Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: wątki przeczytane/nieprzeczytane

  1. #1
    Chusteryczka Awatar andziulindzia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,795

    Domyślnie wątki przeczytane/nieprzeczytane

    W większości for jeszcze nie przeczytane przeze mnie wątki forum samo z siebie zaznaczyło mi jako przeczytane. Nie wszędzie ale dotyczy to większości nowych wątków i postów. Czy to się da naprawić?
    I zauważyłam jeszcze, że jeśli piszę posta jako ostatnia w wątku, wyślę go i wyjdę z wątku to wątek i moja odpowiedź zaznacza mi się jako nieprzeczytana. Hmmmm..... Mam nadzieję, że jasno tłumaczę
    Moje ulubione ekoforum

    tylko nudne kobiety mają nieskazitelne czyste domy

  2. #2
    Chusteryczka Awatar andziulindzia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,795

    Domyślnie

    Podnoszę, bo forum nadal samo z siebie odznacza mi wątki jako przeczytane choć do nich nie zaglądałam. Na niektórych forach wszystkie są odznaczona a na niektórych wybiórczo Da się coś z tym zrobić?
    Moje ulubione ekoforum

    tylko nudne kobiety mają nieskazitelne czyste domy

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andziulindzia Zobacz posta
    Podnoszę, bo forum nadal samo z siebie odznacza mi wątki jako przeczytane choć do nich nie zaglądałam. Na niektórych forach wszystkie są odznaczona a na niektórych wybiórczo Da się coś z tym zrobić?
    i nie pokazuje "nieprzeczytanych" gdy klikam na "nowe posty" pokazuje tylko mały wycinek z tego co nieprzeczytałam

  4. #4
    Chustomanka Awatar marjanna.b
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Aba, Nigeria
    Posty
    837

    Domyślnie

    Potwierdzam.
    Do szału mnie to doprowadza (z resztą gdzieś już też o tym pisałam...)

    m.
    Ejike (2005) & Ada (2008) & Chidimma (2014) & Erinma (2016) & Ndubuisi (2018)




  5. #5
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    małe wyjście z tej sytuacji znalazłam - w szybkim menu są "dzisiejsze posty" - pokazuje te i czytane i nieczytane... dzięki temu łatwiej się rozejrzeć co i jak ale nie rozwiązuje zupełnie sytuacji

  6. #6
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    22,012

    Domyślnie

    A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???


  7. #7
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Też mnie to strasznie denerwuje. Coś chyba jest nie tak bo raz odznacza, a raz nie, tak zupełnie samo z siebie.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  8. #8
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie

    zulam A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???
    trzeba wejść w panel użytkownika i kliknąć po prawej na swój nick i tam w statystykach jest "Znajdź wszystkie posty, których autorem jest.."
    Ale to i tak inaczej niż w starym..

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Fiona
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,818

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zulam Zobacz posta
    A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???
    jest
    na górze masz szukaj, klikasz i rozwija się okno, klikasz w zaawansowane wyszukiwanie i potem wpisujesz swojego nicka w miejscu nazwa użytkownika, klikasz szukaj teraz i otwierają się Twoje postynie takie to trudne, i sama to odkryłami duma jestem

  10. #10
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    22,012

    Domyślnie

    Dzięki, to forum jest prawdziwie zamotane


  11. #11
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zulam Zobacz posta
    A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???
    A ja odkryłam coś takiego:
    Watki, w których napisałam posty zaznaczyły mi się jako "subskrybowane" jakimś zielonym (sic!) znacznikiem. I jak weszłam do panelu użytkownika to było duże okno (z tych głównych, pod wiadomościami chyba) z nowymi postami w watkach subskrybowanych.
    Chyba.
    Dokładnie jeszcze tego nie sprawdzałam i nie testowałam. Ale to by rozwiązywało dość prosto sprawę.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  12. #12
    Chustofanka Awatar Weraho
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    329

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez a.szrek Zobacz posta
    jest
    na górze masz szukaj, klikasz i rozwija się okno, klikasz w zaawansowane wyszukiwanie i potem wpisujesz swojego nicka w miejscu nazwa użytkownika, klikasz szukaj teraz i otwierają się Twoje postynie takie to trudne, i sama to odkryłami duma jestem
    Całkiem proste . Ale dzięki- lepsze to niż nic. Pierwszą rzeczą, którą zawsze robie to sprawdzam posty w których pisałam i szybki dostęp do tej funkcji byl bardzo przydatny. Trochę dobijają mnie te zmiany na forum
    Pochodzę wściekła pzrez kilka dni i przywyknę pewnie
    Mama Marysi, Zosi i Michałka

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andziulindzia Zobacz posta
    Podnoszę, bo forum nadal samo z siebie odznacza mi wątki jako przeczytane choć do nich nie zaglądałam. Na niektórych forach wszystkie są odznaczona a na niektórych wybiórczo Da się coś z tym zrobić?
    Coś mi przyszło do głowy, pomóżcie mi to sprawdzić. Czy nie jest tak, że wątki z nowymi postami są pogrubione tylko przez określoną ilość czasu (kilka godzin)? Bo np. te z godziny 9.00 są już zwykłą czcionką, a te z 10.00 i później nadal są pogrubione. Może o to w tym chodzi i wystarczy zmienić coś w ustawieniach.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  14. #14
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    u mnie jest tak, że watki nieprzeczytane pokazują mi się tylko od ostatniego logowania- jeśli nie przecztam i mnie wyloguje to przy ponownym logowaniu wszystko mam zaznaczone jako przeczytane...
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Faktycznie jest tak jak piszesz. Tylko jest jeden mały szczegół - wątki pogrubione zawierają posty nowe, a nie nieprzeczytane. Może w tym tkwi problem.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  16. #16
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Unhappy wszystkie tematy przeczytane


    Nie wiem o co chodzi ale od wczoraj jak wchodzę na forum wszystko mam jako przeczytane

  17. #17
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Coś jest nie tak na forum z odznaczaniem tematów przeczytanych - dużo dziewczyn zgłaszało, że np czytają temat a on ciągle nieprzeczytany, albo właśnie się wszystko jako przeczytane odznacza... Na pewno jeżeli się wylogujesz, to wracasz do forum przeczytanego
    I to chyba nie zależy od ustawień w panelu użytkownika...

  18. #18
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    I knoci mi się z odznaczaniem wiadomości w poczcie, często widnieją jako nieprzeczytane chociaż są przeczytane.

  19. #19
    Chustoguru Awatar Iwka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    9,881

    Domyślnie

    No właśnie, a da się coś z tym zrobić? Wchodzę np na moment na forum, przeczytam jeden watek a pozostałe i tak mi się następnym razem pojawią jako przeczytane Przeszkadza mi to
    Co dwa lata przewrót świata
    my - lipiec 2006, Zosia - luty 2008, Joasia - styczeń 2010, Aleksandra-Salamandra - marzec 2012, Synek-Krztynek Antoś - marzec 2014
    "Hodowla młodych hobbitów wymaga wielkiej ilości paszy" J.R.R.T.

  20. #20
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Byłoby super, gdyby dało się to naprawić Ja też bardzo tęsknię za działającym oznaczaniem nieprzeczytanych postów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •