Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Serduszkove LittleLove <3 <3

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Jak dla mine to każda wełna dodaje nośności i miękkości. Jedwab wbrew temu co się często słyszy jest też super dla większych dzieci choc moze to nie kazdy jedwab i nie każda chusta? Bo czasem jedwab śliski a czasem czepliwy, (chociaz tutaj to nie mam własnego doświadczenia tylko powtarzam za znajomą, która w jedwabiu nosi 14 kilogramowego trzylatka ). Zastanawia mnie jednak to, ze chyba połączenie kaszmiru merino i jedwabiu moze skutkować chustą dla dzidziuśków. Moja jest właśnie jakaś taka śliska, wełny nie czuć wcale.


  2. #62
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    Nie wiem, jaka jest ta, napisałam tylko, że na zdjęciach widać, że dziecko modelki i właścicielki źle się w niej układa, o siada i że to kwestia za cienkiej chusty. Tak mi się przynajmniej robi właśnie w za cienkiej. Ale na fotce jest kieszonka, może kangur i plecaki lepiej się układają
    Z każdej chusty można zawiązać dobrze o mniej dobrze Jak dotąd słyszałam same dobre rzeczy o tym składzie.

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  3. #63
    Chustonoszka Awatar Noelka
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Wiązaną czy kółkową byś chciała?
    Wiązaną, i to króciznę. Takie marzenie zamotałam się osratnio w letnie niebo, co za miękkość..
    Mężul 2009
    U. 2011
    M. 2013
    Baś 2016

  4. #64
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    czy tylko mi skład kaszmir, jedwab ,bawełna i wełna luzuje się już na 8kg?

  5. #65
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    95

    Domyślnie

    u mnie podobnie jest..ciągłe poprawiam..mimo,że bardzo mi się podoba chusta z tym składem będę musiała ją sprzedać. Mam lisce o gramaturze 190 i mimo, że cienizna to dobrze te 8 kg trzyma.

  6. #66
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    wiesz,zauważyłam,że dużo zależy od jakości dociągnięcia chusty,bo w moim odczuciu ten splot serduszkowy trudnej jest dociągnąć niż zwykły żakard,to bardzo luźno tkana chusta i rozłazi mi się pod palcami,jak się bardziej skupię na dobrym dociągnięciu i zawiązaniu węzła jak należy to się tak nie luzuje,chusta ma jedwab w składzie więc trzeba pilnować jakości wiązania węzła.

  7. #67
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Pojawiła się nowa chusta w tej serii, przecudna Aqua. Tylko - no właśnie - z bambusem. Macie może? Bardzo traci na nośności w porównaniu z bawełną? (mam orchideę).
    Odcień mnie zachwycił, ale boję się tego bambusa - nie lubię śliskich i ciągnących się chust, a moje najlżejsze dziecko dobija 11kg
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  8. #68
    Chustonówka Awatar AniaJa
    Dołączył
    Feb 2017
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ola D. Zobacz posta
    Pojawiła się nowa chusta w tej serii, przecudna Aqua. Tylko - no właśnie - z bambusem. Macie może? Bardzo traci na nośności w porównaniu z bawełną? (mam orchideę).
    Odcień mnie zachwycił, ale boję się tego bambusa - nie lubię śliskich i ciągnących się chust, a moje najlżejsze dziecko dobija 11kg
    Ja mam chustę z wiskozą bambusową i co prawda nie LL (SensiMo), ale skoro nikt nie odpowiada, to się wypowiem Jak dla mnie nośna tak samo, jak bawełna. Jedyny problem to to, że jest śliska - przy dociąganiu lubi uciekać, a i wszelkie luzy wychodzą bardzo szybko. Ale ma to też swoje plusy, bo da się ją naprawdę szybko zamotać. Przy 10 kg wybierałam właśnie tę chustę, a nie bawełnę, do kangurka. Do pp nie polecam, bo może wysuwać się spod pupy.
    F. VIII 2016

  9. #69
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    A jestem ciekawa, jak zachowuje się ten bambus w splocie serduszkowym. Szkoda,że nie tkają Aqua w wersji 100% bawełny, wtedy brałabym od razu
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •