Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Onbu o lennylamb - ma ktoś? Potrzebuję opinii

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Onbu z założenia jest nosidłem przeznaczonym głównie na plecy Można nosić z przodu, niektórym wygodnie, innym mniej.
    Powiem tak - uwielbiam te od Ll, ale że względu na wielkość i możliwość regulacji bardziej uniwersalne jest onbu Fidelli. Więc możesz rozważyć taką opcję jeszcze.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  2. #22
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    no tak,onbu zdecydowanie na plecach,myślę,że wygoda noszenia onbu wygrywa w opcji "na plecach". Dziękuję,pomyślę jeszcze.

  3. #23
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Nosiłyście w ll większe dzieci? Szukam czegoś na wypad do Krakowa i okolic. Chcę coś kompaktowego i szybkiego w użyciu. Młoda potrafi już sporo przejść. Ale małe nogi czasami się męczą. Waży 14kg.
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Lina onbu z LL do tej pory było w jednym rozmiarze, regulowany na szerokość panel ale na wysokości juz nie i nie wystarczał dla większych dzieci.
    Ale od poniedziałku w sprzedaży ma być rozmiar toddler
    Nareszcie
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  5. #25
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Właśnie widziałam i kusi myślisz, że da radę? Wypełnienie pasów w ergo i standardzie on by nie powala.
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Planuje kupić, zobaczę jak bardzo toddlerowy to będzie rozmiar - i wsadze ewentualnie mojego 15kilowego pięciolatka, to ci powiem
    Natomiast wypełnienie i tak niebo lepsze niż w.onbu fidelli. Fajne, duża regulacja, ale na długi spacer z 11kg córką bym nie poszła.
    W sumie dla takiej wagi najwygodniej i tak będzie w nosidle z dobrym pasem biodrowym, bo przejmie część ciężaru.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  7. #27
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Planuje kupić, zobaczę jak bardzo toddlerowy to będzie rozmiar - i wsadze ewentualnie mojego 15kilowego pięciolatka, to ci powiem
    Natomiast wypełnienie i tak niebo lepsze niż w.onbu fidelli. Fajne, duża regulacja, ale na długi spacer z 11kg córką bym nie poszła.
    W sumie dla takiej wagi najwygodniej i tak będzie w nosidle z dobrym pasem biodrowym, bo przejmie część ciężaru.
    Kupiłaś? Jakie wrażenia?
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Kupiłam w poniedziałek , czekam na dostawę. Miało przyjść dzisiaj ale niestety
    EDIT:
    wieczorem przyszedł mail ze paczka wysłana, więc będzie w poniedziałek.
    Ostatnio edytowane przez Alassea ; 29-07-2017 o 06:54
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  9. #29
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Kupiłam w poniedziałek , czekam na dostawę. Miało przyjść dzisiaj ale niestety
    EDIT:
    wieczorem przyszedł mail ze paczka wysłana, więc będzie w poniedziałek.
    To znowu ja
    I jak wrażenia?
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Bardzo dobre! wszystko to co fajne w rozmiarze standard, czyli dobre wypełnienie pasów ramiennych (bardzo komfortowe), fajna regulacja pasów, regulacja szerokości panela. Czego brakuje - regulacji wysokości, tak jak jest np w onbu fidelli. Bo jest wysoki (w końcu toddler), ale np dla mojej drobnej dwulatki ciut ciut za bardzo. Postaram się jutro zrobić fotki i porównać rozmiarowo standard z toddlerem i fidellą.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •