie przesuwa i dodatkowo rozklada ciezar. Pozniej mozna tez rozlozyc pasy na pupie i znow namy dodatkowe odciazenie.
    Noszac na plecach mozna wykonczyc wezlem tybetanskim.
    Dla mnie bardzo fajne, podobalo mi sie do tego stopnia ze szylam pozniej wieksze

    Dla mnie sa dwa minusy.
    - panel w mini jest maly, na krotko starcza
    - wydaje mi sie ze miedzy warstwami chusty na panelu cos jest wszyte, przez co nie jest on tak miekki jak chusta. Szyjac samemu nie dawalam nic pomiedzy warstwy chusty i lepiej otulalo dziecko

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    Też mam ogólnie fajne ale dla mnie pasy zdecydowanie za długie. Ciągną się po ziemi trzeba kilka razy wiązać

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, sama jeszcze dopiszę, jakby ktoś kiedyś szukał, bo właśnie zakupiłam. Mały jeszcze za mały na nosidło, więc tylko przymierzyliśmy. I tak: panel faktycznie malutki, dla mnie na razie plus, bo mam drobne dzieci, pasy bardzo długie, bez żalu je skrócę. Dla mnie bardzo wygodne, ładnie wygląda i daje uczucie komfortu rozłożenie pasów na ramionach. Na pleckach dziecka pasów nie rozkładam, bo mi się to akurat nie podoba. Panel jest z zaszewkami, fajnie wyprofilowany, dobrze otula dziecko, ma delikatne wypełnienie przy nóżkach. Chętnie będę w nim nosić

  8. #8
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ja też dołączam do fanek wrap tai. Bardzo lubię to nosidło. Mam todler ale leci do mnie mini. Myślę że to dobra alternatywa dla chusty, łatwiej go założyć plus te szerokie pas/poły jak w chuście, które dają dodatkową stabilizację boczną, ważną zwłaszcza przy mniejszych dzieciach. Plusem jest też brak klamer, zapięć i innych plastików, których ja np w noszeniu nie toleruję w ogóle.
    Fajnym pomysłem jest też wywinięcie pasów w motylki jak przy kangurku. Jest to jedyne nosidło w jakim noszę bo te wszystkie klamry i pasy są nie dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 12-02-2018 o 16:27

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    87

    Domyślnie

    właśnie szukam czegoś w rozmiarze toddler, jakie to jest ładne, mamru

  10. #10
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję! Bardzo lubię to nosidło. Mam do niego sentyment bo wygrałam go w konkursie. W międzyczasie dotarł do mnie wrap mini i on jest lepiej dopasowany dla mojego roczniaka.

  11. #11
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    mamru, a według Ciebie którą wersję bardziej się opłaca kupić mini czy toddler dla roczniaczki waga prawie 10kg? Bo jednak chciałabym żeby na dłużej starczyło i tak dumam czy opłaca się mini brać. Jak Ci się nosi w toddler?

    A tak w ogóle to piękne te nosidło, super wyglądacie!


    ed.
    dobra przeczytałam raz jeszcze i wychodzi, że chyba jednak toddler lepiej w moim przypadku brać.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  12. #12
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    eM mój synek też marcowy. Nosimy się w mini. Wiesz co jeśli chcesz to Ci wyśle oba i sobie pomierzysz w którym Wam wygodniej. Wyślij mi dane na priv

  13. #13
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    mamru dziękuję, napisałam pw
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  14. #14

    Domyślnie

    Cześć wszystkim. Mamy 4 miesięcznego synka, który wazy trochę ponad 8kg. Ciężko juz nam, szczególnie żonie. Mamy chustę do noszenia ale żona jest na tyle drobna, że jej ciężko ją wywiązać. Myśleliśmy o Lennylamb wrap tai bo poleciła nam go znajoma. Zastanawiamy się, czy aby na pewno będzie odpowiednie dla dziecka, które jest ciężkie, nie trzyma jeszcze dobrze główki. Mały jest też długi.
    Będę wdzięczny za opinie.

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Hej

    Jaką macie chustę? 8kg to już konkretny ciężarek, może macie za cienką albo niezłamaną?
    wrap tai będzie super, kiedy dziecko usiądzie samo z czworaków, a na razie poszukajcie doradcy, który nauczy Was motać chustę, bo sposób i jakość wiązania też robią różnicę. Pozdrawiam jako drobna kobietka, która nosiła i dobijające dwóch dych przedszkolaki


    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-11-2008, 21:12
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-11-2008, 10:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •