Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Momo zaczyna nosić dzidzię w chuście- Witajcie

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    0

    Domyślnie Momo zaczyna nosić dzidzię w chuście- Witajcie

    Witajcie kochani, mam na imię MOnika , miesiąc temu urodziłam swoją drugą pociechę i z uwagi na to, że mam starszego synka z którym też chciałabym spędzać więcej czasu, postanowiłam mojego niemowlaczka nosić w chuście. Bo jak wiadomo to ten czas, że leżysz i karmisz, a ja ciągle karmię, lub noszę na rękach... Na odejście o mojego maluszka nie mam co liczyć, bo kończy się płaczem- taki mały czujnik Wiadomo takie maleństwo potrzebuje bliskości. Wyczytałam, że chusta, to będzie to, czego potrzebuję! Strzał w 10. Po prostu. Zakupiłam chustę marki little frog bambusową taką od narodzin (podobno dobra, ale nie mam doświadczenia, mogę się mylić) i... próbowałam się związać z maluszkiem. Niestety nam nie wychodzi, bo mały ciągle w niej płacze- ja na pewno robię coś nie tak.
    Przeszukując internet przeczytałam, o bezpiecznym noszeniu dzieci. Ja na pewno moje dzieciątko źle związałam i było mu straszenie niekomfortowo-pewnie dlatego płakał. Jeśli ktoś z Was jest ze Świdnicy lub okolic i mógłby mi pomóc, to będę wdzięczna. Chyba że gdzieś na dolnym śląsku są szkoły wiązania chust, bo wszystkie województwa są, a dolnego śląska ne ma. Dajcie znać kochani. Mam nadzieję, że ta chusta uratuje mi trochę życie
    Chstonoszenie zawsze kojarzyło mi się z mamami hipiskami i tymi klimatami, sami wiecie, a przyszedł czas że sama po nią sięgnęłam. Liczę, że odpiszecie. Pozdrawiam cieplutko.

  2. #2
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    Hej
    Tu masz spis doradców http://clauwi.pl/doradcy/dolnoslaskie
    Nawet w Świdnicy są
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  3. #3
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    22,428

    Domyślnie

    Hej MoMo, dacie radę z nauką - będzie fajnie


  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Witaj
    Zajrzałam na szybko na stronę szkoły chustonoszenia Clau-Wi i znalazłam Ci 2 doradczynie z Twojej okolicy:

    Agnieszka Rogaczewska http://www.neurologopedaswidnica.pl, a.rogaczewska@neurologopedaswidnica.pl,
    Monika Kalitka monika.kalitka@gmail.com, tel. 509 234 145
    Nie poddawaj się
    Pozdrawiam
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dziękuję Wam kochane że odpisałyście tak szybko! ja ie mogłam tych informacji wyszukać mrgreen: nie poddam się, będę wiązać. kurcze za te pieniądze w tej chuście to chyba nawet wypadałoby spać ale czego nie robi się dla Dziecka a przy tym własnego komfortu jak się zwiążemy prawidłowo po konsultacjach, to się wam pokażemy ) jupi DZIĘKUJĘ!

Podobne wątki

  1. dlaczego TRZEBA nosić w chuście od pierwszych dni?
    Przez Bonita w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 25-05-2013, 17:25
  2. Dlaczego lepiej nosić w chuście;)
    Przez sabcia w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 19:39
  3. Co zdaniem niektórych można nosić w chuście.
    Przez Mama Żuka w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 08:32
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-01-2009, 13:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •