Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30

Wątek: Onbu o lennylamb - ma ktoś? Potrzebuję opinii

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie Onbu o lennylamb - ma ktoś? Potrzebuję opinii

    Czy ktoś ma onbu ll? Dla jakiego rozmiaru będzie się nadawało? Czy dla ruchliwej 15miesięcznej drobnicy (9 kg, 75 cm) się nada? Jak się nosi? Jakieś wrażenia, komentarze? Please podzielcie się, zanim znowu wydam kasę, chcę poznać jakieś opinie.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  2. #2
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Nie mam.
    Ale wyglada fajnie.
    W dobrej cenie i wlasnie dla nieduzego dziecka.
    Dla mojego 13 kg i r 98 za male by juz bylo.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Mam rzeczywiście jest raczej dla drobnych dzieci.
    Ładnie uszyte, sporo możliwości regulacji. oczywiście panel regulowany. Wypełnienie ramion bez szału, ale dla mnie wystarczające. Wielki plus za cenę. Z przodu nie przepadam, na plecach uwielbiam. Ostatnio wolę na szybkie akcje zamiast kółkowej.
    Na foto Karolina prawie rok i 7,5 (chyba) kilo (80).
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  4. #4
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    No ja właśnie alternatywy dla kółkowej poszukuję, żeby było na szybko i na plecy, bo szybkie wiązanie pp poza domem mi jeszcze nie wychodzi. Noszę teraz na plecach głównie w hybrydzie, ale kusi mnie, żeby wypróbować onbu, bo wydaje się szybsze i bardziej kompaktowe.

  5. #5
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,327

    Domyślnie

    W onbu na plecach dziecko będzie wyżej niż w nosidle z pasem biodrowym? Jeśli tak to czy Alassea mogłabym Cię prosić o zdjęcie z Karolą z tyłu? te na stronie LL jakoś tak sobie do mnie przemawiają...
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Zamówiłam, ale się trochę zagapiłam, bo jeszcze wczoraj widziałam kolory nieba, a dzisiaj już nie było zamówiłam pistacjową koronkę i już się nie mogę doczekać.

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Karo. wrzucę potem fotkę
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  8. #8
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,327

    Domyślnie

    Dzięki!
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Może być na mężu?
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  10. #10
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Bruksela
    Posty
    13

    Domyślnie

    Podczepiam się do wątku, bo też szukam wygodnego i szybkiego w zakładaniu nosidła i onbu z Lenny Lamb jest jednym z moich typów.
    Chętnie przeczytam wszelkie opinie użytkowników .

  11. #11
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,327

    Domyślnie

    Alassea bardzo dziękuję! Fajnie to wygląda, trochę się już nakrecilam na to onbuhimo ale obawiam się ze Ania musi być jeszcze wyżej, więc tylko plecak prosty nam zostaje

    Wysłane z mojego SM-G361F
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Karo jak chcesz spróbować to wiesz pisz do mnie
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  13. #13
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Już mam! Dziś przyszło i od razu wypróbowałyśmy, po pracy poszliśmy na szybki spacer. Jestem bardzo zadowolona, super szybko i łatwo się zakłada, wygodnie się nosi, choć po dłuższej chwili daje się odczuć na ramionach, że brak pasa biodrowego. No ale to nie jest dla mnie opcja na dłuższe wędrówki, tylko na szybko, na zakupy, powrót z parku lub strajk wózkowy. Świetna alternatywa dla mojej ukochanej kółkowej. No i Małej się bardzo podobało, było jej chyba wygodnie i dzięki temu, że wysoko, to wszystko widziała. W hybrydzie nie umiem jej tak wysoko zawiązać.

  14. #14
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,910

    Domyślnie

    dawaj foty
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  15. #15
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Bruksela
    Posty
    13

    Domyślnie

    O, fajnie, że się zdecydowałaś.
    Masz już z głowy, a ja nadal myślę. Widziałam gdzieś porównanie onbu LL i Fidelli (nie mogę teraz znaleźć, gdzie to widziałam) i wychodziło, że są podobne, w innym miejscu ktoś pisał, że to z LL jest dosyć małe.

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Bo jest małe, ale dla nas w sam raz. Moja to drobnica jest, 15 miesięcy, 75 cm i 9 kg
    Zwłaszcza ta wysokość panelu jest taka na styk, bo szerokość ma dość duży zakres regulacji i musiałam sporo ściągnąć.
    Zdjęć nie umiem wklejać, mogę udostępnić linka:
    https://www.dropbox.com/s/0xb3e7bbxp...16.19.jpg?dl=0
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  17. #17
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Bruksela
    Posty
    13

    Domyślnie

    O, jak ślicznie Bardzo zgrabnie to nosidło wygląda. Dzięki za podzielenie się zdjęciem
    Zastanawiam się tylko na jak długo wystarczy, skoro takie niezbyt duże.

  18. #18
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Dziewczyny i jak się Wam nosi w tych nosidłach? myślę właśnie nad tym onbu.
    ciekawa jestem jak z wygodą noszącego? w sumie to w szkole nosiłyśmy plecaki ciężkie,że szelki puszczały i nikt nie narzekał

  19. #19
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Bruksela
    Posty
    13

    Domyślnie

    Mam onbu LL i rzeczywiście jest ono dosyć małe. Mój niespełna roczniak od razu zaczął wystawiać rączki górą. Jeśli przesunęłam materiał tak, żeby wyżej sięgał na plecach, między nóżkami robiło sie go za mało i pasy szelkowe trochę uciskały udka, także trzeba zaakceptować, że materiał na pleckach nie siega zbyt wysoko.
    Przy czym noszę gł. z przodu, bo onbu używam głównie w miejscach publicznych i nie potrafię go sobie w bezpieczny sposób sama zarzucić na plecy bez użycia jakiegoś podparcia. Boje się, że mi dzieć wypadnie przy tych manewrach. Przy czym noszenie z przodu trochę nadwyręża krzyż noszącego. Może niebawem przerzucę się na plecy
    Na pewno mogę pochwalić materiał chustowy i jakość wykonania. Mam to konkretnie: https://pl.lennylamb.com/web_page/8367
    Ostatnio mąż kupił sobie nosidło enorgomiczne Madame Googoo i to on przejął większość noszenia. Muszę przyznać, że do noszenia z przodu jego nosidło jest znacznie wygodniejsze niż onbu

  20. #20
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    dzieki! ja mam też ergo od lennylamba i jestem z niego bardzo zadowolona,ale o onbu myslalam zamiast chusty kółkowej w domu. ciach!zarzucic dziecko na plecy i już.
    choć z drugiej strony to nie wiem czy jest sens kupować onbu skoro mam wygodniejsze ergo,bo ja w onbu nosiłabym głównie na plecach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •