Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: womar eco 2 design a womar zaffiro n22

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    1

    Domyślnie womar eco 2 design a womar zaffiro n22

    Witam serdecznie,

    Które z nosideł (w temacie) uważacie za lepsze? Jakie są według Was znaczące różnice? Będę wdzięczna za pomoc

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    1

    Domyślnie

    Też jestem ciekawa opinii osób bardziej wtajemniczonych
    Ja co prawda jestem szczęśliwą posiadaczką Tuli, ale znajoma, która szuka czegoś w bardziej przystępnej cenie, pytała właśnie o womar zaffiro n22 i nie potrafiłam jej podpowiedzieć czy to prawdziwe ergonomiczne nosidło, czy jednak wisiadło.
    Na moje oko pozycja dziecka jest prawidłowa, ale może ktoś kto miał okazję je używać sie wypowie.

  3. #3
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,590

    Domyślnie

    W bardziej przystępnej cenie polecam uszyć, np. u Pathi. Za nosidło XXL (dla wysokiej 3,5 latki) zapłaciliśmy 250zł, a szczerze mówiąc wydaje mi się, że ma sporo ciekawsze rozwiązania niż tula.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    Ja mam womar eco 2 i wydaje się przyzwoite, pozycja jak to w nosidle, nigdy to samo co w chuście, ale jest ok, wykonanie porządne, tylko pasy naramienne dla mnie za długie, mogli by zrobić mocniej skracalne. No i za małe już na jedynego nosidłowego mojego dziecia, więc sprzedać chcę Tego drugiego nie miałam okazji próbować, więc nie powiem nic o nim.
    01.2014 G., 03.2016 L.

  5. #5

  6. #6
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    zaffiro to chyba nie jest nosidło ergonomiczne. ma sztywne plecki. i wbrew temu co pisze producent nie ma szans żeby zagłówek podtrzymał główkę dziecka.
    na zdjęciach pozycja dziecka nie jest prawidłowa. czy da się uzyskać prawidłową to nie wiem, trzeba by dziecko wsadzić i ułożyć. ( chodzi o to że nóżki są jednak zbyt szeroko i pupa jest wyżej niż kolanka a powinna być niżej i kolana powinny być lekko skierowane do noszącego.
    pominę milczeniem kwestię że proponowane jest dla dziecka od 4 miesięcy (! nosidło jest dla dziecka siedzącego samodzielnie więc 4m to jakieś 5% może siedzi albo i nie) 3 latek w to nie wejdzie bez szans. i noszącemu wygodnie nie będzie. a i nosidło miękkie nie powinno mieć nic między noszącym a dzieckiem a tu jakaś uprząż tam idzie.
    no i 100% poliester a w środku 56%

    eco testowałam i było w miarę ok chociaż coś tam mi przeszkadzało. był watek testowy womar eco. może w archiwum jest. było tam sporo opinii.
    edit: już wiem co mi przeszkadzało ta "uprząż wewnętrzna" ale można ja wyciąć albo nie zapinać po prostu.
    Ostatnio edytowane przez panthera ; 18-02-2017 o 16:58
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    dzieki za odp., wątku testowego womar eco nie znalazłam...

Podobne wątki

  1. womar chusta wiązana
    Przez Kanga w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 98
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 15:15
  2. chusta tkana womar
    Przez Liv w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 00:53
  3. chusta-womar co sądzicie
    Przez dominika79 w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 08:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •