Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Zestaw dla niezdecydowanych.

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Chusty poleciały wczoraj do Krychy.
    Tak naprawdę udało nam się zamotać tylko kółka, i to na krótko, bo młodej bardzo sinieją nogi w chuście już po chwili,niezależnie od wiązania. W kółkach udało się to odwlec przynajmniej na 15 min. Przy pierwszym dotyku ta wełna wydawała się strasznie szorstka, całkiem inna niż te merynosy, które miałam. I nieco węższa niż moja lf. Ale motałam się jak złoto zdecydowalam,że sprzedam moje bawełniane kółka i kupię jakieś z wełną bo zamotaly sie prawie same,a młodej było wyraźnie wygodnie
    jakość wiązania nie powala,ale tylko takie zdj udało się zrobić z marudą poszczepiennym
    zawiodłam się za to na Leosiu - w mojej pamięci utrwalił się jako mięciutka kaczuszka, ten wymaga chyba jeszcze trochę pracy...A myślałam, że one są miękkie od nowości przymiarki potwierdziły, że dl. 3,6 na kangurka i pp byłaby duuzo wygodniejsza niż to 4,2, które mam.

    Dziękuję bardzo za możliwość pomacania nowych chust, poeksperymentowania z długością i składem pomysł świetny!
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Chusty u mnie, ale jeszcze nie miałam nawet czasu wymacać


  3. #23
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,478

    Domyślnie

    Chusty przekazałam wczoraj Shrimpmum.

    Wypowiem się jako początkująca, więc z góry przepraszam za ewentualne fopa
    Faktycznie długość 3,6 idealna do kangurka, chociaż chusta trochę twarda - nie rozumiem zachwytów nad nią (nie w tym wątku, tak ogólnie). Moja od nowości (styczeń 2016) LL bawełna jest bardziej miękka chociaż nie motamy się za często (a szkoda)
    Wełna trochę gryząca ale przyznaję że łatwo mi się ją motało, a był to nasz pierwszy raz kółkową.
    Nati piękny kolor ale tylko pomacałam i pooglądałam bo wiązanie mogło by się źle skończyć bo mam na stanie pięknego długowłosego jasnoszarego kota który ucieka na widok szczotki.
    Elastyka tez tylko pomacałam bo nawet nie wiem co miałabym z nim zrobić.

    Dziękujemy za możliwość pomacania i przetestowania
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 10-08-2016 o 09:02


  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    673

    Domyślnie

    Krycha ubiegłaś mnie Zasnęłam z młodym. Chusty u mnie. Narazie próbowałam wełny i jest fajna dla moich 10 kg. Testuję dalej.
    Wasanna podaj mi namiary na siebie.
    Ostatnio edytowane przez Shrimpmum ; 10-08-2016 o 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •